- Darčeky
- Darčeky pre partnerku a manželku
Darčeky pre partnerku a manželku - zľava
Cena
Akcie a zľavy1
Hodnotenie
Značky
AENO (1) Anna Brandejs (2) Aporosa (3) Avène (1) Bioderma (4) Codex Labs (1) DeLonghi (1) Flow (1) Gabriella Salvete (2) L'Oréal Paris (45) L'Oréal Paris Elseve (1) LAMAX (1) La Florentina (2) Lauben (4) Lobey (1) Max Factor (2) Maybelline New York (43) Mizon (1) NYX Professional Makeup (33) Niceboy (3) Nobilis Tilia (1) Philips Sonicare (2) Trouble Maker (6) TrueLife (21) Venira (1) WeCare (3)
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (2) Bez peroxidu (1) Vyživujúce (2) BIO (1) EKO (1) Vegan (27) Prírodné (6) Dermatologicky testované (5) Bez konzervačných látok (1) Bez parafínu (1) GMO-free (1) Recyklovateľné (1) Netestované na zvieratách (15) Bez alkoholu (1) Hypoalergénne (3) Sensitive (2) Bez mydla (1) Proti starnutiu (1) Vodeodolné (23) Upokojujúci (2) Bez parfumácie (4) Vyhladzujúci (1) Ochranný (3) Nekomedogénny (1) Bez farbív (1) Bez parabénov (4) Bez BPA (6) Hydratačný (6) Regeneračný (1) Proti vráskam (1) Bez silikónu (2) Vodotesný (7)
9,59 €10,39 €
-7 %
Big Trouble Shadow Palette Warped 27 g
3,55 € / 10 g
15,59 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Age Specialist 55+ Duopack 2 x 50 ml
1,56 € / 10 ml
4,29 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Lasting Drama Black Out Drama gélová ceruzka
7,19 €9,59 €
-25 %
Epic Ink Liner, vodoodolné oční linky - Marshmallow
15,49 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Paradise Rendez-Vous Couleur Eye & Cheek Quad 04 Cold
43,23 €
34,58 € s akciou: Zľava 20 %
SonicBrush Compact - sonická kefka
6,89 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Tatoo gel pencil Galactic cobalt gélová ceruzka
11,69 €15,59 €
-25 %
Age Specialist Duopack, 2 x 50 ml
1,56 € / 10 ml
6,39 €6,69 €
-4 %
Paletka očných tieňov Smokey Obsession 12.5 g
5,11 € / 10 g
43,23 €
34,58 € s akciou: Zľava 20 %
SonicBrush Compact Black Sonické kefky
15,59 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Age Specialist 65+ Duopack 2 x 50 ml
1,56 € / 10 ml
9,67 €12,89 €
-25 %
Volumissime Royale riasenka, čierna 7.9 ml
16,32 € / 10 ml
2,19 €2,89 €
-24 %
Curl Theory tvarujúca riasenka Black 7 ml
3,13 € / 10 ml
9,49 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Sculpting Stix 15 Smooth Espresso Očná linka
9,49 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Sculpting Stix 16 Black Blur Očná linka
Darčeky pre partnerku a manželku - zľava - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Darčeky pre partnerku a manželku - zľava ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Darčeky pre partnerku a manželku - zľava na 94 %

Recenzia produktu: Natava Oil Bath Balls 4 x 50 g
5 / 7x
Dárek přinesl velké nadšení a dokonce jsem kupoval znovu :D

Recenzia produktu: Oral-B Elektrická kefka Pulsonic Slim luxe 4 500 Black
5 / 1x
Vianocny darcek pre manzela, spokojnost velmi velka

Recenzia produktu: Braun Silk-épil 9-700 Purple
5 / 2x
skvely epilator, ale jinde ho maji vice nez o 1000 kc levneji

Recenzia produktu: L'Oréal Paris Revitalift Laser darčeková sada
5 / 2x
produkt dobry poznamka k placeni proc se neda platit sodexovou kartou

Recenzia produktu: Eucerin Taštička Q10 ACTIVE Denný krém + Nočný krém 2 ks
5 / 2x
Ideální pro velmi citlivou pleť. Po několika týdnech se vrásky skutečně zmenšují. Nemastí pleť a nezanáší póry.

Recenzia produktu: N-Medical Elastin 100 tvrdých kapsúl
5 / 1x
nemohu ještě hodnotit, teď jsem to začal užívat

Recenzia produktu: Vichy Neovadiol Post-Menopause Vianočný balíček - denný krém + nočný krém
5 / 6x
Vynikající krémy

Recenzia produktu: Vichy Liftactiv B3 Vianočný balíček - anti-dark spot krém + sérum
5 / 1x
Super výhodné balenie

Recenzia produktu: ETA Zubná kefka 0707.90000 zubná kefka
5 / 3x
Kartáček má 3 režimy čištění i časovač. Super produkt za skvělou cenu.
Hore
