- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Dermacol
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky1
A-Derma (20) ADVANCE (1) AOMU (6) Alfa Vita (1) Allnature (3) Alpa (8) Altermed (2) Alteya (1) Attitude (4) Australian Gold (1) AvePharma (1) Aveeno (2) Avène (23) Baylis & Harding (3) Beauty Of Joseon (1) Bella (1) Bepanthen (4) Beurer (1) Bi-oil (10) Bielenda (3) Bioderma (29) Biofresh (1) Borotalco (2) Breakout+aid (4) Cannaderm (2) Canpol babies (1) Cemio (4) CeraVe (21) Chicco (5) Clinical (1) Codex Labs (2) Delhicious (4) Dermacol (35) Dexeryl (2) Dove (5) Dr. Popov (2) EDO (1) Erboristica (8) Eucerin (22) Femfresh (1) Forfemina (1) GS (2) Gabriella Salvete (1) Galvex (1) Garnier (5) GoWipes (1) Hawaiian Tropic (5) Health culture (1) Helan (3) Hemorogel (1) Herbamedicus (4) Idelyn (1) Institut Esthederm (7) Kit & Kin (1) Konopný Táta (1) Kundal (5) Kvitok (3) L'Oréal Paris (3) La Florentina (14) La Roche-Posay (28) LaSaponaria (4) Lactacyd (1) Lansinoh (2) Linola (5) Little Siberica (1) Lobey (11) MedPharma (1) Medela (3) Medik8 (1) Mixa (10) Mizon (5) MoliCare (2) MomCare (1) Morgan’s (4) Muskusan (1) Mustela (7) Naif (1) Najtelo (1) Natura Siberica (8) Naturalis (10) Neobotanics (1) Neutrogena (2) Nivea (6) Nobilis Tilia (14) Nuxe (1) Organic Mimi (23) Organic Shop (49) Oziole (1) Ozonidy (1) Patyka (6) Peace of Alm (1) Perspi-Guard (1) Pharma Activ (4) Piz Buin (2) Puressentiel (8) Purity Vision (13) Rexona (6) Rio (1) Rituals (11) SAF Fiorentino (1) SVR (9) Saloos (28) Sanctuary Spa (2) Sencor (1) Seni Care (2) Sesderma (3) Shunga (1) So´Bio étic (1) Spiridea (1) Swiss (3) Tierra Verde (1) Topicrem (1) Topvet (1) TouchBeauty (4) Uriage (3) Uxitol (1) Vendome (4) Venira (6) Vichy (11) Virde (1) Vivaco (30) Vivapharm (5) Weleda (18) Wellea (1) Wooden Spoon (2) Yves Rocher (12) Zitenax (1)
Veľkosť balenia
Typy pleti
Produktové rady
Dermacol Aroma Moment (3) Dermacol Aroma Ritual (1) Dermacol Body Control (3) Dermacol Flower care (5)
Masti
Na čo je
Vlastnosti
Certifikáty
6,39 €
Glitter my body - Trblietavé hydratačné telové mlieko 200 ml
0,32 € / 10 ml
10,69 €
Cherry Paradise Parfumovaná hmla na telo a vlasy 150 ml
0,71 € / 10 ml
5,89 €
Aroma Moment - Telový peeling Bahamský banán 200 g
0,29 € / 10 g
6,39 €
Cherry Paradise – Starostlivý sprchový krém 200 ml
0,32 € / 10 ml
6,89 €
Push up Spevňujúca starostlivosť na dekolt a poprsie 100 ml
0,69 € / 10 ml
5,19 €
Krém na ruky aj nechty s pumpičkou - kokos 150 ml
0,35 € / 10 ml
7,29 €
Aróma Moment osviežujúci telový peeling vodný melón 200 g
0,36 € / 10 g
2,79 €
Aroma Moment - Krém na ruky - divoká malina 100 ml
0,28 € / 10 ml
2,79 €
Aróma Moment - Telové mlieko Bourbonská vanilka 200 ml
0,14 € / 10 ml
2,79 €
Aróma Moment Regeneračný krém na ruky - belgická čokoláda 100 ml
0,28 € / 10 ml
3,39 €
Aroma moment Zvodné telové mlieko pistácie 200 ml
0,17 € / 10 ml
2,39 €2,49 €
-4 %
Flower care Opojný krém na ruky Ruže 30 ml
0,80 € / 10 ml
2,79 €
Aroma Moment - Telové mlieko makadamiový lanýž 200 ml
0,14 € / 10 ml
2,39 €2,49 €
-4 %
Flower care krém na ruky Magnólie 30 ml
0,80 € / 10 ml
3,09 €3,19 €
-3 %
SOS Repair - Intenzívny regeneračný krém na ruky 75 ml
0,41 € / 10 ml
2,79 €
Aróma Moment Zmyselný krém na ruky bourbonská vanilka 100 ml
0,28 € / 10 ml
2,79 €
Aróma Moment zvodný krém na ruky Sicílska Pistácie 100 ml
0,28 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Dermacol - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Dermacol ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Dermacol na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - DermacolZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Dermacol
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.












