ASPIRIN®-C, 20 šumivých tabliet

-15 %

ASPIRIN®-C, 20 šumivých tabliet

Aspirin® - C pomáha pri prechladnutí, prejavoch chrípky, pri nádche, bolesti hrdla, znižuje teplotu, potláča stavy malátnosti, tlmí bolesť a pôsobí protizápalovo. Okrem 400 mg kyseliny acetylsalicylovej, obsahujú tablety Aspirinu® - C naviac 240 mg kyseliny askorbovej (vitamín C).

Na sklade v utorok 1. 12. Môžete mať už v stredu 2. 12. možnosti doručenia
8,49 € 10 €
Cena za 1 ks: 0,01 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 8.49 kreditov
4.8
Zákazník odporúča 94 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 94 % zákazníkov odporúča
Má výhodné balenie
Komfort pri užívaní
Účinnosť

ASPIRIN®-C, 20 šumivých tabliet

pomáha pri prechladnutí

Aspirin® – C, 20 šumivých tabliet

Aspirin® – C pomáha pri prechladnutí, prejavoch chrípky, pri nádche, bolesti hrdla, znižuje teplotu, potláča stavy malátnosti, tlmí bolesť a pôsobí protizápalovo. Okrem 400 mg kyseliny acetylsalicylovej obsahujú tablety Aspirin® – C navyše 240 mg kyseliny askorbovej (vitamín C).

pomáha pri prechladnutí

Na zmiernenie bolesti a horúčky

Pôsobí protizápalovo

Pri prechladnutí a prejavoch chrípky

Pri menštruačných bolestiach

Obsahuje vitamín C

Obsahuje vitamín C

Kyselina askorbová (vitamín C) podporuje obranyschopnosť organizmu pri chrípke a prechladnutí.

Prednosti vitamínu C

  • znižuje únavu a vyčerpanie
  • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky
  • podporuje správnu funkciu zubov
  • prispieva k normálnej tvorbe kolagénu kože, chrupaviek, zubov a ďasien, kostí a krvných ciev
  • chráni bunky pred oxidačným stresom
  • zvyšuje vstrebávanie železa

Hodnotenie zákazníkov

Oľga C.

Produkt užíva celá rodina pri prechladnutí a účinkuje aj pri svalovej horúčke.

Irena T.

Aspirin šumivý veľmi účinný okrem iného aj proti zápalom a bežným príznakom nachladenia.

Dávkovanie:

Liek sa nesmie užívať dlhšie než 3 – 5 dní bez konzultácie s lekárom.


Dospelí Jednorazová dávka je 1 – 2 šumivé tablety. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať v odstupe 4 – 8 hodín. Obvyklá denná dávka je 6 šumivých tabliet, maximálna denná dávka je 10 šumivých tabliet.


Deti od 9 rokov – liek sa môže podávať iba na odporúčanie lekára. Jednorazová dávka je 1 šumivá tableta 1× denne. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať 3× denne v odstupe 4–8 hodín. Odporučená denná dávka kyseliny acetylsalicylovej pre deti je približne 60 mg/kg. Podáva sa rozdelená do 4 – 6 jednotlivých dávok, čo je približne 15 mg/kg každých 6 hodín alebo 10 mg/kg každé 4 hodiny.

Skúste tiež ostatné výrobky značky Aspirin, ktoré sú v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Chrípka a nachladnutie. Výrobok hodnotilo 17 zákazníkov a 94 % z nich by ho odporúčalo aj ostatným. Produkt teraz kúpite so zľavou 15 %. ASPIRIN®-C, 20 šumivých tabliet je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 96230. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Horúčka.

EAN: 4008500127674
Značka: Aspirin
ŠÚKL kód: 96230
Veľkosť balenia: 60 x 20 ks
Forma: Šumivé tablety
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Věk: >9 rokov
Originálny názov: ASPIRIN-C tbl eff 1x20 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
4.8
Zákazník odporúča 94 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 94 % zákazníkov odporúča
Má výhodné balenie
Komfort pri užívaní
Účinnosť

ASPIRIN®-C, 20 šumivých tabliet

pomáha pri prechladnutí

Aspirin® – C, 20 šumivých tabliet

Aspirin® – C pomáha pri prechladnutí, prejavoch chrípky, pri nádche, bolesti hrdla, znižuje teplotu, potláča stavy malátnosti, tlmí bolesť a pôsobí protizápalovo. Okrem 400 mg kyseliny acetylsalicylovej obsahujú tablety Aspirin® – C navyše 240 mg kyseliny askorbovej (vitamín C).

pomáha pri prechladnutí

Na zmiernenie bolesti a horúčky

Pôsobí protizápalovo

Pri prechladnutí a prejavoch chrípky

Pri menštruačných bolestiach

Obsahuje vitamín C

Obsahuje vitamín C

Kyselina askorbová (vitamín C) podporuje obranyschopnosť organizmu pri chrípke a prechladnutí.

Prednosti vitamínu C

  • znižuje únavu a vyčerpanie
  • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky
  • podporuje správnu funkciu zubov
  • prispieva k normálnej tvorbe kolagénu kože, chrupaviek, zubov a ďasien, kostí a krvných ciev
  • chráni bunky pred oxidačným stresom
  • zvyšuje vstrebávanie železa

Hodnotenie zákazníkov

Oľga C.

Produkt užíva celá rodina pri prechladnutí a účinkuje aj pri svalovej horúčke.

Irena T.

Aspirin šumivý veľmi účinný okrem iného aj proti zápalom a bežným príznakom nachladenia.

Dávkovanie:

Liek sa nesmie užívať dlhšie než 3 – 5 dní bez konzultácie s lekárom.


Dospelí Jednorazová dávka je 1 – 2 šumivé tablety. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať v odstupe 4 – 8 hodín. Obvyklá denná dávka je 6 šumivých tabliet, maximálna denná dávka je 10 šumivých tabliet.


Deti od 9 rokov – liek sa môže podávať iba na odporúčanie lekára. Jednorazová dávka je 1 šumivá tableta 1× denne. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať 3× denne v odstupe 4–8 hodín. Odporučená denná dávka kyseliny acetylsalicylovej pre deti je približne 60 mg/kg. Podáva sa rozdelená do 4 – 6 jednotlivých dávok, čo je približne 15 mg/kg každých 6 hodín alebo 10 mg/kg každé 4 hodiny.

Skúste tiež ostatné výrobky značky Aspirin, ktoré sú v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Chrípka a nachladnutie. Výrobok hodnotilo 17 zákazníkov a 94 % z nich by ho odporúčalo aj ostatným. Produkt teraz kúpite so zľavou 15 %. ASPIRIN®-C, 20 šumivých tabliet je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 96230. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Horúčka.

EAN: 4008500127674
Značka: Aspirin
ŠÚKL kód: 96230
Veľkosť balenia: 60 x 20 ks
Forma: Šumivé tablety
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Věk: >9 rokov
Originálny názov: ASPIRIN-C tbl eff 1x20 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

4.8
Zákazník odporúča 94 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 94 % zákazníkov odporúča
Má výhodné balenie
Komfort pri užívaní
Účinnosť

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 4008500127674
Značka: Aspirin
ŠÚKL kód: 96230
Veľkosť balenia: 60 x 20 ks
Forma: Šumivé tablety
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Věk: >9 rokov
Originálny názov: ASPIRIN-C tbl eff 1x20 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia