Super Prsia + štíhla línia 180 kapsúl

Výživový doplnok je formulovaný za účelom neinvazívneho zlepšenia pevnosti a …

Zobraziť viac

Výživový doplnok je formulovaný za účelom neinvazívneho zlepšenia pevnosti a veľkosti ženského poprsia. Obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín s obsahom fytoestrogénov, ktoré prirodzene napomáhajú formovať ženské poprsie a zároveň prispievajú k jeho zdraviu.

Môžete mať už zajtra  viac info
2ks skladom
V Pilulka Boxe už zajtra od 12:00
Pilulka Expresom už zajtra od 09:00
44,97 €
Cena za 1 kapsulu: 0,25 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Nakupujte spoločne
Super Prsia + štíhla línia 180 kapsúl
Hodnotenie produktu 4.5
plusSuper Prsia + štíhla línia pre ženy 90 kapsúl
Hodnotenie produktu 4.3
Super Prsia + štíhla línia 180 kapsúl
+ Super Prsia + štíhla línia pre ženy 90 kapsúl
72,09 €
Super Prsia + štíhla línia 180 kapsúl
Hodnotenie produktu 4.5
plusMycoMedica MycoBaby sirup 200 ml
Hodnotenie produktu 5
Super Prsia + štíhla línia 180 kapsúl
+ MycoMedica MycoBaby sirup 200 ml
52,87 €
4.5
Zákazník odporúča

94% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 17 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
13x
4
2x
3
1x
2
0x
1
1x
Komfort pri užívaní
100%
Účinnosť
100%
Výhodné balenie
100%
Zuzana F.
review
4Recenzie
30Hodnotenie
32Objednávok
0bodov

Výživový doplnok na zlepšenie pevnosti a veľkosti poprsia

Zuzana F. Odporúča

Obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín s obsahom fytoestrogénov, ktoré prirodzene napomáhajú formovať ženské poprsie a komplex bylinných výťažkov, ktoré majú mať mnohé ďalšie pozitívne vplyvy na ženské zdravie.

 • plus zmiernenie PMS
 • plus prsia nerastú
 • plus zadok rastie ďalej
Užitočné Užitočné (1) Neužitočné Neužitočné (0)
super prsia, superprsia, štíhla línia, zväčšenie pŕs

Bezpečná a prirodzená cesta ku zväčšeniu a spevneniu vašich pŕs

Ktorá žena by nechcela mať krásne a pevné poprsie? Správnou starostlivosťou v podobe krémov a doplnkov stravy môžeme prispieť k čo najlepšiemu stavu poprsia. Dámy, rozmaznávajte svoje poprsie s produktami Super Prsia.

prírodný produkt, super prsia

Prírodný produkt z časom preverených bylín

kvalita výrobku potvrdená

Kontrolovaná kvalita a nezávadnosť

Vysoká a rýchla účinnosť produktu

ako schudnut, chudnutie a prsia

Schudnutie bez straty veľkosti pŕs

Všetky ženy túžia byť krásne, ale žiadna z nás nie je nikdy so sebou úplne spokojná. Každá vie, čo by chcela na svojom tele zlepšiť. Vieme, kde by sme chceli pridať a kde ubrať, zväčšiť prsia, spevniť zadok, zúžiť pás, zoštíhliť stehná – to sú naše najčastejšie túžby. Diéta nie je 100% riešenie – pomôže zhodiť kilá, ale objem mizne aj tam, kde nechceme.

Prsia ako afrodiziakum pre mužov

Ženské prsia sú oddávna symbolom ženskosti, materstva a sexuality. A tiež jedným z najzmyselnejších miest na tele – veď krásny dekolt spoľahlivo privábi pohľad nejedného muža. Len máloktorá žena je však so svojim poprsím spokojná, práve dámy sú totiž v tomto ohľade obzvlášť kritické. Často trpia mnohými poväčšinou zbytočnými komplexmi, že ich prsia nie sú dostatočne krásne, pevné, veľké. Tento pocit sa ešte prehlbuje s pribúdajúcim vekom či po deťoch, kedy nemilosrdne pracuje gravitácia, prsia sa môžu meniť v ovisnuté a zvädnuté.

plne prsia, super prsia
bylinne zlozenie, zdravie zeny, bylinky pre zeny

Mnoho pozitívnych vplyvov na zdravie ženy

Obsahuje komplex bylinných výťažkov, ktoré majú aj mnohé ďalšie pozitívne vplyvy na ženské zdravie. Palma plazivá je zdrojom mastných kyselín, dôležitých pre udržanie reprodukčných funkcií. Senovka grécka prispieva k udržaniu zdravej hladiny cukru v krvi. Fenikel obyčajný pomáha udržiavať pokojný a pravidelný menštruačný cyklus. Benedikt lekársky pomáha podporovať trávenie. Morské riasy Kelp pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a uľahčujú chudnutie. Angelika čínska prispieva k udržaniu zdravia žien, je prospešná pre zdravie urogenitálneho systému. Damiána prispieva k zdravému sexuálnemu apetítu.

Zmeny už po 5 dňoch

Z výsledkov štúdie AAPN vyplýva, že 30% žien zaznamenalo zväčšenie a spevnenie pŕs už po 5 dňoch. Po dvoch mesiacoch užívania výrobku Super Prsia + štíhla línia zaznamenalo pozitívne zmeny poprsia a zoštíhlenie až 95% žien bez ohľadu na vek (štúdia AAPN, testované 32 000 žien vo veku 18–65 rokov).

operacia prs

Žiadne operácie

silikony, implantaty

Žiadne závadné implantáty

ako nepribrat, ako schudnut

Žiadny prírastok na váhe

Neinvazívne zlepšenie pevnosti a veľkosti pŕs

Doplnok stravy Super Prsia + štíhla línia je formulovaný s cieľom neinvazívneho zlepšenia pevnosti a veľkosti ženského poprsia. Obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín s obsahom fytoestrogénov, ktoré prirodzene napomáhajú formovať ženské poprsie a zároveň prispievajú k jeho zdraviu.

neinvazivne zvacsenie prs, ako zvacsit prsia, zdrave prsia
ako zvacsit prsia, zvacsenie prs bez plastickej chirurgie

Pevné prsia prírodnou cestou

Teraz si môžete vychutnať väčšie, pevnejšie a celkovo krajšie prsia bez rizík, ktoré súvisia so zväčšením pŕs pomocou plastickej chirurgie. Doplnok stravy Super Prsia + štíhla línia je špeciálne vyvinutý pre ženy každého veku, ktoré dbajú na svoje zdravie a krásu.

Recenzie spokojných zákazníčok

Lenka

S výrobkom Super prsia + štíhla línia som nadmieru spokojná. Veľmi ma prekvapili rýchle a viditeľné účinky. Najprv som začala užívať štartovacie balenie v dôvere, že uvidím nejaké výsledky, a výsledky sa tiež dostavili. Potom som objednávala ďalšie balenie a môžem potvrdiť, že moje prsia stále rastú, sú väčšie a plnšie! V užívaní tabletiek budem 100% pokračovať a určite odporúčam!

Lívia

S produktom Super PRSIA + štíhla línia som veľmi spokojná, splnil moje očakávania. Moje prsia sú pevnejšie a väčšie. Tento výrobok odporúčam každej žene …

Komplex bylinných výťažkov, ktoré majú pozitívny vplyv na ženské zdravie:

damiana

Damiána

Prispieva k zdravému sexuálnemu apetítu.

piskavica

Senovka grécka

Prispieva k udržaniu zdravej hladiny cukru v krvi, taktiež podporuje správnu funkciu tráviaceho systému.

fenikel

Fenikel obyčajný

Podporuje zdravie tráviaceho systému, podporuje imunitný systém, pomáha udržiavať pokojný a pravidelný menštruačný cyklus.

palma plaziva

Palma plazivá

Je zdrojom mastných kyselín, dôležitých pre udržanie reprodukčných funkcií.

benedikt lekarsky

Benedikt lekársky

Pomáha podporovať trávenie, prispieva k správnej funkcii tráviaceho traktu.

morske riasy kelp

Morské riasy Kelp

Pomáhajú udržať zdravú pokožku, prispievajú k regenerácii pokožky, pomáhajú pri chudnutí, uľahčujú chudnutie, taktiež prispievajú k zdraviu tráviaceho systému.

angelica archangelica

Angelika čínska

Prispieva k udržaniu zdravia žien, je prospešná pre zdravie urogenitálneho systému.

Srdcovník obyčajný

Srdcovník obyčajný

Priaznivo vplýva na pravidelnosť menštruačného cyklu a taktiež prispieva k zmierneniu menštruačných bolestí a príznakov klimaktéria.

Dioskórea huňatá, fytoestrogen

Dioskórea huňatá

Tiež nazývaná Wild yam, napomáha k pokojnej a komfortnej menopauze, pomáha prekonávať príznaky menopauzy ako sú návaly tepla, potenie, nespavosť a podráždenosť.

tyrosine

L-tyrosín

L-tyrozín je neesenciálna aminokyselina dôležitá pre človeka a je nevyhnutnou súčasťou takmer všetkých bielkovín v tele. Telo si dokáže L-tyrozín vyrobiť z aminokyseliny fenylalanínu.

Zaručená redukcia hmotnosti

Až 93% žien podľa štúdie AAPN zaznamenalo redukciu hmotnosti o 3,5 kg a viac pri použití stanovenej dávky (2 × 90 kapsúl + 1 × 90 každých 6 mesiacov).

Odporúčané denné dávkovanie

Odporúčaná denná dávka tohto doplnku sú 3 kapsule denne, ktoré zapite plným pohárom vody. Je vhodné rozdeliť si dennú dávku v priebehu celého dňa (napríklad 1 kapsula ráno, 1 kapsula popoludní a 1 kapsula večer). Pre dosiahnutie optimálnych a dlhotrvajúcich výsledkov odporúčame využívať jedno balenie 180 kapsúl a po dobu užívania aplikovať tiež Super prsia krém. Potom postačí jedno balenie 90 kapslí každých 6 mesiacov pre udržanie krásneho, zdravého a pevného poprsia.

Ako docieliť trvalý efekt?

Pri využívaní 2 × 90 kapsúl stačí raz za 6 mesiacov opäť už len udržiavacia dávka – 90 kapsúl – na to, aby bol zaručený takmer 100% trvalý efekt zväčšenia pŕs.

Tabuľka obsahu nutričných prvkov

Obsah nutričných prvkov v 1 kapsule (hmotnosť) Denná dávka (3 kapsule) % DDD (3 kapsle)
Palma plazivá (Serenoa rapens) 116 mg 348 mg (X)
Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum) 73 mg 219 mg (X)
Dioskórea huňatá (Dioscorea villosa) 66 mg 198 mg (X)
Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare) 66 mg 198 mg (X)
Benedikt lekársky (Cnicus benedictus) 50 mg 150 mg (X)
L-tyrosín 43 mg 129 mg (X)
Morské riasy Kelp (Ascophyllum nodosum) 30 mg 90 mg (X)
Angelika čínska – ženský ženšen (Angelica sinensis) 16 mg 48 mg (X)
Damiána (Turnera diffusa) 16 mg 48 mg (X)
Srdcovník obyčajný (Leonurus Cardiac) 16 mg 48 mg (X)

Zloženie

Extrakt z plodov Palmy plazivej, extrakt z koreňa Senovky gréckej, extrakt z Dioskórei huňatej, extrakt zo semien Feniklu obyčajného, extrakt z Benedikta lekárskeho, L-tyrozín, extrakt z rias – Kelp, extrakt z Angeliky čínskej, extrakt z listov Damiány, extrakt zo Srdcovníka obyčajného. Protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Upozornenie

Doplnok stravy Super Prsia + štíhla línia nie je určený pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Doplnok stravy nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Denná odporúčaná dávka sa nesmie prekročiť. Doplnok stravy neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti uvedený na obale.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Super Prsia, ktoré nájdete v kategóriách Výživové doplnky, Trávenie a metabolizmus a Chudnutie a diéta. Tovar zrecenzovalo 16 zákazníkov a 94 % by ho odporúčalo aj ostatným. Výrobok je teraz v zľave 0 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Chudnutie a diéta.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8584135000477
ZnačkaSuper Prsia
Farmakoterapeutická skupinaDoplnok stravy
Veľkosť balenia180 kapsúl
Forma  Kapsule
Pre  Pre ženy
Režim výdaja  Doplnok stravy
Na čo je doplnok  Na chudnutie
Originálny názovSuper PRSIA + štíhla línia pre ženy cps 1x180 ks