GS Mamavit

Mamavit, těhotenský doplněk stravy

Každá žena túži dať svojmu bábätku to najlepšie

GS Mamavit ponúka kompletné a vyvážené zloženie, ktoré pokrýva potreby bábätiek aj mamičiek vo všetkých dôležitých obdobiach – v tehotenstve, v období dojčenia alebo už pred plánovaným otehotnením. GS Mamavit dlhodobo odporúča mnoho gynekológov po celej Českej republike. Bol vyvinutý v spolupráci s Ústavom pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe Podolí – rešpektuje stravovacie zvyklosti českých žien a jeho zloženie je v súlade s najnovšími výživovými odporúčaniami.

V akom období môžete GS Mamavit užívať?

Plánovanie Počas plánovania bábätka by sa nemalo zabúdať na kvalitné vitamíny potrebné na posilnenie imunity a podporu organizmu pred veľmi náročným obdobím. Prežite tehotenstvo v zdraví a dajte svojmu telu aj bábätku to najlepšie.

Tehotenstvo Obdobie tehotenstva predstavuje veľkú záťaž pre organizmus ženy a je spojené s veľkým výdajom energie. Práve preto hrajú dôležitú úlohu vyvážená a zdravá strava aj dostatočný príjem vitamínov a minerálov, ktoré priaznivo ovplyvňujú vývoj plodu.

Dojčenie Príchodom bábätka na svet sa starosti so stravou nekončia. Práve množstvo a kvalita materského mlieka, ktoré je v prvých 6 mesiacoch života jediným zdrojom živín veľkej väčšiny detičiek, závisia od toho, akú stravu mamička prijíma.

Zobraziť celý popis