Vivaco Sun Bronz
Cena
Značky
Hodnotenie
Vlastnosti
Krajina pôvodu
Typy pleti
SPF – Ochranný slnečný faktor
Druh vône
Cesta podania1
Starostlivosť o pleť
Na čo je
Na čo pomáha
Veľkosť balenia
11,19 €
Sun bronz Opaľovacie maslo SPF 30 coral friendly 150 ml
0,75 € / 10 ml
9,09 €
Sun bronz Opaľovacie maslo SPF10 coral friendly 150 ml
0,61 € / 10 ml
10,29 €
Sun bronz Opaľovacie maslo SPF 20 coral friendly 150 ml
0,69 € / 10 ml
8,19 €
Sun Bronz Opaľovacie maslo s rozjasňujúcimi glitrami SPF6, 100 ml
0,82 € / 10 ml
8,19 €
Sun bronz Rozjasňujúce telové maslo po opaľovaní, Maracuja 200 ml
0,41 € / 10 ml
9,49 €
Sun bronz Opaľovací krém na tvár SPF50+ coral friendly 50 ml
1,90 € / 10 ml
Vivaco Sun Bronz - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Vivaco Sun Bronz ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Vivaco Sun Bronz na 100 %

Recenzia produktu: Vivaco Sun bronz Opaľovací olej SPF 6 Carotene 150 ml
5 / 1x
Je to luxusní


