- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Krém
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
A-Derma (10) Alpa (1) Attitude (1) Australian Gold (1) AvePharma (1) Aveeno (1) Avène (8) Baylis & Harding (1) Beauty Of Joseon (1) Bepanthen (4) Bioderma (11) Cannaderm (1) Canpol babies (1) CeraVe (10) Chicco (2) Codex Labs (1) Dermacol (18) Dexeryl (1) Dove (3) Erboristica (1) Eucerin (13) Forfemina (1) Garnier (2) Helan (1) Idelyn (1) Institut Esthederm (5) Konopný Táta (1) Kvitok (2) La Florentina (4) La Roche-Posay (9) LaSaponaria (4) Lansinoh (2) Linola (1) Lobey (3) Medela (2) Medik8 (1) Mixa (7) Mizon (2) MoliCare (1) MomCare (1) Morgan’s (2) Mustela (4) Natura Siberica (3) Naturalis (3) Neobotanics (1) Nivea (6) Nobilis Tilia (9) Organic Mimi (3) Organic Shop (11) Patyka (2) Peace of Alm (1) Perspi-Guard (1) Piz Buin (1) SVR (6) Seni Care (1) Sesderma (1) So´Bio étic (1) Topicrem (1) Uriage (1) Vendome (1) Venira (4) Vichy (6) Virde (1) Vivaco (6) Vivapharm (2) Weleda (12) Wooden Spoon (1) Yves Rocher (3)
Veľkosť balenia
Forma1
Krém (247) Mlieko (87) Olej (82) Peeling (57) Gél (53) Sprej (39) Maslo (22) Balzam (19) Masť (19) Emulze (16) Tyčinka (11) Zmes (10) Mydlo (6) Tekutina - Fluid (6) Pena (5) Pomôcka (5) Voda (5) Roztok (4) Pasta (3) Prísada do kúpeľa (2) Šampón (2) Kondicionér (1) Maska (1) Náplasť (1) Obrúsky, vreckovky (1) Púder (1) Tableta (1) Tekutina (1)
Typy pleti
Druh vône
Produktové rady
A-Derma Dermalibour+ (1) A-Derma Exomega control (2) A-Derma Protect (3) Attitude Blooming Belly (1) AvePharma Guard (1) Avène Cicalfate (2) Avène Sun (3) Avène Xeracalm (2) Bioderma Atoderm (4) Bioderma Cicabio (2) Bioderma Photoderm (5) Codex Labs SHAANT (1) Dermacol Aroma Moment (1) Dermacol Body Control (1) Dermacol Flower care (3) Eucerin AtopiControl (3) Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity (1) Eucerin Q10 active (2) Eucerin Sun (4) Eucerin UreaRepair (2) Eucerin pH5 (1) Garnier Body (1) Idelyn Beliema (1) La Roche-Posay Anthelios (4) La Roche-Posay Cicaplast (2) La Roche-Posay Effaclar (1) La Roche-Posay Lipikar (1) La Roche-Posay Mela B3 (1) Lobey Atopic (2) Mixa Body (2) Mixa Ips (4) Mixa Sensitive Skin Expert (1) MoliCare Skin (1) Nivea Creme (1) Nivea Men (1) Patyka Nutri (1) Uriage Bebe (1) Vichy Capital Soleil (3) Vichy Liftactiv (1) Weleda Granátová rada (1) Weleda Skin Food (3) Weleda Starostlivosť o dieťa (1) Yves Rocher Bain de Nature (2) Yves Rocher Riche Crème (1)
Pre
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Na akné (5) Na alergiu (3) Na bolesť (2) Na celulitídu (3) Na chrípku a nachladenie (1) Na dehydratáciu (4) Na ekzémy (13) Na funkciu krvných ciev (1) Na hyperpigmentáciu (4) Na intímnu starostlivosť (2) Na jazvy (2) Na kĺby a šľachy (1) Na kŕčové žily (1) Na nadmerné potenie (1) Na normálnu funkciu svalov (1) Na nádchu (1) Na ochranu pred oxidačným stresom (6) Na odreniny (1) Na opuchy (2) Na pevné nechty (1) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (6) Na plenkovou dermatitidu (3) Na podráždenú pokožku (11) Na popáleniny (1) Na péči o prsa (2) Na ruce (11) Na starostlivosť o pokožku (32) Na strie (5) Na stárnutí (5) Na svědění (5) Na tvorbu kolagénu (1) Na voľné radikály (1) Na vrásky (12) Na zapareniny (2) Na zdravú kožu (4) Na zdravú kožu (4) Na zrohovatenú kožu (2) Na zvlhčenie (2) Na zápaly (1) Na čistenie pleti (3)
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (2) Bez minerálnych olejov (6) Bez nanočástic (1) Vyživujúce (49) BIO (35) EKO (8) Vegan (61) Prírodné (65) Dermatologicky testované (54) V tehotenstve (8) Pri dojčení (7) Bez chémie (2) Bez konzervačných látok (24) Antibakteriálne (1) Bez parafínu (8) 100% recyklovateľná nádoba (1) GMO-free (8) Recyklovateľné (11) Netestované na zvieratách (24) Bez alkoholu (5) Netoxické (7) Hypoalergénne (33) Sensitive (13) Bez mydla (7) Proti starnutiu (7) Vodeodolné (27) Upokojujúci (53) Bez parfumácie (62) Vyhladzujúci (13) Ochranný (44) Nekomedogénny (14) Na noc (1) Chladivý (1) Bez farbív (27) Bez parabénov (35) Hydratačný (133) Revitalizačný (8) Regeneračný (66) Proti vráskam (11) Bez silikónu (20) UV filter (31) Hrejivý (1)
4,29 €
Vyživujúci telový krém Ostružina a čučoriedka 250 ml
0,17 € / 10 ml
7,49 €
REPAR V+ Hydratačný krém 48h pre atopickú pokožku 250 ml
0,30 € / 10 ml
3,09 €3,19 €
-3 %
SOS Repair - Intenzívny regeneračný krém na ruky 75 ml
0,41 € / 10 ml
2,79 €
Aróma Moment Zmyselný krém na ruky bourbonská vanilka 100 ml
0,28 € / 10 ml
11,89 €
Purelan™ lanolínová masť na ošetrenie bradaviek 7 g
16,99 € / 10 g
2,79 €
Aróma Moment zvodný krém na ruky Sicílska Pistácie 100 ml
0,28 € / 10 ml
15,19 €
Purelan™ lanolínová masť na ošetrenie bradaviek 37 g
4,11 € / 10 g
Starostlivosť o telo - Krém - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Krém ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Krém na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - KrémZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Krém
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













