Splash brush 200 modrá

Tvrdá zubná kefka Splash brush 200 modrá 5475 so štetinami hrúbky 0,20 mm, …

Zobraziť viac

Tvrdá zubná kefka Splash brush 200 modrá 5475 so štetinami hrúbky 0,20 mm, pyramídový tvar hlavičky s trojuholníkovými pogumovanými štetinami a pružnou ohnutou rúčkou pre dokonale čisté zuby, takmer celý medzizubný priestor a ďasná. Splash Brush sa jednoducho dostane skutočne všade, vrátane zadnej steny zuba.

Farba
BielaČervenáČiernaFialováHnedáModráModrá světleOranžováZelenáŽltá
Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Doprava zadarmo Doprava zadarmo
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 1 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zubná kefka Splash a je vhodná pre každého. Je šetrná k vašim zubom i ďasnám a vyvinutá v súlade s tvarom zubov, zubných oblúkov a prírodou. Dôvody na spokojný úsmev máte vo svojich rukách.

Špička kefky do hĺbky vyčistí zuby, medzizubné priestory, zuboďasnovú ryhu, okraje koruniek a priestor pod mostíkom bez toho, aby poškodila susedné zuby či ďasno. Výrazne redukuje použitie medzizubných kefiek. Šikmá stena hlavičky súčasne čistí stenu zuba. Zubnú kefku Splash môžete používať bez pasty. Prípadne len s minimom. Výborná aj na čistenie jazyka!

Výhody kónického tvaru hlavičky kefky Splash

 • Bez tlaku vyplní takmer celý medzizubný priestor
 • Jednoducho čistí linguálne plôšky
 • Bez tlaku sa dostane do ryhy
 • Nepreťažuje tlakom konvexnú sklovinu a pripojenú gingívu
 • Bezproblémovo čistí distálnu plochu posledného molára alebo zuba privráteného k medzereBez tlaku je v kontakte so zadnou stenou zuba

Vlakna

Špeciálne pogumované vlákna trojuholníkového tvaru majú až o 50 % vyššiu stieraciu schopnosť v porovnaní s jednoduchými vláknami. Rúčka je vzhľadom k hlavičke rotovaná o 45-st., čo navádza na správne držanie kefky pod 45-st. uhlom voči zubu.

Rúčka

Elegantné ohnutie do jemného oblúka umožňuje optimálne nasmerovanie špičky kefky na požadované miesto. Zúžená časť pod hlavičkou umožňuje pružnú deformáciu rúčky od tlaku 100 gr. Kefka tak nevyvíja nadmerný tlak, čím nedochádza k poškodeniu zubov ani ďasien.

V rozličných stupňoch tvrdosti:

 • Veľmi jemná D - 0,123 = 120
 • Jemná D - 0,157 = 150
 • Štandard D - 0,172 = 170
 • Medium D - 0,203 = 200

Ekológia

Zubná kefka Splash je ekologická. Obsahuje menej nerecyklovateľných zbytkov a je vyrobená bezkovovou technológiou. Váha nerecyklovateľného odpadu je o 47% nižšia ako pri klasickej veľkosti hlavičky.

Ako požívať zubnú kefku Splash?

Zubnú kefku Splash stačí držať zľahka. Zabudnite na tvrdý úchop typický pre klasické zubné kefky! Nepotrebuje "viesť"! Zubnú kefku Splash chyťte jemne za plochy rukoväte. Položte na zuby bokom, vždy špičkou k ďasnu. Pohybujte horizontálne krátkymi pilovitými pohybmi, po ďasnovom okraji zuba bez tlaku. Nechajte sa kefkou viesť.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Splash brush, ktoré sú v kategóriách Zubné kefky, Klasické zubné kefky a Ústa a zuby. Produkt teraz kúpite so zľavou 44 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Stredne tvrdé.

Upozornenie:
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
EAN8586021741556
ZnačkaSplash brush
Zastrihnutie vlákien  Tvarované
Farba  Modrá
Originálny názovSplash brush 200 modrá 5475