Bolesť kĺbov, šliach a svalov

Príčina bolesti kĺbov môže byť rôzna - kĺby môžu bolieť v dôsledku úrazu alebo ochorenia, ako aj sprievodným javom ich opotrebenia spôsobeným náročnou fyzickou aktivitou alebo starobou. Bolesť kĺbov spôsobuje obmedzenú hybnosť, často je potrebné nasadiť silné analgetiká. Je však možné týmto stavom predchádzať užívaním vhodných doplnkov stravy a vitamínov.

Produkty novej generécie, ktoré sú bohaté na prírodné enzýmy a ďalšie látky, akými sú napríklad rutín alebo kolagén, zaisťujú kĺbom patričnú výživu a tým podporujú ich vitalitu. V našej ponuke nájdete prostriedky určené pre všetkých tých, ktorí sa chcú správne starať o svoj pohybový aparát - či už sú to ľudia ťažko pracujúci, aktívne aj rekreačne športujúci, ľudia s nadváhou, vo vyššom veku alebo staršie deti či dospievajúca mládež v období rastu.

Bolesti šliach a svalov sa môžu týkať každého z nás bez ohladu na fyzickú námahu pohybového aparátu. Vo vúčšine takých prípadov je však neľahké zistiť bezprostrednú príčinu. Bolesť môže vyvolávať preťaženie, prípadne iná trauma ich jednotlivých častí, ktorá podla lekárov súvisí hlavne s problémami, ktorých prvotnou príčinou je iné ochorenie organizmu, akým je napríklad reuma, Crohnova choroba, hormonálne poruchy či neurologické ochorenia.

V boji proti bolesti svalov účinne pomáha široké spektrum analgetík s rýchlym nástupom účinku, masti a gély, ktoré rýchlo zmierňujú opuchy a krvné podliatiny, čím výrazne tlmia bolesť. Úľavu pre svaly a šlachy zaisťujú aj prírodné prípravky a doplnky stravy s vysokým obsahom enzýmov.

 

248 produktov

Produkty