Respirátory FFP2 - Antibakteriálne (10 produktov)

Respirátory normy FFP2 sú zdravotnícke pomôcky, ktoré vás chránia pred prachovými, bakteriálnymi, spórovými či vírusovými časticami vo vzduchu. Trieda FFP2 zachytí asi 95% takýchto častíc, čím im zabráni vniknúť do dýchacích ciest, kde by mohli …

Zobraziť viac

Respirátory normy FFP2 sú zdravotnícke pomôcky, ktoré vás chránia pred prachovými, bakteriálnymi, spórovými či vírusovými časticami vo vzduchu. Trieda FFP2 zachytí asi 95% takýchto častíc, čím im zabráni vniknúť do dýchacích ciest, kde by mohli spôsobiť alergie či infekcie. Neslúžia však ako 100% ochrana pred vírusovými ochoreniami prenášanými kvapôčkovou infekciou. Respirátory sú celé vyrobené z filtračného materiálu, podľa typu môžu obsahovať aj výdychový ventil.

Respirátory je pre ich správnu funkciu nutné nosiť správne nasadené. To znamená, že musí presne priliehať k tvári, a musia byť prekryté všetky dýchacie cesty (aj nos, aj ústa). Niektoré respirátory sú určené aj na opakované použitie, hlavne tie, ktoré obsahujú vymeniteľné filtre. Pokiaľ respirátor nemá vymeniteľné filtre, poskytuje ochranu maximálne na 24 hodín. Po tejto dobe je nutné ho bezpečne vyhodiť, v žiadnom prípade ho nie je možné sterilizovať a nosiť opakovane. Či je možné nosiť respirátor viacnásobne uvádza výrobca priamo pri respirátore.

Užívatelia si obľúbili rady Respilon. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Respilon respirátor VK RespiPro M 2 ks.

Respirátory FFP2 - Antibakteriálne - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Respirátory FFP2 - Antibakteriálne ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Respirátory FFP2 - Antibakteriálne na 100 %
Recenzia produktu: Respilon respirátor VK RespiPro M 2 ks
5 / 14x
vyhovuje mi najviac oproti ostatnym respiratorom
Recenzia produktu: Respilon respirátor VK RespiPro L 10 ks
5 / 14x
s produktem jsem spokojena, pokud je gumička delší upravím uzlíkem za ušima, po stranách je mini-prostor, kde zcela nepřiléhá. Velikost M je mi malá, Proto objednávám L. Upravuji gumičkou. Používám již delší dobu, zatím nejlepší produkt. Výhodou je samočištění a jednoduchá manipulace. Doporučuji.
Recenzia produktu: Respilon Nano FFP2 respirátor VK RespiPro L 2 ks
5 / 14x
Respirátor netlačí a dobře se přes něj dýchá
Recenzia produktu: Respilon Nano FFP2 respirátor VK RespiPro M 10 ks
5 / 14x
Příjemný na obličeji,nepříjemná vůně mědi,po,chvilce si člověk zvykne.Plus super opakované použití.
Recenzia produktu: Babys Willow Leaf-Shaped respirátor KN95/FFP2
5 / 3x
Odporucam
Recenzia produktu: Respilon Nano FFP2 respirátor VK RespiRaptor M/L 10 ks
4.9 / 14x
Keď už človek musí nosiť respirátor z akéhokoľvek dôvodu, mal by si vybrať taký, ktorý je pohodlný, dobre drží a chráni. Tento respirátor je ako stvorený na celodenné nosenie, nikde nezavadzia, netlačí, je pohodlný a dá sa použiť viackrát. Odporúčam!
Recenzia produktu: Respilon Nano FFP2 respirátor RespiPro Carbon veľ M 3 ks
4.9 / 11x
Super
Recenzia produktu: Tex-tech premium FFP2 respirátor 5 ks
4.8 / 111x
super cena

Pozrite sa na produkty z kategórie Respirátory FFP2 zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Respirátory FFP2 zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Respirátory FFP2 sme pre vás poskladali od najkvalitnejších produktov.