Vložky - Na noc (1 produktov)

Špičková starostlivosť o vašu menštruačnú hygienu

Môžete sa spoľahnúť na ponuku menštruačných vložiek ako na osvedčený a obľúbený výrobok pre starostlivosť o menštruačnú hygienu. S ich špičkovou absorpčnou schopnosťou a komfortom, ktorý poskytujú, …

Zobraziť viac

Špičková starostlivosť o vašu menštruačnú hygienu

Môžete sa spoľahnúť na ponuku menštruačných vložiek ako na osvedčený a obľúbený výrobok pre starostlivosť o menštruačnú hygienu. S ich špičkovou absorpčnou schopnosťou a komfortom, ktorý poskytujú, vám menštruačné vložky umožnia viesť aktívny a plnohodnotný život aj počas menštruácie. Bezpečnosť a dôvera v kvalitu sú v našom sortimente vždy na prvom mieste, a preto máme v kategórii aj obľúbené Always vložky, ktoré predstavujú spoľahlivú voľbu pre ženy, ktoré očakávajú len to najlepšie. S Always vložkami môžete mať pokojnú myseľ a cítiť sa sviežo počas celého obdobia menštruácie. 

Pre tých, ktorí preferujú ekologické riešenie, máme tiež v ponuke látkové menštruačné vložky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a môžu byť používané opakovane.

Pôrodné vložky: Spoľahlivá starostlivosť po pôrode

Po pôrode je dôležité mať k dispozícii vhodné popôrodné vložky, ktoré zaistia pohodlnosť a ochranu. Pôrodnícke vložky sú navrhnuté s ohľadom na potreby novopečených mamičiek a ponúkajú vynikajúcu absorpciu a pohodlie. Pomáhajú vám cítiť sa sviežo a sebavedome v tejto dôležitej fáze života. Dajte svojmu telu kvalitnú starostlivosť s popôrodnými vložkami. 

Účinná ochrana s inkontinenčnými vložkami

Pre tých, ktorí trpia inkontinenciou, ponúkame inkontinenčné vložky, ktoré poskytujú dôvernú ochranu a pocit suchosti. Vložky sú navrhnuté tak, aby boli pohodlné a zároveň spoľahlivé, či už ide o ľahkú inkontinenciu alebo náročnejšie situácie. Sú diskrétne a ľahko použiteľné, čo vám umožňuje život bez obáv. Vďaka širokej ponuke vložiek si každý nájde to správne riešenie pre svoje individuálne potreby.

Zákazníci si najviac obľúbili značky Ginger Organic. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Ginger Organic Vložky denné (ultra tenké s krídelkami, individuálne balené) 10 ks.

Vložky - Na noc - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Vložky - Na noc ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Vložky - Na noc na 96 %
Recenzia produktu: Kotex ® Ultra Normal 8 ks
5 / 1x
Nejlepší
Recenzia produktu: Discreet intimky OCEAN BREEZE 100 ks
5 / 2x
Super
Recenzia produktu: Gentle Day Aniónové intímky - cestovné balenie 15 ks
5 / 4x
Používam ich už dlhú dobu, som s nimi veľmi spokojná
Recenzia produktu: Ria MONETA Normal hygienické vložky dámske 16 ks
5 / 2x
Vyborny produkt
Recenzia produktu: Always Classic Standart hygienické vložky, 10 ks
5 / 2x
super kvalita
Recenzia produktu: Always Infinty Normal Vložky 12 ks
5 / 1x
Najlepšie vložky na trhu,iné už ani nepoužívam Absorbcia je oveľa vyššia ako u bežných Always
Recenzia produktu: Always Ultra Normal Plus 10 ks
5 / 1x
⭐⭐⭐⭐⭐
Recenzia produktu: Ria SLIP CLASSIC NORMAL hygienické vložky 25 ks
5 / 2x
vyhovuje, že má folii
Recenzia produktu: Naturella CAMOMILE Ultra Maxi hygienické vložky 8 ks
5 / 1x
Dcera používá pouze tuto značku a je velmi spokojená.
Recenzia produktu: Discreet Intimky Waterlilly plus 52 ks
5 / 1x
Kvalita no

Kategóriu Vložky sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Vložky zoradené od najlacnejších. V kategórii Vložky nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.