- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Revitalizačný
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
Veľkosť balenia
Typy pleti
Produktové rady
Na čo je
Na akné (2) Na alergiu (1) Na celulitídu (1) Na chrípku a nachladenie (1) Na dehydratáciu (2) Na dezinfekciu (2) Na dýchací systém (1) Na energiu (1) Na jazvy (1) Na lepšie sústredenie (1) Na migrénu (1) Na normálnu funkciu svalov (1) Na nádchu (1) Na ochranu pred oxidačným stresom (2) Na pevné nechty (1) Na plesne (1) Na psychickú vyrovnanosť (1) Na ruce (1) Na sexuálnu túžbu (1) Na starostlivosť o pokožku (5) Na strie (2) Na voľné radikály (1) Na vrásky (1) Na zažívání (1) Na zdravé vlasy (1) Na zvlhčenie (1) Na čistenie pleti (2)
Vlastnosti1
Antivírusový (1) Bez SLS, SLES (19) Bez minerálnych olejov (16) Bez nanočástic (2) Vyživujúce (138) BIO (92) EKO (20) Vegan (164) Prírodné (265) Dermatologicky testované (119) Pre vegetariánov (5) V tehotenstve (21) Pri dojčení (14) Bez chémie (10) Bez konzervačných látok (56) Antibakteriálne (2) Bez palmového oleja (1) Bez parafínu (15) 100% recyklovateľná nádoba (11) GMO-free (15) Recyklovateľné (23) Netestované na zvieratách (66) Vhodné pri cukrovke (1) Bez alkoholu (21) Netoxické (9) Hypoalergénne (79) Sensitive (48) Bez mydla (24) Proti starnutiu (17) Vodeodolné (50) Upokojujúci (144) Bez parfumácie (139) Vyhladzujúci (44) Ochranný (102) Nekomedogénny (38) Na noc (3) Chladivý (6) Bez farbív (62) Bez parabénov (88) S príchuťou (1) Hydratačný (361) Revitalizačný (23) Regeneračný (180) Proti vráskam (19) Bez silikónu (47) UV filter (53) Hrejivý (4)
Certifikáty
23,69 €
The Ritual of Ayurveda Hair & Body Mist Výživujúca hmla 50 ml
4,74 € / 10 ml
17,39 €
The Ritual of Karma Softening Body Scrub Telový peeling 300 g
0,58 € / 10 g
6,49 €
Thalasso Cryo-Effect Bahenná chladivá telová maska 300 ml
0,22 € / 10 ml
2,39 €2,49 €
-4 %
Flower care Opojný krém na ruky Ruže 30 ml
0,80 € / 10 ml
5,09 €
Thalasso Ultra-Slim telový krém s morskými riasami 150 ml
0,34 € / 10 ml
8,39 €
BIO Granátové jablko, Regeneračný tvárový olej 20 ml
4,20 € / 10 ml
7,69 €
Thalasso Thermo-Active hrejivý telový peeling s ílom 300 ml
0,26 € / 10 ml
9,16 €11,09 €
-17 %
Argánový olej lisovaný za studena 50 ml
1,83 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Revitalizačný - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Revitalizačný ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Revitalizačný na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - RevitalizačnýZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Revitalizačný
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













