- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Sladká
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
Veľkosť balenia
Druh vône1
Produktové rady
Na čo je
Vlastnosti
Certifikáty
5,19 €
Krém na ruky aj nechty s pumpičkou - kokos 150 ml
0,35 € / 10 ml
23,69 €
The Ritual of Ayurveda Hair & Body Mist Výživujúca hmla 50 ml
4,74 € / 10 ml
7,96 €10,39 €
-23 %
Taoasis Baldini Telový sprej Buddha Scent Bio 30 ml
2,65 € / 10 ml
3,39 €
Aroma moment Zvodné telové mlieko pistácie 200 ml
0,17 € / 10 ml
2,39 €2,49 €
-4 %
Flower care Opojný krém na ruky Ruže 30 ml
0,80 € / 10 ml
23,69 €
The Ritual of Sakura Hair & Body Mist Výživujúca hmla 50 ml
4,74 € / 10 ml
3,89 €
Omladzujúci telový peeling Škorica a med 250 ml
0,16 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Sladká - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Sladká ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Sladká na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - SladkáZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Sladká
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.












