Aspirin ® 500 mg, 20 tabliet

Aspirin® v klasickej forme je vhodný pre liečbu ľahkých a stredne silných …

Zobraziť viac

Aspirin® v klasickej forme je vhodný pre liečbu ľahkých a stredne silných bolestí, obzvlášť pri bolesti hlavy, bolesti zubov, bolestiach spôsobených zápalmi alebo teploty pri prechladnutí.

Veľkosť balenia
Môžete mať už zajtra  viac info
Skladom 5+ks
V Pilulka Boxe už zajtra od 12:00
Pilulka Expresom už zajtra od 09:00
5,90 €
Cena za 1 tabletu: 0,30 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Zákazníci odporúčajú Zákazníci odporúčajú
Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Nakupujte spoločne
Aspirin ® 500 mg, 20 tabliet
Hodnotenie produktu 5
plusParalen 500 mg 24 tabliet
Hodnotenie produktu 5
Aspirin ® 500 mg, 20 tabliet
+ Paralen 500 mg 24 tabliet
7,99 €
Aspirin ® 500 mg, 20 tabliet
Hodnotenie produktu 5
plusIbalgin Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl
Hodnotenie produktu 5
Aspirin ® 500 mg, 20 tabliet
+ Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl
11,80 €
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 28 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
27x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Účinnosť
100%
Má výhodné balenie
85%
Komfort pri užívaní
95%
Ešte rýchlejšia úľava od bolesti

Osvedčená úľava od bolesti, teraz 2x rýchlejšia*

Používa sa na symptomatickú liečbu horúčky alebo miernej až strednej silnej bolesti, ako sú bolesť hlavy, chrípkový syndróm, bolesť zubov alebo bolesť svalov. Obsiahnutá kyselina acetylsalicylová je jednou z najznámejších liečivých látok určených na úľavu od bolesti, zápalu a horúčky.

*Aspirín 500 mg obalené tablety uľavuje od bolesti dvakrát rýchlejšie ako predchádzajúce tablety Aspirinu.

Rýchla úľava od bolesti aj chrípkového syndrómu

Rýchla úľava od bolesti aj chrípkového syndrómu

Lék je vhodný podávat již od věku 12 let

Liek je vhodný podávať už od veku 7 rokov

K léčbě příznaků doprovázejících horečku

Na liečbu príznakov sprevádzajúcich horúčku

Účinné látky

Kyselina acetylsalicylová, analgetikum (uľavuje od bolesti) a antipyretikum (znižuje horúčku).

Dávkovanie podľa veku

vhodné od 7 let půl tablety, tři denně

Deti od 7 do 12 rokov (na odporučenie lekára)

Deti od 7 do 12 rokov môžu užívať jednorazovo pol tablety, maximálna denná dávka sú 3 tablety (1,5 g liečiva). V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať 3-krát denne v odstupe 4 až 8 hodín.

dospelí

Dospelí

Pre dospelého je jednorazová dávka 1 až 2 tablety. Maximálna denná dávka 8 tabliet (4 g liečiva) sa nesmie prekročiť. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať 3 až 4-krát denne v odstupe 4 až 8 hodín.

Ako uchovávať Aspirin 500 mg

Uchovávajte pri teplote do 30 °C. Tento liek uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Nepoužívajte tento liek po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na označení obalu po EXP (skratka používaná pre dátum exspirácie). Dátum exspirácie sa vzťahuje na posledný deň v danom mesiaci. Nelikvidujte lieky odpadovou vodou alebo domovým odpadom. Nepoužitý liek vráťte do lekárne. Tieto opatrenia pomôžu chrániť životné prostredie.

Čo Aspirin 500 mg obsahuje

  • Liečivo je kyselina acetylsalicylová. Jedna tableta obsahuje 500 mg kyseliny acetylsalicylovej
  • Pomocné látky sú prášková celulóza a kukuričný škrob

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Aspirin, ktoré nájdete v kategóriách Dýchacia sústava, Bolesť kĺbov, svalov a šliach a Lieky. Výrobok zrecenzovalo 28 zákazníkov a 100 % by ho odporúčalo aj ostatným. Aspirin ® 500 mg, 20 tabliet je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 33061. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Migréna a bolesť hlavy.

Upozornenie:
Upozornenie: Voľnopredajný liek. Prečítajte si pozorne celú písomnú informáciu skôr, ako začnete tento liek užívať.
EAN4008500127636
ZnačkaAspirin
ŠÚKL kód33061
ATCN02BA01
Farmakoterapeutická skupinaAnalgetikum, antipyretikum, antiflogistikum
Vek>12 rokov
Cesta podania  Perorálne - prehĺta sa
Forma  Tableta
Trápi ma  Bolesť kĺbov, šliach a svalov  Horúčka
Veľkosť balenia20 tabliet
Režim výdaja  Voľnopredajné HVLP
Pre  Pre dospelých  Pre deti
Originálny názovAspirin 500 mg tbl 500 mg 1x20 ks
Na stiahnutiePríbalová informácia

Spýtajte sa lekárnika

Odborné rady a odpovede na vaše otázky, a to z pohodlia vášho domova.

Všetky otázky