- Kampane
- Valentínska ponuka
Najlepšie hodnotené Valentínska ponuka
Valentínsky deň nie je len jeden deň v kalendári
Ide o pozornosť, ktorú si každý deň venujeme navzájom – sebe samým a tým, na ktorých nám záleží. Niekedy stačí len malá drobnosť, aby sme lepšie spali, mali viac energie alebo si pripomenuli, že sa musíme starať o seba. Vyberte si starostlivosť, ktorá má pre vás v danej chvíli zmysel.
Cena
Akcie a zľavy
Značky
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (2) Vyživujúce (4) Vegan (4) Prírodné (3) Dermatologicky testované (1) Pre vegetariánov (2) Bez chémie (1) Bez konzervačných látok (1) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (1) Bez cukru (1) Bez sladidiel (1) Netestované na zvieratách (3) Hypoalergénne (1) Bez laktózy (1) Sensitive (1) Upokojujúci (2) Bez parfumácie (1) Nekomedogénny (1) Bez farbív (2) Bez parabénov (2) Hydratačný (6) Regeneračný (2) Bez silikónu (2)
Veľkosť balenia
46 produktov
10,89 €
The Ultimate Detangler Mini Straight - Curly Digital Lavender
17,89 €
The Ultimate Detangler Matte Porcelain Cream kefa na vlasy
24,09 €
Volumizing Blow Dry Mist, Sprej na dodanie objemu 150 ml
1,61 € / 10 ml
19,89 €21,69 €
-8 %
Suchý šampón s neviditeľným efektom 250 ml
0,80 € / 10 ml
24,09 €
No.9 Bond protector nourishing sérum na vlasy 90 ml
2,68 € / 10 ml
28,99 €
Growth&Nourish maska pre výživu a rast vlasov 250 ml
1,16 € / 10 ml
28,89 €
Hairlatic maska s ricínovým olejom 250 ml
1,16 € / 10 ml
Najlepšie hodnotené Valentínska ponuka - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Najlepšie hodnotené Valentínska ponuka ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Najlepšie hodnotené Valentínska ponuka na 94 %

Recenzia produktu: Love is Perfect Afrodiziakální tablety Orgasmicon 4 ks
5 / 1x
Manželka je spokojná odporúčame

Recenzia produktu: Durex Lubrikačný gél Originals Silicone gel 50 ml
5 / 3x
Spokojenost mohu doporučit

Recenzia produktu: Tangle Teezer The Original Mini, Rainbow the Unicorn
5 / 3x
Dobrý na jemné vlásky. Tolik netahá jako ostatní hřebeny. Spokojenost použití na mokré i suché vlasy.

Recenzia produktu: Tangle Teezer The Original Černý
5 / 12x
už ho mám více jak dva roky a super

Recenzia produktu: Durex Sensual XL 3 ks
5 / 1x
Super kondómy, príjemné na použitie. Zachovanie tepla a pocitu vlhkosti.

Recenzia produktu: Tangle Teezer The Original Mini Unicorn Magic
5 / 3x
Super hřeben pro děti, nekudlá což je velké +
Mohlo být více barev.
Hore








