Samsung Galaxy Watch5 44mm, Graphite

Smart hodinky s mnohými funkciami pre meranie spánku, športového výkonu či …

Zobraziť viac

Smart hodinky s mnohými funkciami pre meranie spánku, športového výkonu či zdravotného stavu. Podporuje WiFi, Bluetooth, NFC aj GPS, s možnosťou inštalácie aplikácií.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Doprava zadarmo Doprava zadarmo
4.9
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 17 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
16x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Samsung Galaxy Watch5 40mm

Inteligentné hodinky na plnenie každodenných cieľov

Inteligentné hodinky s mnohými funkciami na meranie spánku, športového výkonu či zdravotného stavu. Podporujú Wi-Fi, bluetooth, NFC aj GPS. S možnosťou inštalácie aplikácií.

Kľúčové vlastnosti

Samsung Galaxy Watch5 40mm

Odolnejší predný displej

Samsung Galaxy Watch5 40mm

Zaznamenávanie spánku

Samsung Galaxy Watch5 40mm

Senzor BioActive

Samsung Galaxy Watch5 40mm

Vyššia kapacita batéria

Samsung Galaxy Watch5 40mm

Každý krok sa počíta

Posilňujete? Vaše hodinky budú počítať vaše kroky, kalórie a dokonca aj cviky za vás. Navyše podporujú viac ako 90 športových aktivít, ktoré na svojich hodinkách môžete zaznamenávať.

Spočítajú ovečky za vás

Majte prehľad o svojom spánku s našou novou a vylepšenou technológiou zaznamenávania spánkovej aktivity. Nastavte si večierku, zistite, či chrápete a získajte viac informácií o jednotlivých fázach (bdelosť, ľahký spánok, hlboký spánok, REM fáza) prostredníctvom ôsmich symbolov v podobe zvierat, ktoré reprezentujú typ vášho spánku. Príjemnejšie noci vedú k príjemnejším dňom.2, 3, 4, 5

Samsung Galaxy Watch5 40mm
Samsung Galaxy Watch5 40mm

Dávajte si pozor na srdce

Výkonný bioakívny senzor Samsung 3 v 1 efektívne ovláda tri rôzne senzory zdravia. Senzor bioelektrickej impedančnej analýzy, senzor na meranie EKG a optický senzor srdcového tepu. 

Senzor bioelektrickej impedančnej analýzy (BIA)

 • Majte prehľad o všetkom – od počtu percent telesného tuku (BIA) až po hmotnosť priečne pruhovaného svalstva. Jednoducho všetko, čo o sebe potrebujete vedieť pre váš ďalší rast a zdravšie ja.7, 8, 9, 10­, 11

Meranie EKG

 • Zostaňte v obraze vďaka meraniu EKG, ktoré vás bude informovať o vašom srdcovom tepe a rytme v reálnom čase.12

Optický senzor srdcového tepu

 • Monitorujte svoj srdcový tep a kardiovaskulárnu činnosť na detegovanie odchýlok a zároveň majte prehľad o svojom krvnom tlaku.13, 14, 15

O chvíľku späť na vašom zápästí

AŽ 45 % BATÉRIE ZA 30 MINÚT

Kým sa batéria dostane z 0 na 45 %, zaberie to asi tridsať minút. Áno, čítate správne. V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi majú hodinky Galaxy Watch5 batériu s vyššou kapacitou, ktorá sa navyše oveľa rýchlejšie nabíja. Vďaka tomu budete môcť vyraziť v priebehu chvíľky.16, 17

Samsung Galaxy Watch5 40mm

Zoznámte sa s displejom zo zafírového skla

Predstavujeme vám naše odolné hodinky Galaxy Watch. Vodoodolné18 s tvrdš­ím predným displejom z prémiového zafírového skla, ktoré je až 1,6-krát odolnejšie voči poškriabaniu.19, 20 22 Sú jednoducho pripravené na všetko. 

Samsung Galaxy Watch5 40mm

Sledujte, čo dokážete

Naplánujte si svoje ďalšie dobrodružstvo s Google Maps, prehrávajte videá na YouTube, posielajte správy, požiadajte o pomoc asistentov Bixby alebo Google Assistant, volajte alebo surfujte na internete. Všetky činnosti, na ktoré používate mobill, môžete ich robiť aj s hodinkami Galaxy Watch5. Navyše vďaka funkcii Smart Switch viete jednoducho previesť dáta z vášho predošlého zariadenia Galaxy Watch. Mimochodom, zmienili sme, že tiež ukazujú čas?20, 21, 2­2, 23, 24, 25

Moderný dizajn

 • Ciferníky – od analógovej elegancie k digitálnej, od retro štýlu k modernému – zvoľte si ciferník, ktorý podporí vaše každodenné aktivity. K dispozícii máte súpravu klasických dizajnov a pestrú ponuku rôznych štýlov.
 • Remienky – vyberte si remienok, ktorý sa k vám bude hodiť na každú príležitosť, alebo si ich doprajte viac, aby ste ich mohli zladiť s každým jedným outfitom. Prispôsobivosť nadovšetko.30, 31
 • Farby – dostupné vo farbách vyrážajúcih dych, ktoré sú špeciálne navrhnuté na doplnenie vášho zovňajšku. 
Samsung Galaxy Watch5 40mm

Špecifikácia

 • Veľkosť SIM karty: vstavaná SIM
 • Infra: 3G WCDMA, 4G LTE FDD
 • 3G: UMTSB1(2100) ,B5(850), B8(900)
 • 4G LTE: B1(2100), B3(1800), B5(850), B7(2600), B8(900), B20(800),B28(700)
 • Audio formáty: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB
 • Lokalizačné služby: GPS, Glonass, Beidou, Galileo
 • Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n 2,4 + 5 GHz
 • NFC: áno
 • Bluetooth v5.2
 • Bluetooth profily: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
 • Operačný systém: Wear OS Powered by Samsung
 • Displej: Super AMOLED
 • Veľkosť (hlavný displej): 1,2" (30,4 mm)
 • Rozlíšenie (hlavný displej): 396 × 396
 • Farebná hĺbka (hlavný displej): 16 miliónov farieb
 • Frekvencia procesora: 1,18 GHz
 • Typ CPU: dvojjadrový
 • Veľkosť pamäte RAM (GB): 1,5
 • Vnútorná pamäť (GB): 16
 • Používateľsky dostupná pamäť (GB): *7,5
 • Externá pamäť: nie je k dispozícii
 • Senzory: akcelerometer, barometer, senzor analýzy bioelektrickej impedancie, elektrický srdcový senzor, gyroskopický senzor, geomagnetický senzor, svetelný senzor, optický senzor srdcového tepu
 • Rozmery (V x Š x H): 39,3 × 40,4 × 9,8 mm
 • Hmotnosť: 28,7 g
 • Kapacita batérie (mAh, typická): 284
 • Vymeniteľná batéria: nie
 • Výdrž pri bežnom používaní: až 40 hodín

1. V porovnaní s kapacitou batérie Galaxy Watch4.

2. Vyžadovaná aplikácia Samsung Health s verziou 6.22.1 alebo novšou.

3. Hodinky Galaxy Watch5 musia byť spárované s telefónom Samsung Galaxy s operačným systémom Android 8.0 a minimálne 1,5 GB RAM.

4. Len na účely dosiahnutia zdravého životného štýlu. Nie je určené na detekciu, diagnostiku a ani liečbu akýchkoľvek zdravotných ťažkostí alebo porúch spánku. Merania sú len pre osobnú potrebu. Vždy sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

5. Na zapnutie detekcie chrápania musia používatelia funkciu zapnúť v nastavení aplikácie Samsung Health.

6. Z dôvodu obmedzení v krajine pri získavaní schválenia/re­gistrácie ako zdravotníckej pomôcky pre určité služby nemusia byť tieto senzory a ich príslušné služby dostupné na použitie. Navštívte www­.samsung.com/ap­ps/samsung-health-monitor, kde nájdete najnovšie aktualizácie týkajúce sa krajín, kde sa služba prevádzkuje.

7. NEMERAJTE si zloženie a stavbu tela v prípade, že máte implantovaný kardiostimulátor alebo iné lekárske prístroje.

8. NEMERAJTE si zloženie a stavbu tela v priebehu tehotenstva.

9. V prípade osôb mladších ako 20 rokov sa môžu výsledky meraní líšiť.

10. Meranie zloženia a stavby tela je podporované len na hodinkách Samsung Galaxy Watch4 a novších sériách.

11. Len na účely dosiahnutia zdravého životného štýlu. Nie je určené na použitie pri zisťovaní, diagnostike, liečbe, sledovaní alebo ošetrovaní akéhokoľvek zdravotného stavu alebo choroby. Akékoľvek informácie týkajúce sa zdravia, získané prostredníctvom zariadenia a/alebo aplikácie, by sa nemali považovať za lekárske odporúčania ani radu. Vždy sa obráťte na svojho ošetrujúceho lekára.

12. Funkciu EKG a funkciu merania tlaku môžu používať len osoby staršie ako 22 rokov a tieto funkcie nenahradzujú tradičné diagnostické a liečebné metódy. Z dôvodu obmedzení krajiny pri získavaní schválenia/re­gistrácie ako zdravotníckeho zariadenia funguje EKG a meranie krvného tlaku iba na hodinkách a smartfónoch zakúpených v krajinách, kde je služba momentálne dostupná (služba však môže byť obmedzená, keď používatelia cestujú do krajín, kde dané služby nie sú k dispozícii). Navštívte stránku www.sam­sung.com/apps/sam­sung-health-monitor, kde nájdete ďalšie informácie a najnovšie aktualizácie o krajinách, kde sa služba prevádzkuje.

13. Na presné meranie krvného tlaku sa vyžaduje kalibrácia monitoru TK a manžety každé štyri týždne. Vyžaduje sa smartfón Galaxy s operačným systémom Android 7.0 alebo novším.

14. Používatelia by si mali merať krvný tlak v pokoji, podobne ako s tradičnou manžetou, a mali by sa zdržať merania pri posilňovaní, fajčení alebo konzumácii alkoholu. Aplikácia na meranie krvného tlaku nie je určená na žiadne diagnostické účely vrátane vysokého krvného tlaku a stavu kardiovaskulárneho systému používateľov mladších ako 22 rokov. Používatelia by sa mali po interpretácii výsledkov obrátiť na kvalifikovaného odborníka v oblasti zdravotníctva. Aplikácia na meranie tlaku nie je určená ako náhrada tradičných metód diagnózy či liečby.

15. Dostupnosť aplikácie merania krvného tlaku sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo regiónu. Z dôvodu obmedzení krajiny pri získavaní schválenia/re­gistrácie ako zdravotníckeho zariadenia funguje EKG a meranie krvného tlaku iba na hodinkách a smartfónoch zakúpených v krajinách, kde je služba momentálne dostupná (služba však môže byť obmedzená, keď používatelia cestujú do krajín, kde dané služby nie sú k dispozícii). Navštívte stránku www.sam­sung.com/apps/sam­sung-health-monitor, kde nájdete ďalšie informácie a najnovšie aktualizácie o krajinách, kde sa služba prevádzkuje.

16. Testovanie uskutočnené spoločnosťou Samsung v júni 2022 pomocou vopred vydanej verzie Galaxy Watch5 (BT & LTE), každá spárovaná s telefónom Samsung. Všetky zariadenia sa testovali predbežne vydaným softvérom, magnetickým Galaxy Watch rýchlonapájacím USB-C káblom (EP-OR900) a 25 W Samsung USB-C napájacím adaptérom (EP-TA800). Čas napájania závisí od regiónu, nastavení, spôsoboch použitia a enviromentálnych faktorov, skutočné výsledky sa môžu líšiť. Na rýchlejšie bezdrôtové nabíjanie potrebujete adaptér (EP-OR900) a TA (EP-TA800, EP-TA845, EP-TA45E, EP-TA210, EP-T1510) s podporou napätia 5 V/2 A či vyššieho a funkcia Power Delivery.

17. 25 W napájací adaptér Samsung USB typu C (EP-TA800) sa predáva samostatne.

18. Hodinky Galaxy Watch5 odolajú vodnému tlaku do hĺbky 50 metrov podľa normy ISO 22810:2010. Nie sú vhodné na potápanie alebo iné aktivity s vysokým tlakom vody. Ak sú vaše ruky alebo zariadenie mokré, je nutné ich pred akoukoľvek ďalšou manipuláciou najprv vysušiť.

19. V porovnaní s Galaxy Watch4.

20. Na základe skúšky tvrdosti podľa Vickersa meranej pri konštantnej záťaži 200 gf.

21. Funkcia Google Assistant je dostupná na stiahnutie. Predvolený hlasový asistent je Bixby.

22. Dostupné aplikácie sa môžu v závislosti od krajiny alebo regiónu líšiť.

23. Podporované funkcie sa môžu líšiť v závislosti od jednotlivých platforiem a krajín, pričom kompatibilita sa môže zmeniť.

24. Vyžaduje pripojenie na internet.

25. Pre najnovšie aktualizácie v krajinách poskytujúcich službu Bixby navštívte www­.samsung.com/bix­by.

26. Vyžaduje sa pripojenie bluetooth, Wi-Fi alebo LTE.

27. Aplikácie tretích strán je potrebné prevziať samostatne.

28. Kompatibilita s hodinkami Galaxy Watch vybavenými systémom Wear OS od spoločnosti Samsung. Vyžaduje párovanie so smartfónom s nainštalovanou najnovšou verziou Smart Switch.

29. Dáta a obsah dostupné na prenos sa môžu v závislosti od jednotlivých operačných systémov líšiť.

30. Dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo regiónu.

31. Remienky sa predávajú samostatne.

32. Dostupnosť farebných vyhotovení, veľkostí, modelov a remienkov sa môže v závislosti od jednotlivých krajín a regiónov líšiť.

33. Dostupné vo vybraných krajinách na samsung.com. Počet dostupných kombinácií sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo regiónu, v ktorom sa Galaxy Watch5 Bespoke Studio nachádza.

34. Typická kapacita sa testovala v laboratórnych podmienkach tretej strany. Typická kapacita je odhadovaná priemerná kapacita s ohľadom na odchýlku kapacity batérie medzi vzorkami batérií testovaných podľa normy IEC 61960–3. Menovitá (minimálna) kapacita je 398 mAh pre veľké a 276 mAh pre malé. Skutočná výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od sieťového prostredia, spôsobov používania a iných faktorov.

35. Typická kapacita sa testovala v laboratórnych podmienkach tretej strany. Typická kapacita je odhadovaná priemerná kapacita s ohľadom na odchýlku kapacity batérie medzi vzorkami batérií testovaných podľa normy IEC 61960–3. Menovitá (minimálna) kapacita je 573 mAh. Skutočná výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od sieťového prostredia, spôsobov používania a iných faktorov.

36. Typická kapacita sa testovala v laboratórnych podmienkach tretej strany. Typická kapacita je odhadovaná priemerná kapacita s ohľadom na odchýlku kapacity batérie medzi vzorkami batérií testovaných podľa normy IEC 61960–3.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Samsung, ktoré nájdete v kategóriách Elektronika pod stromček a Elektro. Výrobok hodnotilo 17 zákazníkov a 100 % ho odporúča. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Športové hodinky.