- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy1
Hodnotenie
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti
Druh vône
Produktové rady
SPF – Ochranný slnečný faktor
Masti
Na čo je
Na akné (5) Na alergiu (3) Na ekzémy (6) Na hyperpigmentáciu (3) Na jazvy (1) Na ochranu pred oxidačným stresom (6) Na odreniny (1) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (1) Na plenkovou dermatitidu (1) Na podráždenú pokožku (5) Na popáleniny (3) Na starostlivosť o pokožku (11) Na stárnutí (2) Na svědění (2) Na voľné radikály (1) Na vredy (1) Na zapareniny (1) Na zdravú kožu (4) Na čistenie pleti (4)
Vlastnosti
Vyživujúce (5) EKO (1) Dermatologicky testované (17) V tehotenstve (2) Pri dojčení (2) Bez chémie (3) Bez konzervačných látok (2) Bez alkoholu (1) Hypoalergénne (18) Sensitive (14) Bez mydla (6) Proti starnutiu (1) Vodeodolné (18) Upokojujúci (25) Bez parfumácie (25) Vyhladzujúci (1) Ochranný (20) Nekomedogénny (8) Bez parabénov (6) Hydratačný (30) Revitalizačný (2) Regeneračný (8) Proti vráskam (1) Bez silikónu (1) UV filter (20)
18,39 €
16,55 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Krém Ultra 200 ml
0,92 € / 10 ml
19,73 €24,66 €
-20 %
17,26 € s
XERACALM NUTRITION Hydratačný balzam 400 ml
0,62 € / 10 ml
15,19 €19,19 €
-20 %
13,29 € s
XeraCalm Relipidačný mliečny gél 200 ml
0,95 € / 10 ml
16,87 €21,29 €
-20 %
14,76 € s
XeraCalm A.D. Relipidačný balzam 200 ml
1,05 € / 10 ml
21,49 €
19,34 € s
CICAPLAST B5 Upokojujúci sprej 100 ml
2,15 € / 10 ml
19,99 €
17,99 € s
Cicaplast Lavant B5 penivý gél 200 ml
1,00 € / 10 ml
7,09 €
6,38 € s
Cicaplast Baume B5+ upokojujúci balzam 15 ml
4,73 € / 10 ml
27,99 €
25,19 € s
Lipikar AP+M balzam - ľahká textúra 400 ml
0,70 € / 10 ml
18,59 €
16,73 € s
Lipikar AP+M balzam - ľahká textúra 200 ml
0,93 € / 10 ml
17,49 €
15,74 € s
LIPIKAR Surgras Zvláčňujúci umývací gél 400 ml
0,44 € / 10 ml
25,79 €
23,21 € s
Anthelios tónovaný fluid SPF50+ 50 ml
5,16 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o teloZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













