Farmax MaxiCor forte 90 kapsúl

MaxiCor® forte obsahuje v kapsule min. 90% omega-3 nenasýtených mastných …

Zobraziť viac

MaxiCor® forte obsahuje v kapsule min. 90% omega-3 nenasýtených mastných kyselín (vo forme etylesterov) vyrobených čistením oleja získaného z vybraných druhov morských rýb.

Veľkosť balenia
Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 6 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Komfort pri užívaní
100%
Účinnosť
100%
Výhodné balenie
100%
MaxiCor forte, doplnok stravy s 90% mastných omega-3 kyselín, srdce, cholesterol, pamäť, správny vývoj

MaxiCor forte – sila v jednej koncentrovanej kapsule

S garantovaným obsahom min. 90 % čistých omega-3 mastných kyselín. EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca. Priaznivý účinok sa dostaví pri prijatí 250 mg EPA a DHA denne. Stačí 1 kapsula denne.

 MaxiCor forte, doplnok stravy s 90% mastných omega-3 kyselín, srdce, cholesterol, pamäť, správny vývoj,

S garantovaným obsahom min. 90 % čistých omega-3 mastných kyselín

 MaxiCor forte, doplnok stravy s 90% mastných omega-3 kyselín, srdce, cholesterol, pamäť, správny vývoj, Môžu znižovať riziko kardiovaskulárnych chorôb

Môžu znižovať riziko kardiovaskulárnych chorôb

 MaxiCor forte, doplnok stravy s 90% mastných omega-3 kyselín, srdce, cholesterol, pamäť, správny vývoj, Prispievajú k správnej činnosti mozgu

Prispievajú k správnej činnosti mozgu

 MaxiCor forte, doplnok stravy s 90% mastných omega-3 kyselín, srdce, cholesterol, pamäť, správny vývoj, Prispievajú k správnemu rastu a vývoju

Prispievajú k správnemu rastu a vývoju

Víťaz Prvá voľba lekárnika 2020

 MaxiCor forte, doplnok stravy s 90% mastných omega-3 kyselín, srdce, cholesterol, pamäť, správny vývoj

V kategórii Prevencia kardiovaskulárnych chorôb

V rámci nezávislého testu na portáli Educomm.cz.

Správny pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín je pre telo dôležitý

Nesprávny pomer omega-6 a omega-3 nenasýtených mastných kyselín v ľudskom organizme môže byť jednou z príčin vážnych kardiovaskulárnych ochorení. Pomer týchto látok by mal byť v tele vyrovnaný 2 : 1. Vplyvom zlých stravovacích návykov a nevhodného zloženia potravín však u väčšiny populácie tento pomer vzrastá až na 50-násobnú hodnotu.

Nadbytok omega-6 mastných kyselín, ktorý môže byť pre telo často škodlivý, možno riešiť jedine dostatočným množstvom správnych mastných kyselín typu omega-3. Tieto látky si ľudské telo nedokáže zabezpečiť samo, preto mu ich treba dodať prostredníctvom stravy či potravinových doplnkov.

Aktívne zložky v 1 kapsule

1 kapsula obsahuje min. 90 % čistých omega-3 nenasýtených mastných kyselín, t. j. 450 mg. Najdôležitejšími zástupcovia sú EPA (215 mg) a DHA (155 mg).

 MaxiCor forte, doplnok stravy s 90% mastných omega-3 kyselín, srdce, cholesterol, pamäť, správny vývoj, funkcie mozgu, EPA

EPA

EPA je kyselina eikosapentaénová. Táto nenasýtená mastná kyselina sa prirodzene objavuje v rybom oleji. Podporuje zníženie hladiny cholesterolu a pozitívne pôsobí v prípade kardiovaskulárnych chorôb.

 MaxiCor forte, doplnok stravy s 90% mastných omega-3 kyselín, srdce, cholesterol, pamäť, správny vývoj, funkcie mozgu, EPA, DHA

DHA

DHA je kyselina dokosahexaénová. Táto kyselina sa tiež vyskytuje v rybom oleji a je dôležitá pre správnu činnosť bunkových stien, oka, nervového a kardiovaskulárneho systému. Má veľký význam pre pamäť a je teda tiež dôležitá pre rozvoj mentálnych funkcií detí.

Celkové zloženie

Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny (pôvodom z rýb), (obal) želatína, (zahusťovadlo) glycerol, (antioxidant) prírodný vitamín E.

Upozornenie

Nie je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte v suchu, chráňte pred priamym slnečným svetlom. Ukladajte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživový doplnok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. V prípade porúch krvnej zrážanlivosti konzultujte užívanie s lekárom.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Farmax, ktoré sú v kategóriách Výživové doplnky, Srdce a cievna sústava a Špeciálne výživové doplnky. Tovar zrecenzovalo 6 zákazníkov a 100 % ho odporúča. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Omega 3 - Rybí tuk.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8595103952254
ZnačkaFarmax
Produktová radaFarmax MaxiCor
Veľkosť balenia90 kapsúl
Vek>3
Forma  Kapsule
Režim výdaja  Doplnok stravy
Na čo je doplnok  Na srdce
Originálny názovFARMAX MaxiCor forte cps 70+20 zadarmo