Vivaco Sun Bronz
Cena
Značky
Hodnotenie
Vlastnosti1
Krajina pôvodu
Typy pleti
SPF – Ochranný slnečný faktor
Cesta podania
Starostlivosť o pleť
Na čo je
Na čo pomáha
Veľkosť balenia
15,29 €
Opaľovacie mlieko bez octocrylénu SPF 50 coral friendly 200 ml
0,76 € / 10 ml
9,49 €
Sun bronz Opaľovací krém na tvár SPF50+ coral friendly 50 ml
1,90 € / 10 ml
11,59 €
Opaľovacie mlieko bez octocrylénu SPF 20 coral friendly 200 ml
0,58 € / 10 ml
12,39 €
Opaľovacie mlieko bez octocrylénu SPF 30 coral friendly 200 ml
0,62 € / 10 ml
Vivaco Sun Bronz - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Vivaco Sun Bronz ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Vivaco Sun Bronz na 100 %

Recenzia produktu: Vivaco Sun bronz Opaľovací olej SPF 6 Carotene 150 ml
5 / 1x
Je to luxusní


