Tierra Verde Casa Organica

(7 produktov)

Tierra Verde Vrecko na výrobu rastlinného mlieka

Vrecko z jemného bavlneného plátna v prírodnej farbe na výrobu mlieka z orechov, semien či obilnín, na výrobu syra alebo zeleninových šťiav. Okrúhle rohy umožňujú ľahké odstránenie pevných zbytkov a čistenia. Biobavlna schválená na použitie pri skladovaní potravín.

Môžete mať už dnes

Tierra Verde Kefa na hrnce

Kefa z masívneho dreva s tvrdými štetinami, ktorú oceníte najmä pri čistení extra pripáleného riadu. Bezplastová a navyše naozaj pekná pomocníčka do vašej kuchyne.

Môžete mať v piatok 16. 6.

Tierra Verde Vrecká na bioodpad 30 ks

Papierové vrecká na jednoduché skladovanie a vynášanie kuchynského bioodpadu. Kraftový papier je pevný, odolný voči vlhkosti a kompostovateľný. Vyrobené v Českej republike.

Môžete mať už dnes

Tierra Verde Vrecko sieťové

Najmenšie z našich vreciek se ochotne postará, aby sa vaše poklady už nikam nezatúlali. Schválené českým Štátnym zdravotným ústavom na použitie pre potraviny.

Môžete mať v piatok 16. 6.

Tierra Verde Utierka plátená 50×70 cm

Hlavnou prednosťou tejto utierky z nebielenej biobavlny je vynikajúca savosť. Vytkávaný kockovaný vzor jej veľmi pristane, môže poslúžiť aj ako rustikálne prestieranie.

Môžete mať v piatok 16. 6.

Tierra Verde Sieťovka hustá čierna

Taška z hustej bavlnenej sieťoviny cez rameno. Tvarovo podobná klasickej sieťovke, ale na rozdiel od nej má oveľa hustejšie oka a tak sa hodí aj na drobné predmety, nielen na nákup.

Môžete mať v piatok 16. 6.

Tierra Verde Taštička kozmetická 22 x 18 cm

Zbaľte si svoje kozmetické potreby do tejto prírodnej krásky. Bude Vám robiť radosť na cestách aj doma. Elegantná taštička z pevnej biobavlny pojme najrôznejšie drobnosti - drogériu, šminky, prateľné tampóny alebo napríklad aj hygienické potreby pre dámy.

Môžete mať v piatok 16. 6.