Stimulátory klitorisu - Červená (2 produktov)

Bezdotyková hračka pre všetky dámy, ktoré sa majú rady. Stimulátor klitorisu je erotická pomôcka, ktorú si zamilovali ženy po celom svete. Nikam sa nezavádza, prostredníctvom inovatívnej technológie funguje iba na základe podtlaku. Pôsobí na …

Zobraziť viac

Bezdotyková hračka pre všetky dámy, ktoré sa majú rady. Stimulátor klitorisu je erotická pomôcka, ktorú si zamilovali ženy po celom svete. Nikam sa nezavádza, prostredníctvom inovatívnej technológie funguje iba na základe podtlaku. Pôsobí na citlivé zakončenia klitorisu a dokáže ženu priviesť k orgazmu behom pár minút. Tento diskrétny spoločník spravidla disponuje niekoľkými programami vibrácií, vyrába sa z lekárskeho silikónu a pri jeho používaní nie je potrebný lubrikačný gél.

Ako stimulátor klitorisu funguje?

Stačí priložiť vystúpenú hlavicu na klitoris, ktorý prístroj jemne nasaje. Pomocou tlakových vĺn ho začne masírovať a dráždiť. Bezdotykovo. Na výber máte niekoľko stupňov intenzity – podtlak môžete znížiť alebo zvýšiť pomocou tlačidiel podľa potreby. Stimulátory klitorisu bývajú vodotesné, preto sa nemusíte upínať iba k posteli. Vyskúšajte ho v sprche, vani alebo v bazéne. Stimulácia podtlakovými vlnami má pod vodou ešte väčšiu intenzitu.

Medzi najobľúbenejších výrobcov patria Womanizer a Satisfyer, ktorí sú zárukou vášho bezchybného, zmyselného zážitku. Pokiaľ ste si nevybrali medzi stimulátormi, pozrite sa na ďalšie erotické hračky, ktoré rozveselia váš milostný život.

V tejto kategórii Stimulátory klitorisu máme k dispozícii 50 výrobkov, u 14 z nich získate dopravu až domov zadarmo. Zákazníci si najviac obľúbili značky Womanizer, Satisfyer a We-vibe. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Satisfyer Vibrátor Pro Penguin Next Generation čierno-biely.

Womanizer Premium 2 červený

Môžete mať v pondelok 11. 12.155,73 €
Stimulátory klitorisu - Červená - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Stimulátory klitorisu - Červená ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Stimulátory klitorisu - Červená na 96 %
Recenzia produktu: Lelo Vibrátor Sona čerešňovo červený
5 / 1x
Měla jsem starší produkt Lelo zakoupený asi před 6 lety a rozdíl ve výdrži baterie je minimálně dvojnásobný! Super. Výrobek přijde diskrétně zabalen. Funguje jak má ;)
Recenzia produktu: Lady Dreams Masážna hlavica Magicae
5 / 1x
Spokojen
Recenzia produktu: Satisfyer Number 2 Stimulátor Next Generation
5 / 1x
nevedela som si predstaviť aká bude stimulácia pomocou podtlaku, ale je to super... ;)
Recenzia produktu: Satisfyer Vibrátor zlato-ružový
5 / 2x
Moc doporučuji, příjemný materiál a hezké provedení.
Recenzia produktu: Satisfyer Vibrátor Pro G-Spot Rabbit bielo-zlato-ružový
5 / 5x
ok
Recenzia produktu: Womanizer Masážní strojček Liberty Red Wine
5 / 4x
V živote nikdy viac ! Mám doma 3ks Prvý rok starý blok stratený prestal ísť Druhý kúpený na základe toho že blok od prvého stratég po 2tyzdnoch prestal ísť kupovaný na dovolenke 200km od domova vraj mám ísť reklamovať tam tak kúpený tretí ktorý išiel mesiac!!! Ich odpoved vraj zle používam ????
Recenzia produktu: Satisfyer Vibrátor na stimuláciu klitorisu Love Triangle rôzne varianty
5 / 1x
doporučuji všem skvělí pomocník
Recenzia produktu: Realov Vibrátor Lydia I Smart Butterfly Vibe
5 / 2x
Přítelkyně,,,,super
Recenzia produktu: Satisfyer Vibrátor Pro Penguin Next Generation čierno-biely
4.8 / 6x
přístroj funguje dokonale a partnerka je nadšená. když nejsem doma či na služebce nebo si chceme zpestřit dny je to dokonalý kamarád. Suprově ji dokáže uspokojit. Možnost vybrat typ a intenzitu vibrací a dílo se během pár minut podaří. S dárkem jsem se trefil naprosto přesně :)
Recenzia produktu: Satisfyer Stimulátor Number 1 Next Generation bielo-ružový
4.5 / 4x
Dárek pro přátele

Pozrite sa na produkty z kategórie Stimulátory klitorisu zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Stimulátory klitorisu sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Stimulátory klitorisu zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.