Příroda
O svoju krásu sa ľudia starajú od nepamäti a všetku pomoc a prostriedky im vždy poskytla sama príroda. Vonné oleje, aromatický kúpeľ, priaznivé účinky olivového oleja… to všetko siaha do samého počiatku ľudskej kultúry, kedy ľudia využívali dary prírody, ktoré mali k dispozícii v ich plnej čistote a kvalite. Objavte moc prírody aj vy a podporte zdravie svoje, svojej rodiny i našej planéty.
Moderné kozmetické prípravky aj drogéria sú plné chemických látok, ktoré sa nám kožou vstrebávajú do tela, kde postupne škodia a páchajú neplechu. Trpíme na alergie, ekzémy, negatívny dopad má tento chemický koktail na celý organizmus, výrazne sa podieľa na predčasnom starnutí kože, parabény stoja za rakovinotvorným bujnením… Prestaňte do seba dobrovoľne a vedome dostávať ďalšie a ďalšie škodliviny. Je čas to zmeniť, vrátiť sa späť k prírode. A my v Pilulke to vieme.

Žiadne parabény

Môžu spôsobovať alergie a ekzémy, narúšajú prirodzenú hormonálnu rovnováhu.

Žiadne silikóny

Silikóny nie sú biologicky odbúrateľné a zaťažujú životné prostredie.

Žiadne ropné deriváty

Vytvárajú nepriepustný film, ktorý upcháva póry a nedovolí pokožke dýchať.

Žiadne ťažké kovy

Nielen z kozmetiky sa nám dostávajú do tela, kde sa kumulujú a pôsobia ako karcinogén.

Prečo milovať prírodu

V dnešnej modernej, uponáhľanej dobe je obzvlášť dôležité starať sa o prírodu, chrániť ju a ctiť. Príroda nám dala život, príroda nás učí, živí, rozmaznáva. Ale čím ďalej tým viac sa k nej správame bez rešpektu. Nie sme žiadni alternatívni nadšenci, ale chráňme to, čo je pre nás všetkých naozaj dôležité. Keď sa budeme k prírode správať s rešpektom, vráti nám to. Chráňme miesto, kde žijeme, kde sa cítime doma. Začnime pri sebe a šetrime životné prostredie.
Les

100% KVALITA PRÍRODNEJ KOZMETIKY

V ľuďoch bol dlho zakorenený pocit, že prírodná kozmetika nemôže byť tak účinná, ako bežná, konvenčná kozmetika. V posledných rokoch sa ale čím ďalej tým viac ľudí obracia k ekologickejšiemu spôsobu života. Sme obklopení chémiou na každom kroku – z potravy, kozmetiky a drogérie sa nám dostáva do tela a preto veľká časť populácie trpí rôznymi alergiami, ekzémami, vyrážkami… Preto hľadáme alternatívy zdravšieho spôsobu života práve v samotnej prírode.
Prírodná kozmetika je vyrobená len z čistých prírodných zložiek bez prídavku syntetických zložiek. Obsahuje rastlinné a bylinné extrakty, oleje, maslá a esencie, ktoré neškodia zdraviu a vyživujú, hydratujú a starajú o pokožku. Označenie bio kozmetika musí vždy niesť certifikát pôvodu surovín, ktoré sú len z kontrolovaného poľnohospodárskeho pestovania či zberu priamo v prírode.

Prírodná pleťová starostlivosť

Popov

Čistenie pleti

Správna starostlivosť o pleť zahŕňa aj dôkladné a hĺbkové čistenie, ktoré ju zbaví všetkých nečistôt a zvyškov make-upu. Umyť tvár vodou totiž zďaleka nestačí. Je potrebné vyčistiť póry, ktoré sa počas dňa zanášajú a upchávajú, aj keď sa nelíčite. Najlepšou voľbou sú prírodné a bio prostriedky, ktoré pleť rozžiaria a zároveň vyživia. Siahnuť môžete po čistiacom géle, pleťovom mlieku, čistiacom toniku alebo šetrnom mydle s obsahom bylinných extraktov a rastlinných olejov.

Odlíčenie

Čistenie

Peeling

Len správne a dôkladne vyčistená pleť je základným krokom ku krásnej a zdravej pokožke tváre. Nielen make-up, ale aj vonkajšie vplyvy, ako sú škodliviny z ovzdušia, maz alebo pot sa usadzujú do pórov, v dôsledku čoho pleť nemôže dýchať a dochádza k tvorbe nežiaducich vyrážok, povestných čiernych bodiek, prehlbovaniu vrások a celkovo k rýchlejšiemu starnutiu pleti.
Tělová
Biovedol
Viete, že ak upratujete svoju domácnosť bežnými čistiacimi prostriedkami, ktoré sú doslova nabité chemikáliami, pokožkou sa vám vstrebávajú do organizmu, o vplyve na životné prostredie nehovoriac? Pritom ekologické čistiace prostriedky majú rovnaké účinky, ako tie tradičné, zložené z agresívnych látok typu chlór a iné. Poďme spoločne nakuknúť pod pokrievku eko upratovania a šetrime našu planétu.