- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Pre deti
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
A-Derma (13) Allnature (1) Aveeno (1) Avène (8) Bepanthen (1) Bi-oil (1) Bioderma (11) Borotalco (1) Cannaderm (1) Cemio (1) CeraVe (11) Chicco (3) Dexeryl (1) Erboristica (1) Eucerin (2) La Roche-Posay (6) Linola (1) Lobey (1) Mixa (1) Mustela (5) Najtelo (1) Neutrogena (1) Nivea (1) Patyka (2) Peace of Alm (1) Puressentiel (6) Purity Vision (2) SVR (3) Saloos (2) Topicrem (1) Uxitol (1) Vendome (2) Vichy (1) Vivaco (2) Weleda (2)
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti
Produktové rady
A-Derma Dermalibour+ (1) A-Derma Epitheliale AH Duo (1) A-Derma Exomega control (6) Avène Cicalfate (1) Avène Sun (2) Avène Xeracalm (5) Bioderma Atoderm (7) Bioderma Cicabio (1) Bioderma Photoderm (3) Eucerin Sun (2) La Roche-Posay Anthelios (2) La Roche-Posay Cicaplast (2) La Roche-Posay Lipikar (2) Lobey Atopic (1) Mixa Body (1) Nivea Creme (1) Patyka Sun Care (2) Vichy Capital Soleil (1) Weleda Baby (1) Weleda Starostlivosť o dieťa (1)
Pre1
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Na akné (3) Na bolesť (3) Na ekzémy (15) Na jazvy (1) Na nadmerné potenie (2) Na nervy a stres (1) Na ochranu pred oxidačným stresom (3) Na odreniny (1) Na opuchy (1) Na pevné nechty (1) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (1) Na plenkovou dermatitidu (3) Na podráždenú pokožku (8) Na popáleniny (1) Na poruchy spánku (1) Na psoriázu / lupienku (1) Na starostlivosť o pokožku (18) Na strie (2) Na stárnutí (3) Na svědění (8) Na trávenie a metabolizmus (1) Na voľné radikály (1) Na vrásky (1) Na zapareniny (3) Na zdravú kožu (3) Na zdravú kožu (1) Na zápaly (1) Na čistenie pleti (2)
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (1) Bez minerálnych olejov (1) Bez nanočástic (1) Vyživujúce (16) BIO (12) Vegan (21) Prírodné (27) Dermatologicky testované (40) Pre vegetariánov (2) V tehotenstve (5) Pri dojčení (3) Bez chémie (3) Bez konzervačných látok (9) Recyklovateľné (1) Netestované na zvieratách (6) Bez alkoholu (2) Netoxické (1) Hypoalergénne (29) Sensitive (16) Bez mydla (8) Proti starnutiu (2) Vodeodolné (16) Upokojujúci (37) Bez parfumácie (46) Vyhladzujúci (3) Ochranný (31) Nekomedogénny (10) Bez farbív (7) Bez parabénov (10) Hydratačný (56) Revitalizačný (1) Regeneračný (16) Bez silikónu (2) UV filter (11)
24,79 €
22,31 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Krém Ultra 500 ml
0,50 € / 10 ml
17,58 €21,97 €
-20 %
15,38 € s
Cicalfate+ Regeneračný ochranný krém 100 ml
2,20 € / 10 ml
19,73 €24,66 €
-20 %
17,26 € s
XERACALM NUTRITION Hydratačné mlieko 400 ml
0,62 € / 10 ml
21,89 €
19,70 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm SOS sprej 200 ml
1,09 € / 10 ml
11,79 €
Hydratačný krém na suchú až veľmi suchú pokožku 177 ml
0,67 € / 10 ml
9,39 €
8,45 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Krém na ruky & nechty 50 ml
1,88 € / 10 ml
18,36 €
16,52 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Sprchový gél 500 ml
0,37 € / 10 ml
24,39 €
21,95 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Sprchový krém 1 l
24,39 € / 1 l
10,07 €14,59 €
-30 %
Ukľudňujúce hydratačné telové mlieko 200 ml
0,72 € / 10 ml
28,16 €35,20 €
-20 %
24,64 € s
Minerálne mlieko SPF50+, 100 ml
3,52 € / 10 ml
24,79 €
22,31 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm Mineral fluid 75 g
3,31 € / 10 g
31,89 €
SUN Detský gélový krém SENSITIVE PROTECT SPF 50+, 200 ml
1,59 € / 10 ml
20,19 €
Hydratačné mlieko na suchú až veľmi suchú pokožku 473 ml
0,43 € / 10 ml
12,18 €15,22 €
-20 %
Exomega CONTROL Zvláčňujúci sprchový olej 200 ml
0,76 € / 10 ml
22,39 €
Na uvolnenie a oddych - 12 esencialnych olejov 75 ml
2,99 € / 10 ml
19,73 €24,66 €
-20 %
17,26 € s
XERACALM NUTRITION Hydratačný balzam 400 ml
0,62 € / 10 ml
7,89 €
6,31 € s akciou: Zľava 20 %
XeraCalm relipidačný umývaci olej 100 ml
0,79 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Pre deti - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Pre deti ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Pre deti na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - Pre detiZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Pre deti
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













