Detox
Ste posledné dni často unavení? Bledí? Vyčerpaní? Straste zo seba zimu a nabite sa novým prílivom pozitívnej energie. Keď totiž necháte z tela odplaviť toxíny, budete sa cítiť ako znovuzrodení.
Lístek
Detox

Jarné upratovanie

Náš organizmus je po zime zanesený odpadovými látkami a tak je čas na poriadny detox. Privítajte jar v plnej sile a pripravte telo aj myseľ na nové obdobie. Prvá tretina roka je pre očistu tela vôbec najlepšia, pretože výsledky detoxu ešte znásobia prirodzené biorytmy tela. Zamerajte sa predovšetkým na pečeň a žlčník, ktoré sú takou chemickou továrňou nášho tela.

Pravidla detoxu

Zelenina

Zvýšte príjem vlákniny a antioxidantov

Lettucee

Podporte trávenie probiotikami a zelenými superpotravinami

Oil

Obmedzte nezdravé tuky a nahraďte ich za studena lisovanými olejmi

Sugar

Obmedzte cukrovinky, nahraďte biely cukor

Drink

Obmedzte kávu, čierny čaj, kofeínové nápoje a sladké limonády

Water

Dodržujte pitný režim

Earth

Doprajte svojmu telu dotyk prírody

Run

Hýbte sa a buďte fit

Detox
Obohaťte svoj jedálniček o vlákninu. Odporúčaný denný príjem je cca 30 gramov. Dostatok vlákniny podporuje správny metabolizmus tukov a navodzuje pocit sýtosti, postará sa o lepší priechod čriev, rýchlejšiu látkovú výmenu, zlepšuje trávenie, má protizápalové a protirakovinové účinky. V črevách slúži ako potrava pre priateľské baktérie, ktoré pomáhajú udržať rovnováhu v tráviacom trakte.
Antioxidanty
Lístek
Lístek
Lístek
Detox
Detox
Detox

Zahaľte sa prírodou

Prírodná pleťová kozmetika je vhodná pre všetkých, ktorí dbajú na svoje zdravie a chcú dopriať svojmu telu krásu navonok aj zvnútra. Vďaka obsahu len čistých prírodných ingrediencií je šetrná nielen k našej pleti, ale aj prírode. Pleťová kozmetika zahŕňa produkty pre starostlivosť o očné okolie, na problematickú pleť, krémy, séra, prípravky na čistenie pleti a hydratačné krémy.
Detox