Voltaren Forte 2,32 % gél 150g

Darček pre vás

Voltaren Forte 2,32 % gél 150g

Liek je určený na úľavu od bolesti, na zmiernenie zápalu a opuchu pri viacerých bolestivých stavoch postihujúcich kĺby a svaly.

Skladom 5+ ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
19,20 €
Cena za 10 g: 1,28 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 19.2 kreditov
Darček: Darček k nákupu

Voltaren Forte 2,32 % gél 150g

Akcia!

Akcia!

Pri nákupe produktu Voltaren Emulgel od nás získate darček Športová šatka Voltarun za 0,01€.

*Platí do vydania zásob. Neplatí pre osobný odber v lekárňach.

voltaren proti bolesti

Zmenšuje opuch

Tlmí zápal

Uľaví od bolesti

Voltaren Forte 2,32 % gél vám pomôže zmierniť akútnu bolesť kĺbov a svalov, aby ste si mohli aktívne užívať deň aj napriek vašim ťažkostiam. Na rozdiel od tabliet pôsobí gél Voltaren Forte 2,32 % gél cielene a priamo v mieste bolesti.

Voltaren Forte 2,32 % gél proti bolesti je v ponuke v baleniach 50g, 100 g, 150 g a 180 g.

Voltaren na zmiernenie zápalu

Čo je Voltaren Forte 2,32 % gél?

Voltaren Forte 2,32 % gél obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidné protizápalové liečivá (NSAID). Je špeciálne vyvinutý na vtieranie do kože a vyznačuje sa zvýšeným vstrebávaním. Liečivo pôsobí aj v hlboko uložených zapálených tkanivách.

Voltaren Forte 2,32 % gél je určený na liečbu bolesti, na zmiernenie zápalu a opuchu pri viacerých bolestivých stavoch postihujúcich kĺby a svaly.

Viete, že ...?

Bolesti chrbta najmä v dolnej oblasti chrbta postihujú 94% ľudí po celom svete*

Nový ľahko otvárateľný uzáver

Vieme, že mnohých z vás trápi artritída rúk a prstov, a preto máte problémy s otváraním a zatváraním nádob, fliaš a áno, aj liekov. Teraz však môžete definitívne vyradiť Voltaren Forte zo zoznamu vecí, ktorých otváranie vám môže s artritídou spôsobovať problém. Pretože vďaka novému ľahko otvárateľnému uzáveru dosiahnete úľavu od bolesti bez námahy (a bez bolesti!). Teraz stačí, ak na jednoduché otvorenie uzáveru gélu Voltaren Forte použijete hranu dlane alebo i okraj stola – bez nutnosti použitia prstov.

Voltaren na bolest
Voltaren

Ako správne gél používať

U dospelých a dospievajúcich vo veku 14 rokov a starších

  • Na liečbu poranení svalov a kĺbov (napr. po vytknutí, natiahnutí alebo pomliaždení, bolesti chrbta, športové úrazy); rýchlo prináša úľavu od strednej po silnú bolesť a napomáha návratu k normálnej funkcii. Na liečbu miestnych foriem reumatizmu mäkkých tkanív (napr. tenisový lakeť), meravosti ramenného kĺbu.

U dospelých (18 rokov a starších)

  • Na úľavu od bolesti pri nezávažnej osteoartróze (degeneratívnom poškodení) periférnych kĺbov a kolien. Ak sa do 7 dní nebudete cítiť lepšie alebo sa budete cítiť horšie, musíte sa obrátiť na lekára.

Upozornenie:

Nepoužívajte Voltaren Forte 2,32 % gél:


ak ste alergický(á) na diklofenak alebo iné lieky používané na liečbu bolesti, horúčky alebo zápalu, ako je ibuprofén alebo kyselina acetylsalicylová (látka tiež používaná ako prevencia proti krvnej zrážavosti), alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku; ak je to nutné, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika. Príznaky alergickej reakcie na tieto lieky môžu byť nasledovné: kýchanie, ťažkosti s dýchaním (astma), začervenanie kože s pľuzgiermi alebo žihľavka, opuch tváre alebo jazyka, výtok z nosa. ak ste v posledných 3 mesiacoch tehotenstva; ak máte menej ako 14 rokov.


Predtým, ako začnete používať akýkoľvek liek, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika.


Nenanášajte Voltaren Forte 2,32 % gél na poranenú kožu, otvorené rany alebo na vyrážky a ekzém. Ukončite liečbu, ak sa po podaní lieku objaví na koži vyrážka. Nenanášajte na rozsiahle plochy kože a počas dlhej doby, pokiaľ vám to neodporučil lekár. Ak sa Voltaren Forte 2,32 % gél používa na rozsiahle plochy kože, dlhodobo alebo v kombinácii s ústne podávanými nesteroidnými protizápalovými liečivami (NSAID) môže dôjsť k výskytu celkových vedľajších účinkov. Pri pretrvávajúcich ťažkostiach navštívte lekára alebo lekárnika. Voltaren Forte 2,32 % gél je určený len na vonkajšie použitie. Neaplikujte ho do úst. Neprehĺtajte. Po použití si umyte ruky. Buďte opatrný pri nanášaní, aby sa vám Voltaren Forte 2,32 % gél nedostal do očí. Ak k tomu dôjde, vypláchnite si oči čistou vodou. Môžete použiť ortézu alebo obväz bežne používaný pri zraneniach, ako sú vyvrtnutia, ale nepoužívajte vzduchotesné (plastové) bandáže. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa lieku Voltaren Forte 2,32 % gél, opýtajte sa svojho lekára alebo lekárnik

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Voltaren, ktoré nájdete v kategóriách Voľnopredajné lieky, Telo a pohyb a Bolesť pohybového aparátu. Voltaren Forte 2,32 % gél 150g je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 3488D. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Bolesť pohybového aparátu.

EAN: 5054563924407
Značka: Voltaren
Produktová rada: Voltaren Forte
ŠÚKL kód: 3488D
Forma: Gél
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Trápi ma: Bolesť kĺbov, šliach a svalov
Veľkosť balenia: 150 g
Vek: >14 rokov
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Originálny názov: Voltaren Forte 2 32 % gél gel 1x150 g
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 5054563924407
Značka: Voltaren
Produktová rada: Voltaren Forte
ŠÚKL kód: 3488D
Forma: Gél
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Trápi ma: Bolesť kĺbov, šliach a svalov
Veľkosť balenia: 150 g
Vek: >14 rokov
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Originálny názov: Voltaren Forte 2 32 % gél gel 1x150 g
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia