- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Ecocert
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Veľkosť balenia
Druh vône
Produktové rady
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (1) Vyživujúce (2) BIO (21) EKO (15) Vegan (19) Prírodné (21) Dermatologicky testované (2) V tehotenstve (2) Pri dojčení (1) Bez konzervačných látok (15) Bez parafínu (15) 100% recyklovateľná nádoba (1) GMO-free (15) Recyklovateľné (15) Netestované na zvieratách (17) Hypoalergénne (1) Proti starnutiu (1) Vodeodolné (1) Upokojujúci (2) Bez parfumácie (15) Vyhladzujúci (2) Ochranný (4) Bez farbív (15) Bez parabénov (16) Hydratačný (9) Regeneračný (5) Bez silikónu (15)
Certifikáty1
Agriculture Biologique (1) BDIH (19) BIO (1) CERES - BIO (1) CPK (7) CPK BIO (16) Cosmetique BIO - charte cosmebio (15) Cosmos (27) Cruelty-free (27) Demeter (1) ECARF (1) EU Organic (7) EWG (3) EcoLogo (1) Ecocert (21) FSC (1) Fair Trade (3) Fair for Life (5) GMP - Good Manufacturing Practice (1) Gluten-free (1) ICEA (15) ISO 9001 (1) Leaping Bunny/HCS (4) Natrue (11) Non GMO (1) Organic Soil Association (1) UEBT (1) USDA Certified Biobased Product (1) Vegan (32) Vegan OK (5) Český výrobek (7)
21,49 €
Prírodné husté telové maslo z ruže sibírskej 370 ml
0,58 € / 10 ml
8,49 €
Karamelové cappuccino Spevňujúci telový krém 450 ml
0,19 € / 10 ml
21,49 €
Spevňujúci a omladzujúci nočný telový krém 370 ml
0,58 € / 10 ml
3,59 €
Obnovujúci telový peeling Malina a cukor 250 ml
0,14 € / 10 ml
3,69 €
Vyživujúci telový krém Liči a 5 olejov 250 ml
0,15 € / 10 ml
2,89 €
Barbadoská SPA pedikúra - Maslo na nohy 75 ml
0,39 € / 10 ml
7,69 €
Krém na ochranu tváre a rúk Wolf Code 80 ml
0,96 € / 10 ml
8,29 €
Professional Peeling proti vypadávaniu vlasov 100 ml
0,83 € / 10 ml
3,69 €
Tonizujúci telový peeling Pomaranč a cukor 250 ml
0,15 € / 10 ml
7,39 €
Rakytníkovo medový telový peeling 300ml 300 ml
0,25 € / 10 ml
2,89 €
Indonézska SPA Manikúra - Maslo na ruky a nechty 75 ml
0,39 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Ecocert - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Ecocert ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Ecocert na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - EcocertZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Ecocert
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.












