N-Medical Elastin 100 tvrdých kapsúl

Elastín N-Medical je prvá originálna kapsula, ktorá obsahuje prírodný …

Zobraziť viac

Elastín N-Medical je prvá originálna kapsula, ktorá obsahuje prírodný hydrolyzovaný bioaktívny elastín. Elastín N-Medical je vhodný na každodenné užívanie. Je vhodný do kombinácie s Hyaluron N-Medical (kyselina hyalurónová na vnútorné užívanie) aj kolagény.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 1 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Neobsahuje žiadne konzervanty, ani pridané farbivá. Ružová farba prášku je spôsobená zmiešaním bieleho hydrolyzovaného elastínu a červeného prírodného vitamínu C (Acerola), ktorý sa získava šetrnou metódou zo šípok. Elastín N-Medical sa vyrába v Českej republike v podmienkach správnej výrobnej praxe (GMP) vo farmaceutickej kvalite.

Elastín je nerozpustný skleroproteín, ktorého meno je odvodené od jeho elastických vlastností. Elasticita znamená pružnosť. Je základnou zložkou niektorých typov väziva a je roztrúsený v medzibunkovom priestore rôznych orgánov stavovcov. Zloženie elastínu je bohaté najmä na aminokyseliny glycín, alanín, prolín, valín a leucín. (poznámka: nezamieňať elastín za kolagén, každý má inú funkciu. Kolagén zaisťuje pevnosť, elastín elasticitu = pružnosť).

Pre koho je elastín vhodný?

 • CHUDNUTIE Ak schudneme, koža sa sťahuje veľmi pomaly. Stratí sa objem a koža na to nestíha zareagovať. Pretože nemá dostatok elastínu, ktorý je zodpovedný za stiahnutie kože (princíp elasticity). Pokiaľ teda začíname chudnúť, je dobré dopĺňať elastín už na začiatku chudnutia, aby sa koža stiahla čo najrýchlejšie. Pokračovať po celú dobu chudnutia a vytrvať, kým sa koža nenavráti do požadovaného vzhľadu.

 • PO pôrodoch Po pôrode majú ženy povolenú kožu na brušnej časti tela. Chýbajúci elastín zapríčiní pomalý návrat vytiahnutej kože do pôvodného stavu. Elastín je vhodný aj pre tieto prípady, aby sa koža navrátila do pôvodnej podoby. Hneď po ukončení dojčenia je možné začať elastín dopĺňať a podporiť elasticitu.

 • ŠPORT – ŠĽACHY A VÄZY Počas športových aktivít dochádza k namáhaniu šliach a väzov v kolenách aj ostatných kĺboch. Pravidelné užívanie elastínu podporí elasticitu šliach a väzov.

 • ANTI AGING Užívaním elastínu sa podporí elasticita pokožky. Elasticita je dôležitá pre mladistvých vzhľad. Je to vhodné doplnenie ku kolagénu, ktorý zaistí pevnosť pokožky a ku kyseline hyalurónovej, ktorá zaistí hydratáciu a protizápalovú funkciu.

Zloženie

200 mg elastin – % RHP (Referenční Hodnota Příjmu) – není stanovena, 300 mg přírodní vitamin C – %RHP (Referenční Hodnota Příjmu) – 375%-

Pozrite tiež ostatné produkty značky N-Medical, ktoré nájdete v kategóriách Výživové doplnky, Zdravý pohyb a šport a Zdravý a krásny vzhľad. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Kolagén.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8594190490250
ZnačkaN-Medical
Cesta podania  Perorálne - prehĺta sa
Forma  Tobolka  Tvrdé tobolky
Pre  Pre dospelých
Na čo pomáha  Na pokožku
Veľkosť balenia100 tvrdých kapsúl
Na čo je doplnok  Na kĺby a šľachy
Režim výdaja  Doplnok stravy
Originálny názovN-Medical Elastin tob.100