Ženské čaje

Najpredávanejšie produkty

Juvamed Alchemilka obyčajná bylinný čaj vňať 40g Bylinný čaj sypaný. Používa sa na zle hojace sa rany a vredy; pri silnej menštruácii, zápaloch vagíny a výtoku.
1,46 €
FYTO alchemilkový čaj 20x1g Vhodný pri menštruačných bolestiach, zažívacích problémoch, prispieva k zdravým svalom a kĺbom.
1,72 €
Juvamed Ostružina+malina - list, 40g Bylinný čaj sypaný. Používa sa pri zápalových ochoreniach tráviaceho traktu, pri hnačkových ochoreniach.
1,36 €
FYTO GYNASTAN bylinný ženský čaj 20x1g Bylinný ženský čaj Gynastan napomáha k zmierneniu bolesti či nepríjemných pocitov pred a v období menštruácie. Účinne…
2,01 €
HERBEX ALCHEMILKA žltozelená vňať 20x3 g Výluh z Alchemilky pôsobí priaznivo pri tráviacich a ženských potiažach počas menštruácie.
1,90 €
Juvamed Afroditin čaj zdravia 20x1,5 g Bylinný čaj v nálevových vreckách. Pôsobí priaznivo na ženské orgány (vaječníky, maternica, krčok maternice, pošva),…
1,87 €
Apotheke Čaj alchemilka žltozelená 20x1,5g Výživový doplnok. Porciovaný v nálevových vreckách.
1,60 €
AGROKARPATY OSTRUŽINA MALINOVÁ list bylinný čaj 30 g Sypaný bylinný čaj má mierne zvieraví účinok, ktorý napomáha pri zápaloch v ústnej dutine a pri hnačkách. Využíva…
1,35 €
HERBEX PRASLIČKA ROĽNÁ bylinný čaj 20x3 g Praslička roľná pôsobí priaznivo ako močopudný prostriedok a tiež pri ženských potiažach.   .
1,58 €
Zobraziť viac najpredávanejších produktov

44 produktov

Produkty