ROSALGIN granulát na vaginálny roztok 10x500 mg

ROSALGIN granulát na vaginálny roztok 10x500 mg

ROSALGIN je granulát určený na prípravu vaginálneho roztoku, ktorý je určený na výplachy pošvy a oplachy vonkajších pohlavných orgánov pri zápalových ochoreniach ženských pohlavných orgánov, na bežnú ženskú hygienu a hygienu počas šestonedelia. Obsahuje liečivo benzydamíniumchlorid, ktoré má pri miestnej aplikácii výrazný účinok proti bolesti spojenej so zápalom, proti zápalom a má aj znecitlivujúci účinok.

Na sklade v utorok 2. 6. Môžete mať už v piatok 5. 6. možnosti doručenia
7,89 €
Cena za 1 mg: 0.00 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 7.89 kreditov
4.8
5
4
3
2
1
4.8
5
4
3
2
1

ROSALGIN granulát na vaginálny roztok 10x500 mg

Rosalgin - granulát na vaginálny roztok

Aby využitie výplachov pošvy na liečbu alebo prevenciu zápalov pošvy a výtokov malo zmysel, musí byť k dispozícii roztok látky, ktorá má preukázaný antimikrobiálny účinok a súčasne zachováva normálnu pošvovú flóru - laktobacily. Výplachy Rosalginom sa vykonávajú špeciálnym aplikátorom, ktorý je tiež možné zakúpiť v lekárni. Výplach Rosalginom je moderné a účinné riešenie ženských problémov. Oproti čípkom a krémom má vaginálny výplach ďalšiu výhodu, že odstráni mechanické nečistoty a žena má okamžitý pocit čistoty. Nie sú potrebné následné hygienické opatrenia – napr. slipová vložka na noc alebo ranná sprcha ako v prípade vaginálnych čapíkov.

Intímne partie sú vďaka bohatým nervovým zakončeniam veľmi citlivé na akékoľvek podráždenie.V prípade rozvoja gynekologického zápalu (mykóza, bakteriálny zápal) sa väčšinou ako jeden z prvých príznakov objaví pálenie alebo svrbenie v oblasti intímnych partií. Jediný spôsob, ako dosiahnuť rýchlu úľavu, je prevedenie vaginálneho výplachu roztokom Rosalginu, ktorý má znecitlivujúci účinok a nepríjemné pocity ako je pálenie alebo svrbenie odstráni už do 20 minút.

Ostatné prípravky (krémy , čapíky) tento znecitlivujúci účinok nemajú a subjektívne ťažkosti odstránia až za niekoľko dní, potom čo dôjde k úprave pošvovej mikroflóry.

 • Okamžite odstráni nepríjemné pálenie a svrbenie

 • Vďaka anestetickému účinku je pôsobenie Rosalginu takmer okamžité a do 20 minút dochádza k úľave od sprievodných symptómov mykotickej infekcie ako sú pálenie alebo svrbenie
 • Za lokálne anestetické vlastnosti vďačí Rosalgin svojej štruktúre. Tento liek má podobne ako lokálne anestetiká jeden aromatický (hydrofóbny) kruh, ktorý je spojený s bázickou (hydrofi lnou) skupinou terciárneho amínu krátkym alkylovým reťazcom. Preto Rosalgin, podobne ako lokálne anestetiká, reverzibilne blokuje vedenie nervových vzruchov, keď je lokálne nanesený vo vhodnej koncentrácii.
 • Pôsobí proti škodlivým baktériam a kvasinkám a zároveň chráni a podporuje laktobacily.

 • Rosalgin ma široké spektrum účinku na baktérie a kvasinky, ale nepôsobí negatívne na laktobacilárnu flóru, ktorá je potrebná pre normálne zdravé pošvové prostredie.

 • Už počas liečby Rosalginom dochádza k nárastu prítomnosti laktobacilov v pošve. Tomuto procesu napomáha aj účinok Rosalginu na pošvové pH, ktoré sa počas liečby Rosalginom znižuje na normálnu hodnotu 4,5

 • Lieči výtok a zápal ženských pohlavných orgánov.
 • Rosalgin pôsobí na úrovni mediátorov zápalu, kde inhibuje tvorbu prozápalových cytokínov a tak pôsobí protizápalovo, čím redukuje množstvo pošvového výtoku
 • Pôsobí ako prevencia infekcií počas tehotenstva a šestonedelia.
 • Okamžite po pôrode tlmí bolesť a urýchľuje proces hojenia porôdných rán.

 • Rosalgin bol podávaný ženám okamžite po pôrode a následné každý deň boli hodnotené parametre bolesti, svrbenia a pálenia a po 3 dňoch boli vyhodnotené výsledky
 • Pôsobí ako prevencia po návšteve bazénu, po menštruácií, po pohlavnom styku a i.

Pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu predtým, ako začnete používať tento liek, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Rosalgin, ktoré sú v kategóriách Voľnopredajné lieky, Obličky a reprodukčné orgány a Zápaly pošvy. Tovar zrecenzovalo 10 zákazníkov a 100 % by ho odporúčalo aj ostatným. ROSALGIN granulát na vaginálny roztok 10x500 mg je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 27474.

EAN: 8594044141482
Značka: Rosalgin
ŠÚKL kód: 27474
Velikost balení: 10 x 500 mg
Cesta podania: Vaginálne
Forma: Roztok, Granule
Pre: Pre deti, Pre ženy
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Gynekologické ťažkosti
Věk: >6 rokov
Originálny názov: ROSALGIN gro vag 500 mg 1x10 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

4.8
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Maria S. 5. 5. 2020 20:42
Super
Michaela D. 2. 3. 2020 01:16
Spokojná
Renáta B. 6. 12. 2019 14:43
vedľmi mi pomohol po pôrode
Andrea K. 22. 11. 2019 14:31
Tento produkt je pre mňa najrýchlejšia a veľmi účinná liečba.... Pomôže vždy keď treba
Andrea B. 20. 11. 2019 17:16
👍👍👍
Marta D. 15. 11. 2019 08:39
výrobok používam ako prevenciu 1x do týždňa a nemám problémy ženského charakteru
Marta L. 15. 11. 2019 07:43
spokojnosť
PH 25. 2. 2019 18:24
Nič iné už nepomáhalo a toto je super. :)
EAN: 8594044141482
Značka: Rosalgin
ŠÚKL kód: 27474
Velikost balení: 10 x 500 mg
Cesta podania: Vaginálne
Forma: Roztok, Granule
Pre: Pre deti, Pre ženy
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Gynekologické ťažkosti
Věk: >6 rokov
Originálny názov: ROSALGIN gro vag 500 mg 1x10 ks
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia