Ústne vody s chlórhexidínom - Regeneračný (1 produktov)

Mať krásne a zdravé zuby si praje každý z nás. Ak chcete, aby bola starostlivosť o ne komplexná, odporúčame začať používať ústne vody s obsahom chlórhexidínu, ktorý účinne bojuje proti baktériám v zubnom povlaku a jeho usadzovaniu.

Čo je …

Zobraziť viac

Mať krásne a zdravé zuby si praje každý z nás. Ak chcete, aby bola starostlivosť o ne komplexná, odporúčame začať používať ústne vody s obsahom chlórhexidínu, ktorý účinne bojuje proti baktériám v zubnom povlaku a jeho usadzovaniu.

Čo je chlórhexidín?

Zubný povlak je hlavnou príčinou tvorby zubného kazu, ktorý spôsobuje zápach z úst, krvácanie ďasien a v krajných prípadoch môže viesť aj k paradentóze. Chlórhexidín je účinná látka so silnými antibakteriálnymi účinkami, ktorá zamedzuje usadzovaniu zubného povlaku a pomáha predchádzať vzniku ochorení ďasien.

S čím mi ústna voda s chlórhexidínom môže pomôcť?

Krvácanie a zápaly ďasien. Nepravidelná alebo nedostatočná ústna hygiena môže zapríčiniť krvácanie alebo zápal ďasien. To je hlavným dôsledkom nedostatočného odstránenia zubného povlaku. Chlórhexidín dokáže toto krvácanie zmierniť a zároveň ničí baktérie, ktoré stoja za vznikom zápalu.

Afty. Malé, bolestivé pľuzgieriky v ústach alebo na jazyku dokážu jedného poriadne potrápiť. U niekoho sa objaví raz za čas, niekto na nich trpí opakovane. Výplachy antibakteriálnou ústnou vodou pomôžu afty rýchlejšie zahojiť a podporiť obnovu zdravej sliznice v ústnej dutine.

Pooperačná starostlivosť o ústnu dutinu. Máte za sebou stomatologický zákrok a chcete predísť pooperačným komplikáciám? V takom prípade vám výplachy antibakteriálnou vodou môžu účinne pomôcť. Pred tým, než s výplachmi začnete, sa však dobre poraďte so svojim zubárom.

Preventívnej starostlivosti, ak nosíte strojček. Nosenie fixných strojčekov vyžaduje zvýšenú starostlivosť o zuby aj ústnu dutinu. Pokiaľ budete ústa preventívne vyplachovať dezinfekčnou ústnou vodou, ľahko zničíte baktérie, ktoré sa v strojčekoch môžu množiť.

Ako dlho môžem ústnu vodu používať?

Ústnu vodu s obsahom vyššieho množstva chlórhexidínu je možné užívať iba krátkodobo. Produkty, ktoré dosahujú obsah do 0,06 %, je možné používať aj dlhšiu dobu. Je však dobré mať na pamäti, že pokiaľ výplachy vykonávate dlhodobo, môže mať ústna voda nepriaznivé účinky na zafarbenie vašej zubnej skloviny. Chlórhexidín tiež môže znižovať účinky látok obsiahnutých v zubných pastách, preto sa použitie ústnej vody s chlórhexidínom odporúča až po 30 minútach.

Užívatelia si obľúbili rady Curaprox, Gum a Lacalut. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Lacalut AKTIV Ústna voda 300 ml.

Ústne vody s chlórhexidínom - Regeneračný - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Ústne vody s chlórhexidínom - Regeneračný ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Ústne vody s chlórhexidínom - Regeneračný na 100 %
Recenzia produktu: Curaprox Perio Plus Protect CHX0,12% 200 ml
5 / 7x
super dávkovanie - odmerka
Recenzia produktu: Curaprox Perio Plus Forte CHX 0,20% 200 ml
5 / 4x
Kvalitna ustna voda a ucinna pri potrebe zvysenej starostlivosti po chirurgickych zakrokoch
Recenzia produktu: Curaprox Perio Plus+ Forte 200 ml
5 / 5x
Splnil očekávání svým složením.
Recenzia produktu: Gum PAROEX Ústna voda 500 ml
5 / 4x
Rychlá dodávka, přehledný web, dobré ceny.
Recenzia produktu: Curaprox Perio Plus+ Protect Ústna voda 200 ml
5 / 3x
čistí a máte po ní svěží dech se značkou jsem spokojen
Recenzia produktu: Eludril Classic Ústna voda 200 ml
5 / 2x
Jsem příjemně překvapená. Doporučila mi ji zubařka na zarudlý dásně. Pomohla.
Recenzia produktu: Curasept ADS 205 Ústna voda 0,05% 200 ml
5 / 3x
OK
Recenzia produktu: Tebodont Ústny sprej 25 ml
5 / 1x
Vim co objdenavam.
Recenzia produktu: Lacalut AKTIV Ústna voda 300 ml
4.9 / 15x
.

Produkty z kategórie Ústne vody s chlórhexidínom sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Ústne vody s chlórhexidínom sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Ústne vody s chlórhexidínom zoradené od najkvalitnejších kúskov.