- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Hypoalergénne
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
Attitude (2) Aveeno (1) Avène (2) Bi-oil (2) Bioderma (16) Canpol babies (1) Cemio (1) CeraVe (18) Chicco (1) L'Oréal Paris (2) La Roche-Posay (2) Lansinoh (1) Linola (1) Lobey (1) Medela (2) Mixa (3) Mizon (4) Mustela (1) Naif (1) Patyka (1) Peace of Alm (1) SVR (3) Tierra Verde (1) Uriage (3) Vichy (5) Vivaco (2) Vivapharm (1)
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti
Druh vône
Produktové rady
Attitude Blooming Belly (2) Avène Sun (1) Bioderma Atoderm (6) Bioderma Cicabio (1) Bioderma Photoderm (8) Cerave SA (1) La Roche-Posay Anthelios (1) La Roche-Posay Cicaplast (1) Lobey Atopic (1) L‘Oréal Paris Men Expert (1) Mixa Body (1) Mixa Hyalurogel (1) Mixa Ips (1) Mustela Špeciálna staroslivosť (1) Patyka Sun Care (1) Uriage Bebe (1) Uriage D.S. (1) Uriage Gyn (1) Vichy Capital Soleil (4) Vivaco Body Tip (1) Vivaco Vivapharm (1)
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Na akné (3) Na ekzémy (5) Na hyperpigmentáciu (2) Na intímnu starostlivosť (1) Na jazvy (3) Na lupiny (1) Na nadmerné potenie (2) Na ochranu pred oxidačným stresom (2) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (2) Na podráždenú pokožku (4) Na popáleniny (1) Na péči o prsa (2) Na ruce (1) Na starostlivosť o pokožku (13) Na strie (3) Na stárnutí (3) Na vrásky (4) Na zapareniny (1) Na zdravé vlasy (1) Na zdravú kožu (2) Na čistenie pleti (4)
Vlastnosti1
Antivírusový (1) Bez SLS, SLES (19) Bez minerálnych olejov (16) Bez nanočástic (2) Vyživujúce (138) BIO (91) EKO (20) Vegan (163) Prírodné (264) Dermatologicky testované (119) Pre vegetariánov (5) V tehotenstve (21) Pri dojčení (14) Bez chémie (10) Bez konzervačných látok (56) Antibakteriálne (2) Bez palmového oleja (1) Bez parafínu (15) 100% recyklovateľná nádoba (11) GMO-free (15) Recyklovateľné (23) Netestované na zvieratách (66) Vhodné pri cukrovke (1) Bez alkoholu (21) Netoxické (9) Hypoalergénne (79) Sensitive (48) Bez mydla (24) Proti starnutiu (17) Vodeodolné (50) Upokojujúci (144) Bez parfumácie (139) Vyhladzujúci (44) Ochranný (102) Nekomedogénny (38) Na noc (3) Chladivý (6) Bez farbív (62) Bez parabénov (88) S príchuťou (1) Hydratačný (360) Revitalizačný (23) Regeneračný (179) Proti vráskam (19) Bez silikónu (47) UV filter (53) Hrejivý (4)
4,29 €
Tekuté mydlo na ruky pre citlivú pokožku 290 ml
0,15 € / 10 ml
4,99 €
Body Tip Mandľové telové mlieko na suchú pokožku 400 ml
0,12 € / 10 ml
29,49 €
Capital Soleil, Ochranné mlieko na opaľovanie SPF 30 300 ml
0,98 € / 10 ml
13,69 €
Hydratačná čistiaca emulzia na normálnu až suchú pokožku 236 ml
0,58 € / 10 ml
7,19 €
Hydratačný krém na suchú až veľmi suchú pokožku 50 ml
1,44 € / 10 ml
6,19 €
Hydratačná čistiaca emulzia na normálnu až suchú pokožku 88 ml
0,70 € / 10 ml
9,49 €
Zľava 30 % nad 2 ks
Balzam pre pokojnejší spánok 40 ml
2,37 € / 10 ml
15,19 €
Purelan™ lanolínová masť na ošetrenie bradaviek 37 g
4,11 € / 10 g
15,59 €
Hydratačné mlieko na suchú až veľmi suchú pokožku 236 ml
0,66 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Hypoalergénne - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Hypoalergénne ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Hypoalergénne na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - HypoalergénneZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Hypoalergénne
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













