- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Pre dospelých
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
A-Derma (19) ADVANCE (1) Alfa Vita (1) Allnature (1) Alpa (1) Alteya (1) Australian Gold (1) Aveeno (1) Avène (16) Bepanthen (2) Bi-oil (5) Bioderma (20) Borotalco (2) Cannaderm (2) Cemio (2) CeraVe (15) Chicco (2) Clinical (1) Codex Labs (2) Dermacol (5) Dr. Popov (1) Erboristica (5) Eucerin (16) Hawaiian Tropic (3) Health culture (1) Helan (1) Herbamedicus (3) Institut Esthederm (3) Kundal (2) Kvitok (2) La Roche-Posay (17) Linola (2) Lobey (4) Medik8 (1) Mixa (1) Mizon (3) MoliCare (1) Mustela (3) Najtelo (1) Natura Siberica (1) Neobotanics (1) Neutrogena (1) Nivea (2) Nobilis Tilia (6) Nuxe (1) Organic Shop (12) Patyka (2) Perspi-Guard (1) Pharma Activ (3) Piz Buin (1) Puressentiel (5) Purity Vision (7) SVR (6) Saloos (13) Sanctuary Spa (1) Seni Care (2) Sesderma (1) Shunga (1) Topicrem (1) TouchBeauty (3) Uriage (1) Uxitol (1) Vendome (2) Venira (2) Vichy (7) Vivaco (12) Vivapharm (4) Weleda (8) Wellea (1)
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti
Druh vône
Produktové rady
A-Derma Dermalibour+ (1) A-Derma Epitheliale AH Duo (1) A-Derma Exomega control (7) A-Derma Protect (4) Avène Cicalfate (3) Avène Sun (5) Avène Xeracalm (5) Bioderma Atoderm (10) Bioderma Cicabio (1) Bioderma Photoderm (9) Cerave SA (1) Codex Labs SHAANT (2) Dermacol Body Control (1) Dermacol Flower care (1) Erboristica Vitamine Detox (1) Erboristica Vitamine Energy (1) Eucerin Aquaphor (1) Eucerin AtopiControl (1) Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity (1) Eucerin Q10 active (2) Eucerin Sun (8) Eucerin UreaRepair (2) Eucerin pH5 (1) Herbamedicus Konská Masť (3) La Roche-Posay Anthelios (6) La Roche-Posay Cicaplast (4) La Roche-Posay Lipikar (5) La Roche-Posay Mela B3 (1) La Roche-Posay Physiologique (1) Lobey Atopic (1) Mixa Body (1) MoliCare Skin (1) Nivea Creme (1) Patyka Sun Care (2) Saloos Bio regenerační obličejový olej (1) Saloos Masážní Oleje (3) Uriage D.S. (1) Vichy Capital Soleil (6) Vichy Liftactiv (1) Vivaco Body Tip (1) Weleda Granátová rada (1) Weleda Skin Food (2)
Pre1
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Na afty (1) Na akné (12) Na alergiu (3) Na bolesť (7) Na bolesť v krku (1) Na chrípku a nachladenie (2) Na chudnutie (1) Na dehydratáciu (2) Na detoxikáciu (2) Na dezinfekciu (1) Na ekzémy (22) Na energiu (1) Na funkciu krvných ciev (1) Na gynekologické problémy (1) Na hemoroidy (1) Na hojenie rán (1) Na hyperpigmentáciu (7) Na jazvy (6) Na kĺby a šľachy (6) Na kŕčové žily (6) Na lepšie sústredenie (1) Na lupiny (1) Na migrénu (2) Na nadmerné potenie (1) Na nervy a stres (4) Na normálnu funkciu svalov (3) Na nádchu (1) Na ochranu pred oxidačným stresom (9) Na odreniny (1) Na opary (1) Na opuchy (5) Na pevné nechty (3) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (3) Na plenkovou dermatitidu (3) Na plesne (1) Na podporu imunity (1) Na podráždenú pokožku (11) Na popáleniny (4) Na psoriázu / lupienku (2) Na psychickú vyrovnanosť (3) Na rekonvalescenciu - zotavenie (1) Na reumu (2) Na ruce (7) Na starostlivosť o pokožku (31) Na stimuláciu chuti do jedla (1) Na strie (6) Na stárnutí (4) Na svalové kŕče (2) Na svědění (8) Na voľné radikály (4) Na vredy (1) Na vrásky (9) Na zapareniny (3) Na zdravé vlasy (2) Na zdravé vlasy (1) Na zdravú kožu (7) Na zdravú kožu (5) Na zrohovatenú kožu (2) Na zvlhčenie (1) Na zvýšenú záťaž (4) Na zápaly (3) Na únavu a vyčerpanie (3) Na čistenie pleti (6)
Vlastnosti
Antivírusový (1) Bez SLS, SLES (5) Bez minerálnych olejov (2) Bez nanočástic (2) Vyživujúce (36) BIO (40) EKO (6) Vegan (45) Prírodné (86) Dermatologicky testované (59) Pre vegetariánov (4) V tehotenstve (10) Pri dojčení (8) Bez chémie (7) Bez konzervačných látok (25) Antibakteriálne (2) Bez parafínu (1) 100% recyklovateľná nádoba (1) GMO-free (1) Recyklovateľné (2) Netestované na zvieratách (23) Bez alkoholu (4) Netoxické (8) Hypoalergénne (45) Sensitive (32) Bez mydla (14) Proti starnutiu (8) Vodeodolné (38) Upokojujúci (57) Bez parfumácie (81) Vyhladzujúci (14) Ochranný (56) Nekomedogénny (29) Na noc (2) Chladivý (2) Bez farbív (25) Bez parabénov (23) Hydratačný (125) Revitalizačný (8) Regeneračný (71) Proti vráskam (12) Bez silikónu (14) UV filter (42) Hrejivý (2)
Certifikáty
Agriculture Biologique (1) BDIH (1) BIO (1) CERES - BIO (1) CPK (6) CPK BIO (4) Cosmetique BIO - charte cosmebio (1) Cosmos (3) Cruelty-free (12) EU Organic (6) Ecocert (4) FSC (1) Fair Trade (3) Fair for Life (3) GMP - Good Manufacturing Practice (1) Gluten-free (1) ICEA (1) Leaping Bunny/HCS (3) Natrue (7) Non GMO (1) UEBT (1) USDA Certified Biobased Product (1) Vegan (6) Vegan OK (1) Český výrobek (1)
24,79 €
22,31 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Krém Ultra 500 ml
0,50 € / 10 ml
22,29 €
20,06 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm M tmavý SPF 50+ 40 ml
5,57 € / 10 ml
23,22 €29,03 €
-20 %
20,32 € s
SunsiStickKA SPF50+ dermálna tyčinka 20 g
14,52 € / 10 g
28,29 €
25,46 € s
Anthelios tónovaný krém SPF50+ 50 ml
5,66 € / 10 ml
14,29 €
12,86 € s
Anthelios Hydratačné mlieko SPF 50+, 75 ml
1,91 € / 10 ml
17,58 €21,97 €
-20 %
15,38 € s
Cicalfate+ Regeneračný ochranný krém 100 ml
2,20 € / 10 ml
32,29 €
29,06 € s
Anthelios Oil Correct SPF50+ 50 ml
6,46 € / 10 ml
19,73 €24,66 €
-20 %
17,26 € s
XERACALM NUTRITION Hydratačné mlieko 400 ml
0,62 € / 10 ml
21,89 €
19,70 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm SOS sprej 200 ml
1,09 € / 10 ml
11,79 €
Hydratačný krém na suchú až veľmi suchú pokožku 177 ml
0,67 € / 10 ml
9,39 €
8,45 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Krém na ruky & nechty 50 ml
1,88 € / 10 ml
22,59 €
Capital Soleil Hydratačné gélové mlieko po opaľovaní 300 ml
0,75 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Pre dospelých - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Pre dospelých ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Pre dospelých na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - Pre dospelýchZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Pre dospelých
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













