GlobiFer Forte 40 tabliet

-9 %

GlobiFer Forte 40 tabliet

Doprava zadarmo

Prírodný výživový doplnok s obsahom hemového železa. Každá tableta obsahuje 18 mg železa (fortifikované hemové železo).

Skladom > 5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
15,49 € 17 €
Nákupom získate 15.49 kreditov
Doručíme vám tovar do Vianoc? Zistite viac informácií
5.0
5
4
3
2
1

GlobiFer Forte 40 tabliet

GlobiFer® forte je prirodzený, ľahko stráviteľný doplnok výživy s obsahom železa určený pre situácie, keď sa v bežnej strave nenachádza dostatok železa. Poskytuje telu doplnok železa.
Železo je základná mikroživina a jeho dostatok je dôležitý pre správne fungovanie mnohých súčastí ľudského organizmu. Je základom pre tvorbu hemoglobínu a teda pre transport kyslíka do celého tela. Preto je celý energetický metabolizmus závislý na dostatočnom zásobovaní železom. V prípade nedostatku železa, tieto telesné funkcie môžu byť narušené. K dobrému zdraviu a pohode sú potrebné dostatočné zásoby železa. Žiadne alebo znížené zásoby železa v organizme vedú k zhoršeniu výkonnosti a k únave.

Prečo používať GlobiFer® forte?
Telo si samé nevie vytvoriť železo, a je závislé na jeho pravidelnom prísune v strave. V niektorých situáciách a životných obdobiach, bežná strava nedokáže pokryť dostatočne potreby organizmu, čo vedie k nedostatku železa a k anémii z nedostatku železa. Nedostatok železa môže byť príčinou vyčerpanosti, syndrómu ťažkých nôh, nedostatku energie, padania vlasov, lámavosti nechtov, bolestí hlavy, dýchavičnosti, bledosti, zníženej imunity, poklesu výkonnosti v práci a v škole, nepokoju, depresie, nespavosti, zrýchleného tlkotu srdca, studených rúk a nôh, závratov, a spomalenia kognitívneho a sociálneho vývinu v detstve. GlobiFer® forte môže byť používaný na úpravu nedostatku železa a anémie z nedostatku železa.

Čo odlišuje GlobiFer® forte od iných produktov?
GlobiFer® forte je prírodný, ľahko stráviteľný výživový doplnok železa. Bol vyvinutý pretože nehémové výživové doplnky sú známe ich nízkou toleranciou a nízkou resorpciou, zapríčiňovaním problémov ako sú bolesti žalúdka, nevoľnosť a časté zápchy.
Hlavnou zložkou GlobiFer® forte je fortifikované hémové železo, ktoré sa dobre resorbuje osobitou cestou resorpcie celej hémovej skupiny z čreva s vysokou biologickou dostupnosťou a veľmi dobrou toleranciou vďaka nízkym neresorbovaným zostatkom v čreve. Pokiaľ sa aj hémové železo všetko nezresorbuje a zostane v čreve, je takéto železo inertné k telu a nezapríčiní dráždenie sliznice žalúdočno-črevného traktu. Príjem železa z GlobiFer® forte nie je ovplyvňovaný žalúdočnou kyselinou, ani nápojmi a stravou.
GlobiFer® forte vykazuje minimálne žalúdočno-črevné potiaže, vysokú biologickú dostupnosť a veľmi dobrú toleranciu. Vysoká úroveň resorpcie a tolerancie povedie k vyššej účinnosti a rýchlejšiemu dopĺňaniu nedostatku železa a tým k skracovaniu času potrebnému na dosiahnutie odporučenej hladiny železa a hemoglobínu v tele.

Kedy je GlobiFer® forte doporučovaný?
GlobiFer® forte môže byť používaný v situáciách kedy sú zvýšené požiadavky na železo. GlobiFer® forte je dobrou alternatívou pre ľudí ktorí užívajú nehémové výživové doplnky a pociťujú nežiaduce účinky. Je vhodný pre ľudí nad 12 rokov napomáha zdraviu a vitalite. GlobiFer® forte je konkrétne vhodný pre ženy plánujúce graviditu, premenopauzálne ženy, a starších ľudí. Pokiaľ nejde o vedomé nahrádzanie vyváženej stravy GlobiFerom® forte môže byť prínosom všade tam, kde sú nadmerné požiadavky na železo: napr. rastúce deti, menštruujúce a tehotné ženy a športovci alebo v situáciách kedy je obmedzená výživa napr. straty na hmotnosti alebo nedostatočný apetít počas onkologickej liečby. GlobiFer® forte je tiež vhodný v prípadoch strát krvi napr. pri chirurgických zákrokoch alebo žalúdočno-črevných ochoreniach.
Neužívajte GlobiFer® forte ak trpíte anémiou nie z nedostatku železa alebo ak máte nadbytok železa alebo poruchy využitia železa.

Môže byť GlobiFer® forte užívaný zároveň s liekmi?
Všeobecne GlobiFer® forte môže byť užívaný zároveň s liekmi pretože vzájomné interakcie sú nízke. Pre špecifické rady ohľadom užívania GlobiFer® forte spolu s liekmi, doporučujeme kontaktovať Vášho lekára alebo lekárnika.

Sú možné nežiaduce účinky keď užívate GlobiFer® forte?
GlobiFer® forte nemá žiadne nežiaduce účinky ak sa správne užíva. Tento produkt obsahuje železo, ktoré ak je nadmerne užívané, môže škodiť veľmi malým deťom. Držte ho preto mimo dosahu a dohľadu detí. Železo môže zapríčiniť tmavú alebo zelenú farbu stolice. Je to normálne a nie je potrebné sa tým obzvlášť zaoberať. Ak spozorujete nejaké nežiaduce účinky prosím povedzte to svojmu lekárovi alebo lekárnikovi. Neprekračujte doporučené dávky. V prípade náhodného predávkovania prerušte užívanie a neodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Výživové hodnoty (1 dávka = 1 tableta):

Železo 18 mg
Energia v kcal 2,5 kcal
Energia v kJ 10,3 kJ
Uhľohydráty žiadne
Bielkoviny 600 mg
Tuky 2,5 mg

Odporúčané užívanie: 1 – 2 tablety denne. Môže byť používaný tak dlho ako je potrebné. Nie je limitovaná maximálna doba jeho používania. Doporučené je používať produkt minimálne 3 mesiace.

Upozornenie: Výživový doplnok sa vzájomne neovplyvňuje s čajom, kávou, ani stravou. Určené pre deti do 12 rokov. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Skladujte pri teplote nižšej ako 25 °C. Výživový doplnok neslúži ako náhrada vyváženej stravy.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky GlobiFer, ktoré nájdete v kategóriách Železo, Doplnky stravy a Vitamíny a minerály. Produkt zrecenzovalo 21 zákazníkov a 100 % ho odporúča. Výrobok kúpite so zľavou 9 %.

EAN: 5425035663009
Značka: GlobiFer
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Na čo je: Na doplnenie vitamínov / minerálov, Na energiu, Na podporu imunity, Na podporu krvotvorby, Na únavu a vyčerpanie, Na zvýšenie vstrebávania železa
Forma: Tableta
Velikost balení: 40 ks
Věk: >12 rokov
Originálny názov: GlobiFer Forte tbl 1x40 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Henrieta B. 11. 12. 2019 12:49
Som veľmi spokojná s týmto produktom. Nezapeká, dobre sa vstrebáva. Pomohlo by, keby bol za nižšiu cenu.
Dáša G. 4. 12. 2019 19:48
tento produkt užívam už od marca na doporučenie lekárky, nezaťažuje žalúdok, nie sú problémy so zápchou, určite doporučujem, ja som spokojná
Františka B. 3. 12. 2019 09:58
Táto náhrada železa bola pre mňa najidealnejšia. Z ostatných som mala problémy. Ale tá cena !
Romana K. 30. 11. 2019 17:20
Dobre
Jana K. 28. 11. 2019 21:39
Užívam na odporúčanie lekára, bez nežiadúcich účinkov, bez tráviacich problém, perfektné.
Miroslava S. 28. 11. 2019 15:45
Vyborne zelezo
Dana O. 27. 11. 2019 16:52
Vyborne
Mária M. 16. 11. 2019 08:58
Uz ziadna tmava stolica, ako pri inych Fe pripravkoch.
Anita S. 13. 11. 2019 21:39
Je velmi dobrý liek, odporúčal gynekológ
Zuzana D. 13. 11. 2019 16:56
Výborný obchod aj produkt. Veľká spokojnosť
Jarka 12. 11. 2019 16:11
Najlepšie železo na trhu. Dobre sa vstrebava a nemusím sa pri ňom obmedzovať v stravovaní. Pokojne sa môžu konzumovať aj mliečne výrobky.
Angelika B. 5. 11. 2019 15:13
Nedráždi žalúdok a nezapeká aj pri dávkovaní 2tabletky naraz. Treba ich užívať s vitamínom C
Marianna J. 28. 10. 2019 14:28
S týmto produktom som veľmi spokojá
Karolina B. 25. 10. 2019 19:31
Spokojnosť
Anna V. 24. 10. 2019 16:15
Zatiaľ užívam krátko
Adrienn M. 4. 9. 2019 19:46
Užívam ho na odporúčanie gynekológa počas tehotenstva a účinky sú citeľné už po pár dňoch.
Lucia M. 6. 6. 2019 18:53
Najlepsie zelezo, nemam po nom zapchy a skutocne rychlo sa vstrebava za mna?1*
E 20. 2. 2019 10:47
oproti ostatnym doplnkom zeleza, ziadne traviace tazkosti ani ine neziaduce ucinky
lucia H. 11. 12. 2018 21:04
spokojnosť, uzivanie nebolo sprevadzane ziadnymi traviacimi tazkostami
Monika M. 27. 3. 2018 20:49
Oplatilo sa investovať, ľahko stráviteľné a nespôsobuje tráviace ťažkosti

Doplňujúce informácie

EAN: 5425035663009
Značka: GlobiFer
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Na čo je: Na doplnenie vitamínov / minerálov, Na energiu, Na podporu imunity, Na podporu krvotvorby, Na únavu a vyčerpanie, Na zvýšenie vstrebávania železa
Forma: Tableta
Velikost balení: 40 ks
Věk: >12 rokov
Originálny názov: GlobiFer Forte tbl 1x40 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia