- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Suchá pleť
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
A-Derma (11) Aveeno (2) Avène (8) Bepanthen (2) Bi-oil (3) Bioderma (15) Cannaderm (1) CeraVe (15) Delhicious (4) Dexeryl (2) Dove (1) Dr. Popov (1) Eucerin (6) Garnier (1) Kit & Kin (1) Konopný Táta (1) Kundal (1) Kvitok (2) La Roche-Posay (8) Linola (3) Lobey (4) MedPharma (1) Mixa (7) Mizon (2) Mustela (3) Neutrogena (2) Nobilis Tilia (1) Organic Mimi (5) Patyka (1) Purity Vision (2) SVR (2) Saloos (1) Sesderma (2) So´Bio étic (1) Uriage (1) Uxitol (1) Vendome (3) Vichy (1) Vivaco (2) Weleda (5)
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti1
Druh vône
Produktové rady
A-Derma Dermalibour+ (1) A-Derma Exomega control (6) A-Derma Protect (1) Avène Cicalfate (1) Avène Xeracalm (4) Bioderma Atoderm (14) Bioderma Photoderm (1) Cerave SA (1) Eucerin Aquaphor (1) Eucerin AtopiControl (3) Eucerin UreaRepair (2) Garnier Body (1) La Roche-Posay Anthelios (1) La Roche-Posay Lipikar (7) Lobey Atopic (2) Mixa Body (3) Mixa Ips (3) Mixa Sensitive Skin Expert (1) Patyka Nutri (1) Uriage D.S. (1) Vichy Liftactiv (1) Vivaco Vivapharm (1) Weleda Baby (1) Weleda Skin Food (2)
Pre
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Na alergiu (1) Na celulitídu (1) Na dehydratáciu (2) Na ekzémy (23) Na jazvy (1) Na lupiny (1) Na ochranu pred oxidačným stresom (1) Na odreniny (1) Na plenkovou dermatitidu (3) Na podráždenú pokožku (11) Na popáleniny (1) Na psoriázu / lupienku (2) Na starostlivosť o pokožku (24) Na strie (4) Na stárnutí (1) Na svědění (5) Na vrásky (3) Na zapareniny (1) Na zdravé vlasy (1) Na zdravú kožu (6) Na zdravú kožu (4) Na čistenie pleti (5)
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (4) Bez minerálnych olejov (5) Vyživujúce (34) BIO (13) Vegan (28) Prírodné (29) Dermatologicky testované (40) Pre vegetariánov (1) V tehotenstve (5) Pri dojčení (5) Bez chémie (2) Bez konzervačných látok (7) 100% recyklovateľná nádoba (1) Recyklovateľné (1) Netestované na zvieratách (11) Bez alkoholu (2) Netoxické (4) Hypoalergénne (29) Sensitive (15) Bez mydla (8) Vodeodolné (6) Upokojujúci (47) Bez parfumácie (58) Vyhladzujúci (7) Ochranný (19) Nekomedogénny (16) Na noc (1) Chladivý (1) Bez farbív (7) Bez parabénov (16) Hydratačný (94) Revitalizačný (1) Regeneračný (39) Proti vráskam (2) Bez silikónu (2) UV filter (3)
8,39 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Body výživný regeneračný krém na telo 400 ml
0,21 € / 10 ml
17,49 €
15,74 € s
LIPIKAR Surgras Zvláčňujúci umývací gél 400 ml
0,44 € / 10 ml
7,19 €
Hydratačný krém na suchú až veľmi suchú pokožku 50 ml
1,44 € / 10 ml
6,19 €
Hydratačná čistiaca emulzia na normálnu až suchú pokožku 88 ml
0,70 € / 10 ml
15,67 €19,79 €
-20 %
Exomega Control zvláčňujúci sprchový olej 500 ml
0,39 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Suchá pleť - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Suchá pleť ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Suchá pleť na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - Suchá pleťZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Suchá pleť
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













