Sidolux Universal Soda Power s vôňou Orchid flower 1 l

Vďaka unikátnemu systému Soda Power, ktorý je súčasťou prostriedku a ktorého pôsobenie zmäkčuje vodu, odstraňuje Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok veľmi rýchlo nečistoty z povrchu. Sidolux …

Zobraziť viac

Vďaka unikátnemu systému Soda Power, ktorý je súčasťou prostriedku a ktorého pôsobenie zmäkčuje vodu, odstraňuje Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok veľmi rýchlo nečistoty z povrchu. Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je Vaším spoľahlivým pomocníkom pri domácom upratovaní. Produkt sa skvele hodí na čistenie všetkých umývateľných povrchov.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

4.9
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 7 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
6x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Univerzálny umývací prostriedok určený na umývanie všetkých omyvatelných povrchov, podláh, obkladov, dlažby aj. SODA POWER - unikátny systém odstraňovania špiny. Zmäkčuje vodu. Nečistoty a špina sa rýchlejšie a lepšie odstraňujú. Nezanecháva šmuhy. Zanecháva po umývaniu dlhotrvajúcu príjemnú vôňu.

Zloženie

Aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky < 5%, parfémy, konzervační činidla (methylidothiazolinone, benzisothiazolinone).

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Sidolux, ktoré nájdete v kategóriách Drogéria, Čistiace prostriedky a Upratovanie. Produkt zrecenzovalo 7 zákazníkov a 100 % ho odporúča. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Univerzální čističe.

EAN5902986200649
ZnačkaSidolux
Veľkosť balenia1 l
Forma  Roztok
Druh vône  Svieža  Kvetinová  Sladká
Čistič určený pre  Univerzálna
Originálny názovSIDOLUX UNI 1 L SODA POW. ORCHID FLOWER