- Kozmetika
- Starostlivosť o pleť
- Pleťové krémy
- Denné krémy
Denné krémy - zľava
Zákazníci si obľúbili rady Bioderma, La Roche-Posay a SVR. Najlepšie hodnoteným výrobkom je CeraVe Hydratačný pleťový krém na normálnu až suchú pleť 52 ml.
Zákazníci si obľúbili rady Bioderma, La Roche-Posay a SVR. Najlepšie hodnoteným výrobkom je CeraVe Hydratačný pleťový krém na normálnu až suchú pleť 52 ml.
Cena
Akcie a zľavy1
Hodnotenie
Značky
A-Derma (5) Alteya (1) Anti-OX Wild Blueberry (1) Avène (18) Bioderma (31) Biofresh (2) Codex Labs (1) Cosrx (1) CutisHelp (1) Ducray (1) EDO (2) Eucerin (1) Garnier (14) Hawaiian Tropic (2) L'Oréal Paris (36) La Roche-Posay (8) Maybelline New York (1) Mixa (7) Mustela (1) Piz Buin (1) Planthé (2) SKIN1004 (1) SVR (6) Vichy (24) Village 11 Factory (1)
Veľkosť balenia
Produktové rady
A-Derma Protect (2) Avène Cicalfate (1) Avène Dermabsolu (2) Avène Hyaluron Active B3 (1) Avène Hydrance (2) Avène Sun (5) Avène Tolérance (1) Avéne Hyaluron Activ Procedure (1) Bioderma ABCDerm (1) Bioderma Atoderm (2) Bioderma Hydrabio (4) Bioderma Photoderm (13) Bioderma Pigmentbio (1) Bioderma Sensibio (2) Bioderma Sensibio AR+ (2) Bioderma Sébium (5) Codex Labs ANTÜ (1) Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity (1) Garnier Bright Complete (2) Garnier Bright Complete (1) Garnier Hyaluronic Aloe (2) Garnier Pure Active (2) Garnier Skin Naturals (6) L'Oréal Paris Revitalift (1) L'Oréal Paris Bright Reveal (1) L'Oréal Paris Revitalift (2) L'Oréal Paris Revitalift Laser (3) La Roche-Posay Anthelios (1) La Roche-Posay Mela B3 (2) L´Oréal Paris Age Perfect (2) L´Oréal Paris Age Specialist (7) L´Oréal Paris Hydra Genius (1) L´Oréal Paris Infaillible (4) L´Oréal Paris Men Expert (2) L´Oréal Paris Revitalift (6) L‘Oréal Paris Hyaluron Specialist (1) Maybelline Age Rewind (1) Mixa Face & Cleansing (1) Mixa Hyalurogel (3) Mixa Sensitive Skin Expert (1) Natura Siberica Blueberry Siberica (1) Vichy Liftactiv (11) Vichy Minéral 89 (6) Vichy Neovadiol (4)
Pre
Typy pleti
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Na akné (15) Na alergiu (2) Na dehydratáciu (1) Na ekzémy (1) Na hyperpigmentáciu (2) Na klimaktérium / menopauzu (1) Na ochranu pred oxidačným stresom (2) Na opuchy (1) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (8) Na podráždenú pokožku (3) Na seboreu (1) Na starostlivosť o pokožku (19) Na stárnutí (6) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (9) Na vrásky (40) Na vyrážku (1) Na zdravú kožu (1) Na zápaly (1) Na čistenie pleti (8)
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (2) Bez minerálnych olejov (1) Vyživujúce (10) BIO (4) EKO (3) Vegan (15) Prírodné (10) Dermatologicky testované (34) V tehotenstve (2) Pri dojčení (2) Bez chémie (2) Bez konzervačných látok (2) 100% recyklovateľná nádoba (4) Recyklovateľné (1) Netestované na zvieratách (6) Bez alkoholu (2) Hypoalergénne (37) Sensitive (11) Bez mydla (2) Proti starnutiu (11) Vodeodolné (15) Upokojujúci (18) Bez parfumácie (24) Vyhladzujúci (19) Ochranný (34) Nekomedogénny (25) Bez farbív (3) Bez parabénov (3) Hydratačný (104) Revitalizačný (12) Regeneračný (13) Proti vráskam (39) Bez silikónu (1) UV filter (28)
15,59 €
14,03 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Nutritive 40 ml
3,90 € / 10 ml
17,29 €
13,83 € s akciou: Zľava 20 %
Sebiaclear hydratačný krém 40 ml
4,32 € / 10 ml
9,49 €
Zľava 30 % nad 2 ks
Upokojujúci hydratačný krém 40 ml
2,37 € / 10 ml
Denné krémy - zľava - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Denné krémy - zľava ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Denné krémy - zľava na 94 %

Recenzia produktu: Hyalurmed PRO HYDRATING + DMI Denný krém 30 ml
5 / 2x
super hydratačný krém, odporúčam

Recenzia produktu: Medik8 The CSA Kit Retinol Edition Sada na omladenie pleti 4 ks
5 / 1x
Tyto produkty nikdy nezklamou!

Recenzia produktu: Vichy Neovadiol Post-Menopause Vianočný balíček - denný krém + nočný krém
5 / 6x
Vynikající krémy

Recenzia produktu: Vichy Liftactiv B3 Vianočný balíček - anti-dark spot krém + sérum
5 / 1x
Super výhodné balenie

Recenzia produktu: Avène A-OXITIVE JOUR Gél krém denný, vyhladzujúci pre citlivú pleť 30 ml
5 / 2x
Veľmi dobrý krém, na tvári som videla rozdiel po prvej aplikácii. Veľmi dobrá textúra, na mňa dosť vysoká cena, bez zľavy tuším 30 euro.

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: L'Oréal Paris Age Specialist 55+ permanentní Duopack 50 ml
5 / 1x
Super

Recenzia produktu: être belle Golden Skin Caviar Denný krém Limitovaná edicia Swarovski 100 ml
5 / 2x
Je super, deni i noční’ krém velkého baleni!!!

Recenzia produktu: Rodial Vitamín C darčekový set pre rozjasnenie pleti 5 ks
5 / 1x
Vyborne produkty. Nedrazdia plet. Krem mi nevonia moc, ale som s nim spokojna.
Hore
Pozrite sa na produkty z kategórie Denné krémy zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Denné krémy zoradené od najlacnejších. V kategórii Denné krémy nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.

