- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - zľava
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy1
Hodnotenie
Značky
A-Derma (20) ADVANCE (1) AOMU (6) Alfa Vita (1) Alpa (1) Alteya (1) Australian Gold (1) Aveeno (1) Avène (23) Bella (1) Bepanthen (1) Bi-oil (4) Bioderma (29) Clinical (1) Dermacol (4) Dexeryl (1) EDO (1) Eucerin (1) Garnier (5) Hawaiian Tropic (4) Health culture (1) Hemorogel (1) Herbamedicus (3) Idelyn (1) Kit & Kin (1) L'Oréal Paris (3) La Roche-Posay (2) Lactacyd (1) Medela (1) Mixa (9) MoliCare (2) Mustela (7) Organic Shop (2) Pharma Activ (3) Piz Buin (2) Purity Vision (1) Rio (1) Rituals (2) SVR (1) Saloos (2) Seni Care (2) Topicrem (1) Topvet (1) Uriage (2) Uxitol (1) Venira (1) Vichy (2) Vivaco (2)
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti
Druh vône
Produktové rady
A-Derma Dermalibour+ (1) A-Derma Epitheliale AH Duo (1) A-Derma Exomega control (7) A-Derma Protect (5) Alpa Francovka (1) Avène Cicalfate (4) Avène Sun (7) Avène Xeracalm (5) Bella Mamma (1) Bioderma Atoderm (16) Bioderma Cicabio (2) Bioderma Photoderm (9) Bioderma Sébium (1) Dermacol Flower care (2) Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity (1) Garnier Body (1) Garnier Body SuperFood (1) Garnier Mineral Women (1) Herbamedicus Konská Masť (3) Idelyn Beliema (1) La Roche-Posay Anthelios (1) La Roche-Posay Mela B3 (1) Lactacyd Pharma (1) L‘Oréal Paris Men Expert (2) Mixa Body (4) Mixa Hyalurogel (1) Mixa Ips (4) MoliCare Skin (2) Mustela Špeciálna staroslivosť (1) Rituals Jing (1) Rituals Sakura (1) Uriage Bebe (1) Uriage Gyn (1) Vichy Liftactiv (1)
Pre
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Na akné (7) Na alergiu (3) Na bolesť (3) Na celulitídu (2) Na chrípku a nachladenie (1) Na chudnutie (1) Na detoxikáciu (1) Na dezinfekciu (1) Na ekzémy (16) Na hemoroidy (1) Na hyperpigmentáciu (3) Na intímnu starostlivosť (2) Na jazvy (3) Na kĺby a šľachy (4) Na kŕčové žily (3) Na lepšie sústredenie (2) Na nadmerné potenie (2) Na nervy a stres (2) Na normálnu funkciu svalov (3) Na ochranu pred oxidačným stresom (4) Na odreniny (2) Na opuchy (1) Na pevné nechty (1) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (2) Na plenkovou dermatitidu (3) Na podráždenú pokožku (7) Na popáleniny (3) Na poruchy spánku (1) Na priedušky (1) Na psoriázu / lupienku (1) Na rekonvalescenciu - zotavenie (1) Na reumu (1) Na starostlivosť o pokožku (23) Na stimuláciu chuti do jedla (1) Na strie (3) Na stárnutí (2) Na svalové kŕče (3) Na svědění (7) Na voľné radikály (1) Na vrásky (2) Na zapareniny (1) Na zdravé vlasy (1) Na zdravú kožu (3) Na zdravú kožu (1) Na zvlhčenie (1) Na zvýšenú záťaž (2) Na zápaly (2) Na únavu a vyčerpanie (1) Na čistenie pleti (4)
Vlastnosti
Bez minerálnych olejov (1) Vyživujúce (24) BIO (11) Vegan (19) Prírodné (43) Dermatologicky testované (31) Pre vegetariánov (1) V tehotenstve (3) Pri dojčení (2) Bez chémie (6) Bez konzervačných látok (9) Recyklovateľné (2) Netestované na zvieratách (6) Bez alkoholu (4) Hypoalergénne (29) Sensitive (19) Bez mydla (9) Proti starnutiu (6) Vodeodolné (27) Upokojujúci (41) Bez parfumácie (46) Vyhladzujúci (5) Ochranný (34) Nekomedogénny (13) Na noc (1) Bez farbív (6) Bez parabénov (5) Hydratačný (79) Revitalizačný (4) Regeneračný (26) Proti vráskam (6) Bez silikónu (1) UV filter (24)
2,39 €2,49 €
-4 %
Flower care Opojný krém na ruky Ruže 30 ml
0,80 € / 10 ml
2,39 €3,29 €
-27 %
Micelárna voda ALL-IN-1 pre citlivú pleť 100 ml
0,32 € / 10 ml
4,39 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Allantoin Restore obnovujúci krém na ruky 100 ml
0,44 € / 10 ml
27,99 €29,09 €
-3 %
push-up spevňujúci krém na poprsie marhuľa 150 ml
1,87 € / 10 ml
6,29 €6,79 €
-7 %
Bio Telový peeling - Levanduľa - Tea tree 140 ml
0,45 € / 10 ml
17,19 €20,89 €
-17 %
The Ritual of Sakura Body Scrub Telový peeling 250 g
0,69 € / 10 g
2,39 €2,49 €
-4 %
Flower care krém na ruky Magnólie 30 ml
0,80 € / 10 ml
15,67 €19,79 €
-20 %
Exomega Control zvláčňujúci sprchový olej 500 ml
0,39 € / 10 ml
3,09 €3,19 €
-3 %
SOS Repair - Intenzívny regeneračný krém na ruky 75 ml
0,41 € / 10 ml
9,49 €
Zľava 30 % nad 2 ks
Balzam pre pokojnejší spánok 40 ml
2,37 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - zľava - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - zľava ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - zľava na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - zľavaZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - zľava
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













