Heel Traumeel S masť 50 g

Homeopatický liek na lokálnu liečbu bolesti. Traumeel S masť je viaczložkový homeopatický liek. Tento druh lieku obsahuje jednozložkové homeopatické prípravky, ktorých liekový obraz je definovaný a …

Zobraziť viac

Homeopatický liek na lokálnu liečbu bolesti. Traumeel S masť je viaczložkový homeopatický liek. Tento druh lieku obsahuje jednozložkové homeopatické prípravky, ktorých liekový obraz je definovaný a preto sa môžu viaczložkové homeopatické lieky používať podľa klinickej indikácie

Môžete mať už dnes  viac info
Skladom 5+ks
V Pilulka Boxe už dnes od 19:00
Pilulka Expresom už dnes od 12:30
SUPER CENA PILULKA.SK
7 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Nakupujte spoločne
Heel Traumeel S masť 50 g
Hodnotenie produktu 5
plusMuconasal Plus nosný sprej 10 ml
Hodnotenie produktu 5
Heel Traumeel S masť 50 g
+ Muconasal Plus nosný sprej 10 ml
12,29 €
Heel Traumeel S masť 50 g
Hodnotenie produktu 5
plusDeVit 2000, 120 kapsúl
Hodnotenie produktu 5
Heel Traumeel S masť 50 g
+ DeVit 2000, 120 kapsúl
18,90 €
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 2 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Traumeel S masť je viaczložkový homeopatický liek. Tento druh lieku obsahuje jednozložkové homeopatické prípravky, ktorých liekový obraz je definovaný a preto sa môžu viaczložkové homeopatické lieky používať podľa klinickej indikácie. Homeopatia sa chápe ako regulačná liečba pri akútnych a chronických ochoreniach. Liek Traumeel S masť sa používa na stimuláciu vlastných liečivých mechanizmov organizmu pri rôznych športových poraneniach a úrazoch ako sú narazenia, podvrtnutia, zlomeniny kostí, krvné podliatiny, opuchy kĺbov, krvné výrony do kĺbov a pod. Pooperačné a potraumatické edémy a opuchy mäkkých tkanív. Zápalové a so zápalom spojené degeneratívne procesy rôznych orgánov a tkanív, najmä podporného a pohybového aparátu (tendovaginitídy, styloitídy, epicondilitídy, burzitídy, periarthritis humeroscapularis, artrózy bedrových, kolenných aj malých kĺbov). Zápaly ďasien, hnisanie zubných vačkov, paradentóza.

Ako používať

Masť Traumeel S sa nanáša ráno a večer na postihnuté miesta (aj na povrchové plošné oderky). Podľa potreby sa môže aplikovať častejšie, prípadne sa postihnuté miesto môže prekryť obväzom. Po ústupe ťažkostí sa masť nanáša zriedkavejšie.

Skôr ako použijete liek

Nepoužívajte Traumeel® S masť - keď ste alergický (precitlivený) na liečivá alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Traumeel® S masť, najmä na arniku a zložnokveté rastliny.

Buďte zvlášť opatrný pri používaní lieku Traumeel® S - ak máte nejaké iné ochorenie alebo alergiu, informujte svojho lekára alebo lekárnika. Pri pretrvávaní ťažkostí, alebo ak sa nedostaví očakávaný účinok, poraďte sa s lekárom.

Upozornenie

Masť Traumeel® S sa nesmie nanášať na veľké plochy. Informujte lekára o výskyte nežiaducej reakcie ako aj o začiatku gravidity. Užívanie iných liekov. Nie sú známe interakcie s inými liekmi. Ak užívate alebo ste v poslednom čase užívali ešte iné lieky, vrátane liekov, ktorých výdaj nie je viazaný na lekársky predpis, oznámte to, prosím, svojmu lekárovi alebo lekárnikovi.

Tehotenstvo a dojčenie - pre zriedené homeopatické substancie, ktoré obsahuje tento liek, nie sú známe žiadne škodlivé účinky na graviditu a laktáciu. Skôr ako začnete užívať akýkoľvek liek, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Zloženie

Liečivá sú Arnica montana (Arnika horská) D3 1,5 g, Calendula officinalis (Nechtík lekársky) Ø 0,45 g, Hamamelis virginiana (Hamamel virgínsky) Ø 0,45 g, Echinacea angustifolia (Echinacea úzkolistá) Ø 0,15 g, Echinacea purpurea (Echinacea purpurová) Ø 0,15 g, Chamomilla recutita (Rumanček kamilkový) Ø 0,15 g, Bellis perennis (Sedmokráska obyčajná) Ø 0,1 g, Symphytum officinale (Kostihoj lekársky) D4 0,1 g, Hypericum perforatum (Ľubovník bodkovaný) D6 0,09 g, Achillea millefolium (Rebríček obyčajný) Ø 0,09 g, Aconitum napellus (Prilbica modrá) D1 0,05 g, Atropa belladonna (Ľuľkovec zlomocný) D1 0,05 g, Mercurius solubilis Hahnemanni D6 0,04 g, Hepar sulfuris (Surový sulfid vápenatý) D6 0,025 g v 100 g masti.

Ďalšie zložky sú alcoholum cetylstearylicus emulsificans (emulgujúci cetylstearylalkohol), paraffinum liquidum (tekutý parafín), vaselinum album (biela vazelína), aqua purificata (čistená voda), ethanolum (etanol) 96 obj.%

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Heel, ktoré nájdete v kategóriách Polykomponentné homeopatiká, Bolesť kĺbov, svalov a šliach a Lieky. Heel Traumeel S masť 50 g je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 66908. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Polykomponentné homeopatiká.

Upozornenie:
Upozornenie: Voľnopredajný liek. Prečítajte si pozorne celú písomnú informáciu skôr, ako začnete tento liek užívať.
EAN9003568200517
ZnačkaHeel
ŠÚKL kód66908
ATCV03AX
Farmakoterapeutická skupinaHomeopatiká
Veľkosť balenia50 g
Forma  Masť
Režim výdaja  Voľnopredajné HVLP
Trápi ma  Bolesť kĺbov, šliach a svalov  Kosti, chrbtica  Opuchy, odreniny, pomliaždeniny
Originálny názovTraumeel S ung 1x50 g
Na stiahnutiePríbalová informácia

Spýtajte sa lekárnika

Odborné rady a odpovede na vaše otázky, a to z pohodlia vášho domova.

Všetky otázky