- Kozmetika
- Opaľovanie
- Dermokozmetika na opaľovanie
Dermokozmetika na opaľovanie - Na pokožku
Užívatelia si najviac obľúbili rady La Roche-Posay, Avène a Vichy. Najlepšie hodnoteným výrobkom je La Roche-Posay ANTHELIOS SHAKA FLUID SPF30 ultrafluidný opaľovací krém 50 ml.
Užívatelia si najviac obľúbili rady La Roche-Posay, Avène a Vichy. Najlepšie hodnoteným výrobkom je La Roche-Posay ANTHELIOS SHAKA FLUID SPF30 ultrafluidný opaľovací krém 50 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
Veľkosť balenia
Produktové rady
Forma
SPF – Ochranný slnečný faktor
Starostlivosť o pleť
Vlasové prípravky
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (1) Bez nanočástic (1) Vyživujúce (4) Vegan (8) Prírodné (1) Dermatologicky testované (17) Netestované na zvieratách (5) Bez alkoholu (2) Hypoalergénne (6) Proti starnutiu (1) Vodeodolné (11) Upokojujúci (4) Bez parfumácie (8) Ochranný (22) Nekomedogénny (4) Bez farbív (1) Hydratačný (18) Regeneračný (1) Proti vráskam (1) UV filter (7)
25 produktov
19,49 €
14,62 € s akciou: Zľava 25 %
Hydratačný pleťový krém SPF 50, 52 ml
3,75 € / 10 ml
26,69 €
Zľava 30 % nad 2ks
Hydratačný samoopaľovací gél 100 ml
2,67 € / 10 ml
23,96 €25,09 €
-4 %
SPF 30 Continuous Spray Bronzer 170 g
1,41 € / 10 g
8,09 €9,89 €
-18 %
opal.gel zarudlá pleť obličej OF50+ 1 x 50 ml
1,62 € / 10 ml
14,49 €
Opaľovacie mlieko urýchľujúce opálenie SPF30 150 ml
0,97 € / 10 ml
23,96 €25,09 €
-4 %
SPF 50 Spray Gel Bronzer 237 ml
1,01 € / 10 ml
29,19 €
Capital Soleii, Neviditeľný opaľovací olej SPF30 200 ml
1,46 € / 10 ml
23,16 €24,19 €
-4 %
SPF 30 denné pleťové sérum 50 ml
4,63 € / 10 ml
25,96 €27,19 €
-4 %
SPF 50 Sensitive Skin Lotion 237 ml
1,10 € / 10 ml
Dermokozmetika na opaľovanie - Na pokožku - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Dermokozmetika na opaľovanie - Na pokožku ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Dermokozmetika na opaľovanie - Na pokožku na 90 %

Recenzia produktu: CeraVe Hydratačný pleťový krém SPF 30 52 ml
5 / 39x
Konzistencia krému mi vyhovuje. Nezmolkuje sa

Recenzia produktu: La Roche-Posay ANTHELIOS Ultra SPF30 krém 50 ml
5 / 7x
V exotických zemích velmi ceněný a drahý krém

Recenzia produktu: Eucerin SUN PHOTOAGING CONTROL SPF 50+ mlieko extra ľahké na opaľovanie 150 ml
5 / 2x
Maximální spokojenost. SPF 50 skvěle chrání. Doporučuji.

Recenzia produktu: Vichy Vapital Soleil Family Milk SPF 30 Opaľovacie mlieko 300 ml
5 / 5x
Výborný

Recenzia produktu: Bioderma BIODERMA Photoderm AR veľmi svetlý SPF 50+ 30 ml
5 / 2x
Farebne v poriadku, len trošku hustý a občas sú z neho šupinky

Recenzia produktu: Eucerin SUN Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár OIL rôzne varinty 50 ml
5 / 16x
Výborný

Recenzia produktu: Bioderma Photoderm sprej SPF30 300 ml
5 / 9x
Používam niekoľko rokov ,maximalna spokojnosť.

Recenzia produktu: Bioderma Photoderm Aquafluid netónovaný SPF 50+ 40 ml
5 / 1x
Výborný fluid, ideálny aj pre citlivú problematickú pleť, neupcháva póry, super aj ako podklad pod make-up.
Zobraziť diskusie v kategórii Dermokozmetika na opaľovanie - Na pokožkuZobraziť recenzie v kategórii Dermokozmetika na opaľovanie - Na pokožku
Pozrite sa na produkty z kategórie Dermokozmetika na opaľovanie zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Dermokozmetika na opaľovanie zoradené od najlacnejších. V kategórii Dermokozmetika na opaľovanie nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.


