GS Mamavit (0 produktov)

Mamavit, těhotenský doplněk stravy

Každá žena túži dať svojmu bábätku to najlepšie

GS Mamavit ponúka kompletné a vyvážené zloženie, ktoré pokrýva potreby bábätiek aj mamičiek vo všetkých dôležitých obdobiach – v tehotenstve, v období dojčenia alebo už pred plánovaným otehotnením. GS Mamavit dlhodobo odporúča mnoho gynekológov po celej Českej republike. Bol vyvinutý v spolupráci s Ústavom pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe Podolí – rešpektuje stravovacie zvyklosti českých žien a jeho zloženie je v súlade s najnovšími výživovými odporúčaniami.

V akom období môžete GS Mamavit užívať?

Plánovanie Počas plánovania bábätka by sa nemalo zabúdať na kvalitné vitamíny potrebné na posilnenie imunity a podporu organizmu pred veľmi náročným obdobím. Prežite tehotenstvo v zdraví a dajte svojmu telu aj bábätku to najlepšie.

Tehotenstvo Obdobie tehotenstva predstavuje veľkú záťaž pre organizmus ženy a je spojené s veľkým výdajom energie. Práve preto hrajú dôležitú úlohu vyvážená a zdravá strava aj dostatočný príjem vitamínov a minerálov, ktoré priaznivo ovplyvňujú vývoj plodu.

Dojčenie Príchodom bábätka na svet sa starosti so stravou nekončia. Práve množstvo a kvalita materského mlieka, ktoré je v prvých 6 mesiacoch života jediným zdrojom živín veľkej väčšiny detičiek, závisia od toho, akú stravu mamička prijíma.

mamavit

 

Receptúra vyvinutá odborníkmi

Pri výbere zloženia Mamavit starostlivo dbá na farmaceutickú kvalitu a spolupracuje s odborníkmi z Ústavu pre starostlivosť o matku a dieťa Praha – Podolí.

Mamavit

Najbohatšie zloženie

Optimálna kombinácia všetkých dôležitých vitamínov a minerálov, ktorých potreba v organizme v období tehotenstva a dojčenia stúpa, a to najmä jódu, vápnika, železa, horčíka a zinku. GS Mamavit Prefolin® DHA + EPA svojím zložením patrí medzi najbohatšie tehotenské vitamíny na trhu pre nastávajúce mamičky.

mamavit

Omega-3 bez rybej pachuti

Vďaka špeciálnej technológii sa kapsuly nerozpúšťajú v kyslom prostredí žalúdka, ale až v tenkom čreve. To spôsobí, že do vášho organizmu sa dostane všetko potrebné bez vedľajších nepríjemných účinkov, ktoré majú bežné kapsuly obsahujúce DHA.

mamavit

Prirodzená forma kyseliny listovej

Kyselina listová v prirodzenej forme je veľmi dôležitá pre všetky mamičky. Je tiež dôležitá pre zdravý vývoj plodu. Ak budete užívať dostatočné množstvo kyseliny listovej ako súčasť zdravej výživy už pred otehotnením, môžete pomôcť normálnemu vývoju miechy svojho bábätka.

mamavit

Ako užívať GS Mamavit

V období pred otehotnením:

V období pred otehotnením ešte nie sú nároky tela výrazne vyššie, ale každá budúca mamička sa snaží dať svoje telo do optimálnej formy, dbá na pohyb a životosprávu. Doplňujúci zdroj v podobe prípravku GS Mamavit Prefolin® + DHA je teda veľmi dobrou voľbou.

Užívajte striedavo 1 kapsulu a 1 tabletu každý druhý deň vždy po jedle alebo počas hlavného jedla a zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Mamavit
spojka
mamavit

V tehotenstve:

Telo každej mamičky prechádza počas tehotenstva a dojčenia zaťažkávacou skúškou. Preto je dobré podporovať organizmus v podobe prípravku, ako je GS Mamavit Prefolin® + DHA, ktorý bol vyvinutý priamo na mieru mamičkám a zaručuje ich organizmu kompletné a vyvážené dodanie všetkých potrebných zložiek.

Užívajte 1× denne 1 tabletu a 1 kapsulu vždy po jedle alebo počas hlavného jedla a zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Odporúčanie:

Neužívajte súbežne ďalšie vitamínové prípravky.

mamavit

Vývoj plodu počas tehotenstva:

1. měsíc těhotenství

1. mesiac

V prvom mesiaci vznikajú základy nového života. Vytvára sa hlava jednokomorového srdca, základy končatín a nervovej sústavy. Na konci mesiaca má zárodok 8 mm.

spojka

2. mesiac

Všetky orgány už majú svoj základ a vznikajúci mozog spracováva prvé impulzy. Vyvíjajú sa čuch a chuť a tiež sa formuje tvár.

2. měsíc těhotenství
spojka
3. měsíc těhotenství, mamavit

3. mesiac

Plod má zhruba 9 cm. Mäkká kostra sa začína meniť na kosť. Možno rozoznať prvé rysy v tvári a jednotlivé prsty.

spoka

4. mesiac

Z ultrazvuku by sa už malo dať zistiť pohlavie dieťaťa. Ďalej rastie kostra a svalovina. Plod teraz vníma zvuky, počuje tlkot matkinho srdca, jej hlas aj zvuky z blízkeho okolia.

4. měsíc těhotenství
spojka
5. měsíc těhotenství, mamavit

5. mesiac

Srdiečko začína hlasno a silno tĺcť. Začínajú rásť vlásky a nechty. Matka prvýkrát pocíti pohyby dieťaťa, ktoré tým oznamuje koniec prvej polovice tehotenstva.

spojka

6. mesiac

Plod má teraz okolo 30 cm. Jeho pľúca sú takmer pripravené na dýchanie, avšak zatiaľ sa plnia plodovou vodou. Začína sa ukladať podkožný tuk.

6. měsíc těhotenství, mamavit
spojka
7. měsíc těhotenství, mamavit

7. mesiac

Dieťa ďalej rastie a silnie. Pije plodovú vodu, výrazne sa vrtí a kope. Vývoj pľúc sa dokončuje – plod by teraz dokázal prežiť aj mimo maternice.

spojka

8. mesiac

Priemerne má teraz dieťa 40 cm a je prevažne schopné života mimo bruško. Vyvíjajú sa pohlavné orgány, avšak celkovo sa začína rast spomaľovať.

8. měsíc těhotenství, mamavit
spojka
9. měsíc těhotenství, mamavit

9. mesiac

Bábätko je skoro na svete. Otáča sa najčastejšie hlavou dole a pripravuje sa na pohodlný odchod. Priemerne majú novorodenci 50 cm a vážia okolo 3,3 kg. Keď sa dieťa prenáša, ďalej mu rastú vlásky a nechty.

mamavit

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?