- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Na ochranu pred oxidačným stresom
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Veľkosť balenia
Typy pleti
Druh vône
Produktové rady
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je1
Na afty (1) Na akné (18) Na alergiu (8) Na bolesť (13) Na bolesť v krku (1) Na celulitídu (9) Na chrípku a nachladenie (7) Na chudnutie (4) Na dehydratáciu (6) Na detoxikáciu (4) Na dezinfekciu (7) Na dýchací systém (3) Na ekzémy (33) Na energiu (2) Na funkciu krvných ciev (4) Na gynekologické problémy (1) Na hemoroidy (4) Na hojenie rán (1) Na hyperpigmentáciu (10) Na intímnu starostlivosť (7) Na jazvy (13) Na kĺby a šľachy (8) Na kŕčové žily (7) Na lepšie sústredenie (4) Na lupiny (2) Na migrénu (4) Na nadmerné potenie (11) Na nervy a stres (8) Na normálnu funkciu svalov (8) Na nádchu (3) Na ochranu pred oxidačným stresom (11) Na odreniny (2) Na opary (1) Na opuchy (7) Na pevné nechty (3) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (7) Na plenkovou dermatitidu (3) Na plesne (4) Na podporu imunity (1) Na podráždenú pokožku (19) Na popáleniny (8) Na poruchy spánku (1) Na poruchy spánku (1) Na priedušky (1) Na psoriázu / lupienku (6) Na psychickú vyrovnanosť (5) Na péči o prsa (2) Na rekonvalescenciu - zotavenie (1) Na reumu (2) Na ruce (12) Na sexuálnu túžbu (1) Na sliznice (1) Na starostlivosť o pokožku (95) Na stimuláciu chuti do jedla (1) Na strie (21) Na stárnutí (9) Na svalové kŕče (3) Na svědění (10) Na trávenie a metabolizmus (1) Na tvorbu kolagénu (1) Na voľné radikály (4) Na vredy (2) Na vrásky (19) Na vypadávanie vlasov (1) Na zapareniny (8) Na zažívání (1) Na zdravé vlasy (2) Na zdravé vlasy (1) Na zdravú kožu (12) Na zdravú kožu (6) Na zrohovatenú kožu (2) Na zvlhčenie (3) Na zvýšenú záťaž (5) Na zápaly (7) Na únavu a vyčerpanie (4) Na čistenie pleti (14)
Vlastnosti
BIO (1) Vegan (1) Prírodné (3) Dermatologicky testované (1) Bez chémie (2) Bez konzervačných látok (1) Bez alkoholu (1) Hypoalergénne (2) Sensitive (6) Bez mydla (1) Proti starnutiu (1) Vodeodolné (6) Upokojujúci (3) Bez parfumácie (4) Vyhladzujúci (1) Ochranný (6) Nekomedogénny (1) Bez farbív (2) Bez parabénov (3) Hydratačný (7) Revitalizačný (2) Regeneračný (4) Proti vráskam (4) Bez silikónu (2) UV filter (7)
Certifikáty
28,29 €
25,46 € s
Anthelios tónovaný krém SPF50+ 50 ml
5,66 € / 10 ml
24,39 €
21,95 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Sprchový krém 1 l
24,39 € / 1 l
28,16 €35,20 €
-20 %
24,64 € s
Minerálne mlieko SPF50+, 100 ml
3,52 € / 10 ml
28,19 €
Sun Transparentný sprej Dry Touch OIL CONTROL SPF 50+ 200 ml
1,41 € / 10 ml
20,89 €
Uomo pleťový krém proti vráskam pre mužov 50 ml
4,18 € / 10 ml
25,79 €
23,21 € s
Anthelios tónovaný fluid SPF50+ 50 ml
5,16 € / 10 ml
11,39 €
UOMO Pleťové hydratačné mlieko na pleť a fúzy 50 ml
2,28 € / 10 ml
8,39 €
BIO Granátové jablko, Regeneračný tvárový olej 20 ml
4,20 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Na ochranu pred oxidačným stresom - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Na ochranu pred oxidačným stresom ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Na ochranu pred oxidačným stresom na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - Na ochranu pred oxidačným stresomZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Na ochranu pred oxidačným stresom
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













