- Darčeky
- Darčeky pre partnerku a manželku
Darčeky pre partnerku a manželku - najlacnejšie produkty
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
ADVANCE (2) AENO (2) Alavis Maxima (1) Allnature (3) Amix (1) Anna Brandejs (3) Aporosa (3) Ariete (2) Avène (1) Barny's (2) Baylis & Harding (2) BeastPink (2) Beggs (3) Beurer (3) Bio Pharma (1) Bioderma (4) Biofresh (1) Bloom Robbins (1) Braun (6) Breakout+aid (1) Carnium Botanicals (1) Cemio (2) Clinical (5) Codex Labs (1) Colafit (1) Collalloc (2) Concept (5) Curaprox (3) Czech Virus (1) Daily (1) De Longhi (5) DeLonghi (2) Dermacol (58) Dias (1) Ecce Vita (1) Elmex (1) Eveline Cosmetics (3) Extrifit (1) Flow (6) GS (3) Gabriella Salvete (13) Garmin (1) GelActiv (1) Geladrink (9) Gillette Venus (1) Glowee (1) GreenFood Nutrition (7) GymBeam (5) Hairburst (1) Helan (1) Herbal Essences (1) Inca Collagen (1) InnoGio (5) Institut Esthederm (1) Jeme zdravo (2) Korff (1) L'Oréal Paris (46) L'Oréal Paris Elseve (1) LAMAX (1) La Florentina (6) La Roche-Posay (1) LaSaponaria (1) Lacalut (1) Lauben (5) Lobey (4) Lyss (3) Max Factor (2) Maxxwin (3) Maybelline New York (43) MedPharma (1) Medicube (1) Mixa (1) Mizon (2) Morgan’s (1) Movit Energy (3) My White Secret (2) NYX Professional Makeup (33) Natura Siberica (4) Naturvita (1) Niceboy (9) Nobilis Tilia (8) Noventis (1) Oclean (2) Organic India (1) Organic Shop (7) Pangamin (1) Pantene (1) Penco (1) Pharma Activ (1) Philips (1) Philips Sonicare (3) Planthé (1) Powerlogy (3) ProVenus (1) Proenzi (1) Revital (1) Revolution (3) Rio (9) Rituals (2) Rosen Pharma (1) Saloos (2) Sanct Bernhard (1) Sanctuary Spa (1) Sencor (2) Sesderma (4) Signal (1) Silk´n (1) Terezia (2) Tesla (1) Therabody (7) TouchBeauty (5) Trouble Maker (14) TrueLife (21) Venira (19) Verra (1) Vichy (1) Viridian (1) VitaHarmony (1) Vitabalans Oy (1) Vitar (2) Vivaco (17) Vivapharm (1) Walmark (3) WeCare (3) Webber Naturals (1) Weleda (3) Woom (1) Yves Rocher (2) Zeen by Roal (4)
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (4) Bez minerálnych olejov (1) Bez peroxidu (2) Bez pridaného cukru (1) Bez sóji (1) Vyživujúce (29) BIO (11) EKO (4) Vegan (68) Prírodné (39) Dermatologicky testované (28) Pre vegetariánov (2) V tehotenstve (2) Pri dojčení (2) Bez konzervačných látok (10) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (13) Antibakteriálne (1) Bezgluténový výrobok (2) Bez palmového oleja (1) Bez parafínu (3) 100% recyklovateľná nádoba (1) GMO-free (4) Bez cukru (5) Bez sladidiel (1) Bez aspartamu (sladidlo) (1) Recyklovateľné (3) Netestované na zvieratách (32) Vhodné pri cukrovke (1) Bez alkoholu (2) Netoxické (1) Hypoalergénne (8) Bez laktózy (7) Sensitive (6) Bez mydla (1) Proti starnutiu (7) Vodeodolné (48) Upokojujúci (23) Bez parfumácie (13) Vyhladzujúci (6) Ochranný (6) Nekomedogénny (1) Chladivý (4) Bez farbív (13) Bez parabénov (23) Bez BPA (6) S príchuťou (3) Hydratačný (55) Revitalizačný (8) Regeneračný (30) Proti vráskam (12) Bez silikónu (9) UV filter (1) Vodotesný (10) Hrejivý (4)
7,49 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Tatoo gel pencil Berry bliss gélová ceruzka
7,69 €
Longlasting Intense Colour - očné tiene a linka 2v1 č.7, 1.6 g
48,06 € / 10 g
7,69 €
Longlasting Intense Colour - očné tiene a linka 2v1 č.8, 1.6 g
48,06 € / 10 g
8,09 €
Neon Mania 12H Mermaid multifunkčná ceruzka č.3 3 g
26,97 € / 10 g
6,37 €8,59 €
-25 %
Lash Sensational Riasenka 9.5 ml
8,94 € / 10 ml
8,59 €
InnoGIO GIOperfect ultrazvuková špachtľa na čistenie pleti GIO-731
6,74 €8,99 €
-25 %
Colossal mascara 100% black maskara, 10.7 ml
8,40 € / 10 ml
9,49 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Sculpting Stix 15 Smooth Espresso Očná linka
7,12 €9,59 €
-25 %
Epic Ink Liner, vodoodolné oční linky - Lil Toasty
9,49 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Sculpting Stix 16 Black Blur Očná linka
Darčeky pre partnerku a manželku - najlacnejšie produkty - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Darčeky pre partnerku a manželku - najlacnejšie produkty ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Darčeky pre partnerku a manželku - najlacnejšie produkty na 94 %

Recenzia produktu: Natava Oil Bath Balls 4 x 50 g
5 / 7x
Dárek přinesl velké nadšení a dokonce jsem kupoval znovu :D

Recenzia produktu: Oral-B Elektrická kefka Pulsonic Slim luxe 4 500 Black
5 / 1x
Vianocny darcek pre manzela, spokojnost velmi velka

Recenzia produktu: Braun Silk-épil 9-700 Purple
5 / 2x
skvely epilator, ale jinde ho maji vice nez o 1000 kc levneji

Recenzia produktu: L'Oréal Paris Revitalift Laser darčeková sada
5 / 2x
produkt dobry poznamka k placeni proc se neda platit sodexovou kartou

Recenzia produktu: Eucerin Taštička Q10 ACTIVE Denný krém + Nočný krém 2 ks
5 / 2x
Ideální pro velmi citlivou pleť. Po několika týdnech se vrásky skutečně zmenšují. Nemastí pleť a nezanáší póry.

Recenzia produktu: N-Medical Elastin 100 tvrdých kapsúl
5 / 1x
nemohu ještě hodnotit, teď jsem to začal užívat

Recenzia produktu: Vichy Neovadiol Post-Menopause Vianočný balíček - denný krém + nočný krém
5 / 6x
Vynikající krémy

Recenzia produktu: Vichy Liftactiv B3 Vianočný balíček - anti-dark spot krém + sérum
5 / 1x
Super výhodné balenie

Recenzia produktu: ETA Zubná kefka 0707.90000 zubná kefka
5 / 3x
Kartáček má 3 režimy čištění i časovač. Super produkt za skvělou cenu.
Hore
