BCAA liquid 1000ml

BCAA liquid 1000ml

BCAA LIQUID obsahuje 80 000 mg voľných esenciálnych aminokyselín BCAA v kryštalickej forme pre ochranu svalovej hmoty a účinnú regeneráciu. Tekutá forma zaisťuje optimálnu a rýchlu vstrebateľnosť.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

BCAA liquid 1000ml

Esenciálne BCAA (Branched Chain Amino Acids - aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže samo vytvoriť z iných zdrojov, a preto je odkázáné na ich príjem stravou. Pridaný vitamín B6 je základným vitamínom potrebným pre metabolizmus bielkovín.

BCAA sú dôležité počas fyzickej aktivity na ochranu svalovej hmoty. Počas fyzickej aktivity dochádza čiastočne ku katabolizmu vlastnej svalovej hmoty. Pokiaľ chcete zabrániť odburávaniu vlastných aminokyselín, použite 3 gramy BCAA pred tréningom. Potréningový účinok BCAA spočíva v dodaní predpripravených voľných aminokyselín v období regenerácie po tréningu.

AMINO BCAA MEGA STRONG je určené na kvalitnú a rýchlu regeneráciu. Podporu nárastu svalovej hmoty.

  • Voľná kryštalická forma
  • Vysoký obsah aminokyselín BCAA (80 000 mg/l)
  • Rýchlo vstrebateľná tekutá forma
  • Vitamín B6
  • Bez cukru

Odporúčané dávkovanie produktu AMINO BCAA MEGA STRONG: na ochranu svalovej hmoty vypite cca 30 - 60 minút pred výkonom 40 ml. Na urýchlenie regenerácie vypite ihneď po výkone 40 ml.

Použitie: pred použitím mierne pretrepte. Podávajte zriedením obsahu odmerky do vody alebo športového nápoja. Po otvorení dôkladne uzatvárajte, skladujte pri teplote do 25°C a spotrebujte do 2 mesiacov.

Výživový doplnok pre športovcov so sladidlami. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Nutrend, ktoré nájdete v kategóriách Šport a Aminokyseliny. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Aminokyseliny.

EAN: 8594073170941
Značka: Nutrend
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: BCAA LIQUID, 1000 ml,
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8594073170941
Značka: Nutrend
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: BCAA LIQUID, 1000 ml,
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia