Sunar BIO 2 pokračovacie dojčenské mlieko 700 g

Pokračovacia dojčenská mliečna výživa v prášku.

Pokračovacia dojčenská mliečna výživa v prášku.

Veľkosť balenia
Môžete mať v pondelok 20. 5.  viac info
5ks skladom
V Pilulka Boxe už v pondelok 20. 5. od 12:00
Pilulka Expresom už v pondelok 20. 5. od 09:00
16,90 €
Cena za 10 g: 0,24 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

BIO BIO
Nakupujte spoločne
Sunar BIO 2 pokračovacie dojčenské mlieko 700 g
+ Generica Magnesium B6 šumivé tablety 20 ks
20,80 €
Ušetríte 0,21 €
Sunar BIO 2 pokračovacie dojčenské mlieko 700 g
+ Leros Detský čaj čerešňa, 20 x 2 g
19,90 €19,69 €
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 11 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Je určený pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť dojčené. Má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy. Dojčenie je pre novorodencov a dojčiat najlepší spôsob výživy. Sunar BIO 2 nie je určený ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života dieťaťa. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku šiestich mesiacov by sa malo prijímať len na radu nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii, alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, v závislosti od individuálneho rastu a rozvojových potrieb konkrétneho dojčaťa. Potravina pre zvláštnu výživu.

BIO mlieko na výrobu Sunaru BIO pochádza primárne z malých ekofariem vo Francúzsku, kde sa stáda kráv po väčšinu roka voľne pasú na rozľahlých pastvinách a sú dokrmované hlavne bio krmivom. BIO mlieko z ekofariem je spracovávané šetrným procesom, ktorý zaručuje zachovanie vysokej kvality. Vďaka obsahu smotany s mliečnym tukom má dojčenské mlieko Sunar BIO lahodnú mliečnu chuť. Obalový materiál (viečko, odmerka aj plechovka) je plne recyklovateľný.

Zloženie

Demineralizovaná srvátková bielkovina (z mlieka)* 20 %, rastlinné oleje* (slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej*, repkový olej*, slnečnicový olej*) 19,2 %, maltodextrín* 18 %, laktóza* 12,2 % (z mlieka), mliečne bielkoviny* 11,7 %, mliečny permeát*10,8 %, smotana* (zdroj mliečneho tuku) 5,9 %, rybí olej (obsahuje zložky mlieka), uhličitan vápenatý, síran horečnatý, vápenaté soli kyseliny fossy chlorid sodný, emulgátor: slnečnicový lecitín*, citronan sodný, kyselina L-askorbová, difosforečnan železitý, síran zinočnatý, seleničitan sodný, síran meďnatý, DL-alfa-tokoferylacetát, D-panthotendát vápenatý, vápenatý vápenatý retinyl-acetát, jodid draselný, antioxidant: koncentrát zmesi tokoferolov, D-biotín, fytomenadion, kyanokobalamín, tiamín-hydrochlorid, pyridoxín-hydrochlorid, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), riboflavín. Môže obsahovať sóju.

Skúste tiež ostatné produkty značky Sunar, ktoré nájdete v kategóriách Matka a dieťa, Detská výživa a nápoje a Pokračovacie dojčenské mlieka (2). Tovar hodnotilo 11 zákazníkov a 100 % by ho odporúčalo. Produkt teraz kúpite so zľavou 0 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Pokračovacie dojčenské mlieka (2).

EAN8592084418359
ZnačkaSunar
Produktová radaSunar BIO mlieko
Veľkosť balenia700 g
Vek>6 mes.
Vlastnosti  BIO  Recyklovateľné
Originálny názovSunar BIO 2. 700g (od ukončeného 6. mesiaca)