- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Pre kojencov
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti
Druh vône
Produktové rady
A-Derma Dermalibour+ (1) A-Derma Exomega control (4) Avène Cicalfate (2) Avène Xeracalm (5) Bioderma Atoderm (4) Bioderma Cicabio (1) Bioderma Photoderm (1) Eucerin AtopiControl (1) Eucerin Sun (1) La Roche-Posay Anthelios (3) La Roche-Posay Cicaplast (1) Mustela Špeciálna staroslivosť (1) Weleda Starostlivosť o dieťa (1)
Pre1
SPF – Ochranný slnečný faktor
Masti
Na čo je
Vlastnosti
Vyživujúce (13) BIO (1) Vegan (9) Prírodné (12) Dermatologicky testované (19) V tehotenstve (2) Pri dojčení (2) Bez konzervačných látok (5) Recyklovateľné (1) Bez alkoholu (1) Netoxické (1) Hypoalergénne (12) Sensitive (6) Bez mydla (3) Vodeodolné (6) Upokojujúci (24) Bez parfumácie (23) Vyhladzujúci (1) Ochranný (14) Nekomedogénny (4) Bez farbív (2) Bez parabénov (8) Hydratačný (23) Regeneračný (7) Bez silikónu (1) UV filter (7)
Certifikáty
24,79 €
22,31 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Krém Ultra 500 ml
0,50 € / 10 ml
17,58 €21,97 €
-20 %
15,38 € s
Cicalfate+ Regeneračný ochranný krém 100 ml
2,20 € / 10 ml
19,73 €24,66 €
-20 %
17,26 € s
XERACALM NUTRITION Hydratačné mlieko 400 ml
0,62 € / 10 ml
21,89 €
19,70 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm SOS sprej 200 ml
1,09 € / 10 ml
10,07 €14,59 €
-30 %
Ukľudňujúce hydratačné telové mlieko 200 ml
0,72 € / 10 ml
24,79 €
22,31 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm Mineral fluid 75 g
3,31 € / 10 g
31,89 €
SUN Detský gélový krém SENSITIVE PROTECT SPF 50+, 200 ml
1,59 € / 10 ml
19,73 €24,66 €
-20 %
17,26 € s
XERACALM NUTRITION Hydratačný balzam 400 ml
0,62 € / 10 ml
7,89 €
6,31 € s akciou: Zľava 20 %
XeraCalm relipidačný umývaci olej 100 ml
0,79 € / 10 ml
11,51 €14,39 €
-20 %
Reparačný Cica-krém pre podráždenú pokožku 50 ml
2,88 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Pre kojencov - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Pre kojencov ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Pre kojencov na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - Pre kojencovZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Pre kojencov
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













