Umývanie riadu - Attitude (2 produktov)

Vyhrňte si rukávy, ideme na to. Umývanie riadu môže byť otrava, ale aj relaxácia a odpočinok. Predovšetkým, keď ho nastrkáte do umývačky a stlačíte PLAY :)

Ale teraz vážne. Aké možnosti pri umývaní riadu máte? Je lepšie si zaobstarať stroj, ktorý za vás väčšinu práce urobí alebo si naveky plákať ruky vo vode so saponátom?

Zobraziť viac

Vyhrňte si rukávy, ideme na to. Umývanie riadu môže byť otrava, ale aj relaxácia a odpočinok. Predovšetkým, keď ho nastrkáte do umývačky a stlačíte PLAY :)

Ale teraz vážne. Aké možnosti pri umývaní riadu máte? Je lepšie si zaobstarať stroj, ktorý za vás väčšinu práce urobí alebo si naveky plákať ruky vo vode so saponátom?

Umývačka verzus drez

Pri ručnom umývaní riadu spotrebujete zhruba o tretinu viac vody, než keď sa s ním pobije umývačka. Naopak ale ušetríte elektrickú energiu. Pokiaľ umývačku nechcete používať, alebo ju jednoducho nemáte, nezúfajte. Šetrne sa dá umývať riad aj v dreze. Ako na to?

Ako šetriť vodu pri ručnom umývaní?

Dôležitým prvým krokom je odstránenie zvyškov jedál a odmočenie značne zašpinených alebo pripečených kusov riadu. Ak máte len pár tanierov a hrnčekov, pokojne ich umyte pod tečúcou vodou. Je to určite lepšie riešenie, než napúšťať celý drez. V prípade, že na vás čaká tanierová veža, poháre z narodeninovej oslavy a štyri hrnce, ekologickejším aj ekonomickejším riešením bude umyť riad v napustenom dreze. Ideálne je mať drezy dva, prípadne ale postačí aj obyčajný lavór. V jednom bude napustená horúca voda so saponátom, tam riad umyjete, následne ho opláchnete v druhom dreze so studenou vodou.

Ako najefektívnejšie používať umývačku riadu?

Umývačka spotrebuje na jedno umytie v priemere cca 10 – 15 l vody. O vplyve na životné prostredie žiadne štúdie nepíšu. Kľúčom k úspechu je vybrať stroj s dobrou spotrebou a vo veľkosti, ktorá pokryje potreby vašej domácnosti. Umývačku púšťajte až po tom, čo ju naplníte. Riad nepredmývajte. S ECO programom nešetrite. Umývanie s ním bude trvať dlhšie, ale nespotrebujete toľko vody ani energie.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Jar prostriedok na riad Lemon 2 x 900 ml. Zákazníci si obľúbili značky Somat, Jar a Feel Eco. Pokiaľ ste si nevybrali tu žiadny tovar, skúste sa pozrieť aj na kategórie Gély do umývačky, Hubičky a kefy na riad, Leštidlá do umývačky, Prášky do umývačky a Ručné umývanie.

Umývanie riadu - Attitude - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Umývanie riadu - Attitude ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Umývanie riadu - Attitude na 98 %
Recenzia produktu: Tierra Verde Čistič fliaš 1 kg
5 / 1x
Super!
Recenzia produktu: Finish Tablety All in 1 Max 48 ks
5 / 1x
nemusím předem umývat - šetřím vodu
Recenzia produktu: Finish Quantum Max Lemon Tablety do umývačky riadu 60 ks
5 / 3x
Spokojenost
Recenzia produktu: Finish Soľ do umývačky 1.5 kg
5 / 22x
Maximálna spokojnosť, odporúčam!
Recenzia produktu: Finish All-in-1 Max Tablety do umývačky riadu 120 ks
5 / 11x
Doporučujeme
Recenzia produktu: Mulieres Tablety do umývačky - vše v jednom BIO 25 ks
5 / 1x
good product
Recenzia produktu: Jar kapsule Platinum Plus Lemon 105 ks
5 / 6x
Proste jarovky, pro nás nejlepší …
Recenzia produktu: Nuk Umývací prostriedok na fľaše a cumlíky 500 ml
5 / 2x
Dlouho vydrží, splňuje očekávání
Recenzia produktu: Jar kapsule Original Lemon 4 x 46 ks
5 / 25x
Výborný
Recenzia produktu: Pur Secrets of Care Hands&Nails prostriedok na riad 750 ml
5 / 1x
OK

Kategóriu Umývanie riadu sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Umývanie riadu zoradené od najlacnejších. V kategórii Umývanie riadu nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.