- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Organic Shop
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky1
A-Derma (20) ADVANCE (1) AOMU (6) Alfa Vita (1) Allnature (3) Alpa (8) Altermed (2) Alteya (1) Attitude (4) Australian Gold (1) AvePharma (1) Aveeno (2) Avène (23) Baylis & Harding (3) Beauty Of Joseon (1) Bella (1) Bepanthen (4) Beurer (1) Bi-oil (10) Bielenda (3) Bioderma (29) Biofresh (1) Borotalco (2) Breakout+aid (4) Cannaderm (2) Canpol babies (1) Cemio (4) CeraVe (21) Chicco (5) Clinical (1) Codex Labs (2) Delhicious (4) Dermacol (35) Dexeryl (2) Dove (5) Dr. Popov (2) EDO (1) Erboristica (8) Eucerin (22) Femfresh (1) Forfemina (1) GS (2) Gabriella Salvete (1) Galvex (1) Garnier (5) GoWipes (1) Hawaiian Tropic (5) Health culture (1) Helan (3) Hemorogel (1) Herbamedicus (4) Idelyn (1) Institut Esthederm (7) Kit & Kin (1) Konopný Táta (1) Kundal (5) Kvitok (3) L'Oréal Paris (3) La Florentina (14) La Roche-Posay (28) LaSaponaria (4) Lactacyd (1) Lansinoh (2) Linola (5) Little Siberica (1) Lobey (11) MedPharma (1) Medela (3) Medik8 (1) Mixa (10) Mizon (5) MoliCare (2) MomCare (1) Morgan’s (4) Muskusan (1) Mustela (7) Naif (1) Najtelo (1) Natura Siberica (8) Naturalis (10) Neobotanics (1) Neutrogena (2) Nivea (6) Nobilis Tilia (13) Nuxe (1) Organic Mimi (23) Organic Shop (49) Oziole (1) Ozonidy (1) Patyka (6) Peace of Alm (1) Perspi-Guard (1) Pharma Activ (4) Piz Buin (2) Puressentiel (8) Purity Vision (13) Rexona (6) Rio (1) Rituals (11) SAF Fiorentino (1) SVR (9) Saloos (28) Sanctuary Spa (2) Sencor (1) Seni Care (2) Sesderma (3) Shunga (1) So´Bio étic (1) Spiridea (1) Swiss (3) Tierra Verde (1) Topicrem (1) Topvet (1) TouchBeauty (4) Uriage (3) Uxitol (1) Vendome (4) Venira (6) Vichy (11) Virde (1) Vivaco (30) Vivapharm (5) Weleda (18) Wellea (1) Wooden Spoon (2) Yves Rocher (12) Zitenax (1)
Veľkosť balenia
Typy pleti
Druh vône
Vlastnosti
Vyživujúce (12) BIO (12) EKO (9) Vegan (22) Prírodné (30) Bez konzervačných látok (9) Bez parafínu (9) GMO-free (9) Recyklovateľné (9) Netestované na zvieratách (14) Upokojujúci (2) Bez parfumácie (9) Vyhladzujúci (2) Bez farbív (9) Bez parabénov (14) Hydratačný (12) Revitalizačný (3) Regeneračný (8) Bez silikónu (14)
8,49 €
Karamelové cappuccino Spevňujúci telový krém 450 ml
0,19 € / 10 ml
7,69 €
Sleeping Hmla na vankúš a telo For Dreamy Nights 170 ml
0,45 € / 10 ml
6,49 €
Thalasso Micro-Polish Minerálny suchý telový peeling 300 ml
0,22 € / 10 ml
5,29 €
Sleeping Telový peeling Exfoliate Your Worries 250 ml
0,21 € / 10 ml
4,29 €
SPORT Telový gél po športe Chili a menthol 75 ml
0,57 € / 10 ml
4,29 €
Vyhladzujúci telový peeling Ostružina a cukor 250 ml
0,17 € / 10 ml
8,49 €
Vanilka & Bambucké maslo - telový krém 450 ml
0,19 € / 10 ml
6,49 €
Thalasso Cryo-Effect Bahenná chladivá telová maska 300 ml
0,22 € / 10 ml
3,59 €
Obnovujúci telový peeling Malina a cukor 250 ml
0,14 € / 10 ml
3,69 €
Vyživujúci telový krém Liči a 5 olejov 250 ml
0,15 € / 10 ml
2,89 €
Barbadoská SPA pedikúra - Maslo na nohy 75 ml
0,39 € / 10 ml
4,29 €
SPORT Hydratačná termálna voda Kokos a aloe vera 200 ml
0,21 € / 10 ml
3,99 €
Hydratačný telový peeling Kokos a cukor 250 ml
0,16 € / 10 ml
5,19 €
Povzbudzujúca telová pena Sladká malina 250 ml
0,21 € / 10 ml
5,09 €
Thalasso Ultra-Slim telový krém s morskými riasami 150 ml
0,34 € / 10 ml
3,89 €
Omladzujúci telový peeling Škorica a med 250 ml
0,16 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Organic Shop - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Organic Shop ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Organic Shop na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - Organic ShopZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Organic Shop
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.












