Sanorin

(4 produktov)

Kvalitné a osvedčené nosové prípravky rady SANORIN® predstavujú komplexnú ponuku pre liečbu nádchy. Aktuálne ponúka päť liekov (s obsahom účinnej látky nafazolín-nitrát), ktoré liečia príznaky zápalu prínosových dutín a päť zdravotníckych pomôcok z …

 Zobraziť viac

Kvalitné a osvedčené nosové prípravky rady SANORIN® predstavujú komplexnú ponuku pre liečbu nádchy. Aktuálne ponúka päť liekov (s obsahom účinnej látky nafazolín-nitrát), ktoré liečia príznaky zápalu prínosových dutín a päť zdravotníckych pomôcok z radu soľných roztokov SANORIN® Aqua, ktoré sú vhodné na preventívnu nosovú hygienu alebo doplnkovú liečbu. Sanorin® spreje, kvapky a emulzie tak v kombinácii s radom Sanorin aqua predstavujú komplexné riešenie liečby nádchy a umožňujú šetrný prístup k nosovej sliznici. 

Product image

Sanorin 0,5 ‰ Nosový sprej 10 ml

Užíva sa na zmiernenie príznakov pri akútnej nádchy, zápale čeľustných dutín, zápale Eustachovej trubice a zápale stredného ucha. Pri zápale stredného ucha používajte len po porade s lekárom.

Môžete mať v pondelok 5. 6.
Product image

Sanorin 0,5 ‰ nosové kvapky 10 ml

Sanorin 0,5 ‰ spôsobuje zúženie zápalom rozšírených ciev nosovej sliznice, čo vedie ku zmenšeniu opuchu sliznice a uvoľneniu hlienov z nosa, prinosových dutín a trubice spájajúcej stredné ucho a hltan (Eustachova trubica). Tým sa umožní voľné dýchanie nosom. Liečebný účinok nastupuje spravidla do 5 minút a pretrváva 4-6 hodín pri aplikácii do nosa.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

Sanorin emulzia nosové kvapky 10 ml

Sanorin Emulzia spôsobuje zúženie zápalom rozšírených ciev nosovej sliznice, čo vedie k zmenšeniu opuchu sliznice a k uvoľneniu hlienov z nosa, prinosových dutín a trubice spájajúcej stredné ucho a hltan (Eustachovej trubice). Tým je umožnené voľné dýchanie. Liečebný účinok nastupuje spravidla do 5 minút a pretrváva 4 ‑ 6 hodín.

Môžete mať v pondelok 5. 6.
Dátum expirácie: 31. 7. 2023
Product image

Sanorin 1 ‰ nosové kvapky 10 ml

Sanorin 1 ‰ spôsobuje zúženie zápalom rozšírených ciev nosovej sliznice, čo vedie ku zmenšeniu opuchu sliznice a uvoľneniu hlienov z nosa, prínosových dutín a trubice spájajúcej stredné ucho a hltan (Eustachova trubica). Tým sa umožní voľné dýchanie nosom. Liečebný účinok nastupuje spravidla do 5 minút a pretrváva 4-6 hodín.

Môžete mať v pondelok 5. 6.