Šampóny na mastné vlasy - Pre každodenné umývanie vlasov (14 produktov)

Mastné vlasy isto nepridajú na sebavedomí žiadnej žene ani mužovi. Príliš mastná vlasová pokožka môže spôsobovať aj nepríjemné svrbenie a vyústiť až do problémov s lupinami. Našťastie, existuje mnoho spôsobov a účinných prípravkov, ktoré vám pomôžu …

Zobraziť viac

Mastné vlasy isto nepridajú na sebavedomí žiadnej žene ani mužovi. Príliš mastná vlasová pokožka môže spôsobovať aj nepríjemné svrbenie a vyústiť až do problémov s lupinami. Našťastie, existuje mnoho spôsobov a účinných prípravkov, ktoré vám pomôžu k dokonalej korune krásy. Vhodný šampón na mastné vlasy vám pomôže zbaviť sa nežiadúceho mazu bez toho, aby nadmerne vysušil vlasy a pokožku hlavy.

Starostlivosť o mastné vlasy

Ako často si umývať vlasy?

Umývať si vlasy každý deň? Alebo radšej nie? Každý z nás je iný a preto každému vyhovuje iná frekvencia umývania vlasov. Ak máte naozaj veľmi mastné vlasy, pokojne si ich šetrným šampónom umyte každý deň. Príliš časté umývanie vlasov však môže spôsobiť to, že sa vlasy budú rýchlejšie mastiť, hlavne, ak máte citlivú vlasovú pokožku. V tom prípade je vhodné si vlasy umývať menej často (maximálne každé 2-3 dni).

Používajte správne šampón a vlasovú kozmetiku

Čo už len môžete spraviť nesprávne pri použití šampónu? Na počudovanie viacero vecí, ktoré sa prejavia práve mastnejšími vlasmi. Ak chcete vlasy umyť správne, vmasírujte malé množstvo šampónu do vlasových korienkov a do pokožky hlavy. Vlasy ani zbytočne nedrhnite, ani nepoužívajte šampón na celú dĺžku vlasov. Pri mastných vlasoch sa tiež odporúča použiť šampón iba raz. S kondicionérom tiež opatrne, použite ho iba na končeky vlasov a dôkladne ich opláchnite.

Stylingové prípravky a tepelná úprava vlasov tiež spôsobuje zvýšenú tvorbu mazu, preto je najvhodnejšie nechať vlasy uschnúť voľne. S vlasmi sa tiež nehrajte ani sa ich zbytočne nedotýkajte. Časté dotýkanie sa vlasov tiež stimuluje mazové žľazy k vyššej aktivite. Tiež to nepreháňajte s česaním – česanie má podobný efekt ako dotýkanie sa vlasov a zároveň si pri ňom „rozotriete“ maz z vlasovej pokožky po celej dĺžke vlasov.

Ak si chcete vlasy umývať menej často, suchý šampón môže byť skvelý pomocník. V žiadnom prípade nemôže nahradiť klasické umytie so šampónom, no viete s ním predĺžiť interval medzi umývaniami vlasov. Vlasy zbaví mastnoty, budú pôsobiť sviežo a nadýchanejšie. Bohužiaľ, jeho časté použitie dráždi a vysušuje vlasovú pokožku, preto je vhodné ho používať skôr príležitostne.

Zákazníci si obľúbili rady Natura Siberica. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Natura Siberica Rakytníkový šampón pre normálné a mastné vlasy - Hĺbkové umývanie a starostlivosť 400 ml.

Revalid ® šampón proti lupinám 250 ml

Revalid ® šampón proti lupinám 250 ml

Môžete mať už dnes

Kawar ŠAMPÓN NA MASTNÉ VLASY 400 ml

Môžete mať už dnes
IRALTONE Sebum-normalizing šampón 200 ml

IRALTONE Sebum-normalizing šampón 200 ml

Môžete mať už dnes

Milva Šampón Fyto pre mastné vlasy 200 ml

Môžete mať v pondelok 29. 4.
Šampóny na mastné vlasy - Pre každodenné umývanie vlasov - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Šampóny na mastné vlasy - Pre každodenné umývanie vlasov ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Šampóny na mastné vlasy - Pre každodenné umývanie vlasov na 90 %
Recenzia produktu: Laboratoire ACM Novophane Šampón regulujúci tvorbu mazu 200 ml
5 / 2x
Zatiaľ hodnotím pozitívne. Prvé dva razy, čo som si umyla vlasy, zdali sa mi akesi ine. Potom po treťom raze mi po každom umytí vydržia dlhšie. Keď som si predtym večer umyla vlasy, nasledujúci deň boli v pohode, ale na ďalší deň už ráno mali znaky mastnoty a večer katastrofa. Teraz mi aj ten druhy deň vyzerajú dobre a až večer cítim mastenie. Ale zatiaľ viac ako 2 dní mi to nepomohlo. Ale aj tak to vnímam ako úspech.
Recenzia produktu: Nivea Men Šampon Deep 250 ml
5 / 2x
Amazing
Recenzia produktu: Revalid ® šampón proti lupinám 250 ml
5 / 4x
Super produkt
Recenzia produktu: Mediket Ictamo šampón 180 ml
5 / 2x
Na seboreu mi zatím nepomohl. Příliš krátká doba na hodnocení.
Recenzia produktu: Ducray Šampón regulujúci tvorbu mazu 200 ml
5 / 2x
Lepší efekt som pocítila so šampónom DUCRAY Argeal.
Recenzia produktu: Naturland KRÉMOVÝ ŠAMPÓN S OBSAHOM SÍRY 125 ml
5 / 3x
Uzasny sampon, ktory mi skvele pomaha bojovat proti lupinam a seborei. Som s nim velmi spokojna
Recenzia produktu: Milva ŠAMPÓN Huma WHITE CLAY 1x 200 ml
5 / 1x
Je to moja prva skusenost s produktom od MIlva ale som spokojna.
Recenzia produktu: Two cosmetics LØVENDER Tuhý šampón 85 g
5 / 1x
Na to aké je to malé prekvapivo dlho to vydrží aj pri každodennom používaní.
Recenzia produktu: Bioderma Nodé G Šampón na mastné vlasy 400 ml
5 / 6x
Pro mě nejlepší šampon bez detergentu. Jsem s ním velmi spokojená, používám už několik let.
Recenzia produktu: Alpa LUNA BREZA VLASOVÝ ŠAMPÓN bylinný 430 ml
5 / 2x
v pohode

Pozrite sa na produkty z kategórie Šampóny na mastné vlasy zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Šampóny na mastné vlasy zoradené od najlacnejších. V kategórii Šampóny na mastné vlasy nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.