Aspirin® 500mg 10 tabliet

Aspirin® 500mg 10 tabliet

Účinná pomoc od bolesti a horúčky! Aspirin 500 mg tablety na rýchlu úľavu od bolestí rôzneho pôvodu (napr. bolesti hlavy, chrbta, svalov). Pomáha znižovať horúčku.

Na sklade v utorok 27. 7. Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
3,20 €
Cena za 1 ks: 0,32 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 3.2 kreditov
5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča

Aspirin® 500mg 10 tabliet

Voľnopredajný liek Aspirin 500 mg prináša rýchlu úľavu od bolestí rôzneho pôvodu a horúčky.

Aspirin obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová účinkuje ako analgetikum (uľavuje od bolesti), antipyretikum (znižuje horúčku) a pôsobí protizápalovo. Liek Aspirin 500 mg sa používa na symptomatickú liečbu horúčky a/alebo miernych až stredne silných bolestí, ako sú bolesť hlavy, chrípkový syndróm (bolesť v krku, bolesť kĺbov), bolesť zubov alebo svalov, menštruačné bolesti.

Už viac ako sto rokov sa Aspirin používa na úľavu od bolesti, horúčky a zápalu. Pomáha ľuďom po celom svete, aby sa cítili lepšie.

Výhody výrobku:

  • Uľavuje od rôznych typov bolesti, napr. bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestí
  • Znižuje horúčku
  • Pôsobí protizápalovo

Spôsob použitia

Kyselina acetylsalicylová sa nesmie užívať dlhšie než 3-5 dní bez konzultácie s lekárom.

Len na perorálne použitie.

  • Dospelí: Jednorazová dávka je 1 až 2 tablety. Maximálna denná dávka 8 tabliet sa nesmie prekročiť. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať 3 až 4-krát denne v odstupe 4 až 8 hodín
  • Deti od 7 do 12 rokov: Deti od 7 do 12 rokov môžu užívať jednorazovo ½ tablety, maximálna denná dávka sú až 3 tablety. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať 3-krát denne v odstupe 4 až 8 hodín

Lieky s obsahom kyseliny acetylsalicylovej sa nemajú používať u detí a dospievajúcich s horúčkovitými alebo nehorúčkovitými vírusovými ochoreniami bez konzultácie s lekárom.

Špecifiká výrobku

Kyselina acetylsalicylová sa má používať s osobitnou opatrnosťou v nasledovných prípadoch:

Precitlivenosť na iné analgetiká, protizápalové lieky alebo antireumatiká alebo pri iných alergiách.

Gastrointestinálne vredy vrátane chronických alebo rekurentných vredových ochorení v anamnéze alebo gastrointestinálne krvácanie v anamnéze.

Súbežná liečba antikoagulanciami.

U pacientov s poruchou funkcie obličiek alebo u pacientov s poruchou centrálnej cirkulácie (napr. ochorenie renálnych ciev, kongestívne zlyhanie srdca, deplécia objemu, veľký chirurgický zákrok, sepsa alebo masívne príhody krvácania), pretože kyselina acetylsalicylová môže ďalej zvyšovať riziko poruchy funkcie obličiek a akútneho zlyhania obličiek.

Porucha funkcie pečene.

Ďalšie informácie

Aspirin 500 mg je liek na vnútorné použitie. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovú.

Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie. A poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom.

Zloženie

Liečivo: kyselina acetylsalicylová (jedna tableta obsahuje 500 mg kyseliny acetylsalicylovej).

Pomocné látky: prášková celulóza, kukuričný škrob.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Aspirin, ktoré sú v kategóriách Dýchacia sústava, Voľnopredajné lieky a Horúčka. Aspirin® 500mg 10 tabliet je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 33060. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Bolesť pohybového aparátu.

EAN: 4008500127629
Značka: Aspirin
ŠÚKL kód: 33060
Veľkosť balenia: 10 ks
Vek: >7 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Zuby, dásně, Bolesť hlavy, migréna, Menštruačné bolesti, Bolesť kĺbov, šliach a svalov, Horúčka
Originálny názov: Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

5.00
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 100 % zákazníkov odporúča

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 4008500127629
Značka: Aspirin
ŠÚKL kód: 33060
Veľkosť balenia: 10 ks
Vek: >7 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Zuby, dásně, Bolesť hlavy, migréna, Menštruačné bolesti, Bolesť kĺbov, šliach a svalov, Horúčka
Originálny názov: Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia