- Kozmetika
- Opaľovanie
- Opaľovacie krémy podľa štruktúry
- Tyčinka na opaľovanie
Tyčinka na opaľovanie - Dermálne - na pokožku
Užívatelia najlepšie hodnotia rady Attitude, La Roche-Posay a Blistex. Najlepšie hodnoteným výrobkom je La Roche-Posay Anthelios UV sport tyčinka SPF50+, 8 g.
Užívatelia najlepšie hodnotia rady Attitude, La Roche-Posay a Blistex. Najlepšie hodnoteným výrobkom je La Roche-Posay Anthelios UV sport tyčinka SPF50+, 8 g.
Cena
Akcie a zľavy
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti
Produktové rady
Vlastnosti
Certifikáty
16,49 €
2+1 ZADARMO
Ambre Solaire Super UV Stick SPF50+, 18 g
9,16 € / 10 g
21,49 €
Minerálny opaľovací krém Sunly SPF 50+ bez vône 60 g
3,58 € / 10 g
19,09 €
Detský minerálny opaľovací krém Sunly SPF 50+ bez vône 60 g
3,18 € / 10 g
Tyčinka na opaľovanie - Dermálne - na pokožku - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Tyčinka na opaľovanie - Dermálne - na pokožku ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Tyčinka na opaľovanie - Dermálne - na pokožku na 74 %

Recenzia produktu: Avène STICK ZONES SENZIBLES SPF50+ Tyčinka na citlivé miesta 8 g
3.7 / 3x
Příliš malé balení za tu cenu
Zobraziť diskusie v kategórii Tyčinka na opaľovanie - Dermálne - na pokožkuZobraziť recenzie v kategórii Tyčinka na opaľovanie - Dermálne - na pokožku
Pozrite sa na produkty z kategórie Tyčinka na opaľovanie zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Tyčinka na opaľovanie zoradené od najlacnejších. V kategórii Tyčinka na opaľovanie nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.
